Skoči na vsebino

asus WL-500g Premium - Problem


Priporočene objave

Jaz mam en velik problem s tem routerjem. Kupil sem ga dobro leto in pol nazaj in takrat je deloval brez težav, potem pa smo letos decembra povečali hitrost interneta na 10Mb in s tem dobili tudi nov modem. Takoj tisti dan sem še formatiral računalnik in namestil vse programe, ki sem jih takrat dobil zraven routerja. Takratr pa se je začel ta problem in sicer, če zaženem program EZSetup Wizard ali device discovery, ki sem ju dobil zraven routerja mi napiše, da routerja enostavno nimam priklopljenega in tudi če hočem iti spreminjati nastavitve od routerja piše v navodilih da moram iti na neko stran in tam spreminjati(to je ta stran http://192.168.1.1) vendar mi napiše da strani ne more odpreti. Na to stran sem pa lahko šel velikokrat prej ko še nismo dobili novega modema. Ali kdo ve kako naj naredim da mi računalnik zazna router in da bi lahko spreminjal nastavitve. Aja pa še to ta novi modem je Sagem F@st 3344 in imam dinamičem IP

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment

jaz mam enak ruter in morem rečt da je tale ruter sama jeba. z njim sem mel same težave, med njimi tudi tole ki jo imaš sedaj ti. mislim da sem se mogo povezat z ruterom prek kabla pa pol naštimat vse. upam da boš rešo težavo. ostalim pa če kupujete nov ruter se prosim tega izogibajte

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment
(to je ta stran http://192.168.1.1) vendar mi napiše da strani ne more odpreti. Na to stran sem pa lahko šel velikokrat prej ko še nismo dobili novega modema. Ali kdo ve kako naj naredim da mi računalnik zazna router in da bi lahko spreminjal nastavitve. Aja pa še to ta novi modem je Sagem F@st 3344 in imam dinamičem IP

Probi če si kej spreminju naslove od routerja (ne vem natančno kje pogledaš kam connecta računalnik), ker če si spremenil potem ni več ta naslov.

Pa ne vem zkaj mate vsi take probleme z njim, jaz ga uporabljam že 2 leti pa še ni bilo problemov...

bassivity.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.