Skoči na vsebino

iPhone


Priporočene objave

Meni je moj cist usec...res d je ze zlo star model, ampak pisem mesice z rekordno hitrostjo, podpira mi word, power point, excel in lovi wlan...:

http://www.rimarkable.com/images/nokia9300i.jpg

Butast je le, da nima fotkica je težek in mal prevelik :doh:

ok, sej ce bi ga loh zastonj menjal za iPhone, pol ves d bi ga :). Za kaj druzga pa najbrs ne..

Nov razlog zakaj ne iPhone:

Vsi zatabo gledajo, sam zarad iphona.. :uke:

In ko ga med odmorom kdo ven privleče, takoj puno folka okol :wasted:

Ne hvala, zasebnost prosm :tepen:

(ok priznam, pluvam ga, ker si ga nemorm privoscit :D )

Link to comment
Mah dej, folk pluva iphone sam zato k nimajo dnara da bi ga kupil in pol kupujejo neke osrane kitajske telefone.Mislm iphone je nova generacija telefonov touchscreen je prihodnost in ne vem zaka bi pluvala pol prihodnosti.Tko da pluvanje po iphonu se mi zdi res mal tko tko.Res pa je da je drag. :)

LoL touchscreen je prihodnost imajo ga pa tudi ostali telefoni sploh pa kdor v hollywoodu kaj pomeni ima Blackberryja in ne iPhona, ja čist iskreno imel bi ga, kupil pa ne :D , telefonov skorej nič ne uporabljam :)

Vsi ga hočjo met ker je pač apple in je hud.

1234567896376444.jpg
Link to comment
LoL touchscreen je prihodnost imajo ga pa tudi ostali telefoni sploh pa kdor v hollywoodu kaj pomeni ima Blackberryja in ne iPhona, ja čist iskreno imel bi ga, kupil pa ne :D , telefonov skorej nič ne uporabljam :)

Vsi ga hočjo met ker je pač apple in je hud.

Emm... od kje ti pa to?? :lol::lol::lol: Blackberry so bolj poznani po Ameriki kot npr. pri nas, ampak tudi v Ameriki je zdej čista iPhone manija in tudi tisti v hollywoodu, ki "kaj pomenijo" imajo iPhona, ne bom trdila, da vsi, ampak veliko pa vsekakor.

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment
LoL touchscreen je prihodnost imajo ga pa tudi ostali telefoni sploh pa kdor v hollywoodu kaj pomeni ima Blackberryja in ne iPhona, ja čist iskreno imel bi ga, kupil pa ne :D , telefonov skorej nič ne uporabljam :)

Vsi ga hočjo met ker je pač apple in je hud.

Emm... od kje ti pa to?? :lol::lol::lol: Blackberry so bolj poznani po Ameriki kot npr. pri nas, ampak tudi v Ameriki je zdej čista iPhone manija in tudi tisti v hollywoodu, ki "kaj pomenijo" imajo iPhona, ne bom trdila, da vsi, ampak veliko pa vsekakor.

Od kje? Imam sestro, ki skos čekira tele zvezdnike po people.com ali nekej tazga...

1234567896376444.jpg
Link to comment

iPhone je že uredu, ima pa tudi slabosti. Sej ni perfekten :D.

Mene bi me motlo dat 500€ za telefon, ki ne more mmsa poslat, faljov prek bluetootha, itd.

Pa ni da nimam 500€ da bi jih dal za iPhona, se mi zdi enostavno škoda tolko denarja za neko stvar ki mi ne ponuja vsega kar želim, sploh mi ni do tega da bi tolko delal in dal 500€ za telefon. Zato sem vzel enega SE za 200 v prosti prodaji, ki dela vse kar hočem da dela telefon - kliče in pošilja sms(mms) ;)

boljša varjatna je poceni telefon ki dobro opravlja svoje funkcije in ipod touch (če ni problem nosit dveh stvari).

Alen6552.png
Link to comment
iPhone je že uredu, ima pa tudi slabosti. Sej ni perfekten :D.

Mene bi me motlo dat 500€ za telefon, ki ne more mmsa poslat, faljov prek bluetootha, itd.

Pa ni da nimam 500€ da bi jih dal za iPhona, se mi zdi enostavno škoda tolko denarja za neko stvar ki mi ne ponuja vsega kar želim, sploh mi ni do tega da bi tolko delal in dal 500€ za telefon. Zato sem vzel enega SE za 200 v prosti prodaji, ki dela vse kar hočem da dela telefon - kliče in pošilja sms(mms) ;)

boljša varjatna je poceni telefon ki dobro opravlja svoje funkcije in ipod touch (če ni problem nosit dveh stvari).

Za ta denar si kupiš že soliden večfunkcijski PC...

Zakaj tisti ki ga grajajo naj ne bi imeli keša zanj :doh:

Jaz bi ga rad vzel če bi mi ga kdo podaril, kupil pa ga ne bi ker nemaram telefonov :D

Če pa bi kupoval pa bi varjetno zgrabil iphone :)

1234567896376444.jpg
Link to comment

Odvisno od uporabnika ;)

MMS uporabljam sicer 1x na mesec ponavadi ampak mi je ušeč - če lahko imam to funkcijo, zakaj pa ne, pride tudi prav. Sej mislim da se da sicer z neko aplikacijo tudi to na iphoneu.

Daleč od tega da iphonea nebi imel, kupil bi ga takoj, pred vsemi drugimi telefoni, ampak mi je škoda tolko dnarja za telefon, pa naj bo iphone al karkoli drugega. To je pa spet odvisno od posameznika, kako vlogo ima telefon v njegovem življenju in kolko porbai zanj ;). Meni je škoda, drugi bojo dali takoj, kot js dam dnar na druge stvari, za katere drugi nebi porabljali.

Je pa iPhone roko na srce revolucionaren telefon in počasi se vidi, da bi tudi drugi radi ustvarili telefon kot je iPhone.

Alen6552.png
Link to comment

N95 vs. iPhone... khm.. po moje definitivno zmaga iPhone. Ta nove nokie so narejene tako, kot da bi jih v petih sekundah nek papak spacal skupaj. Edino, kar bi si mogoče želela pri iPhone-u je, da bi imel lahko boljši fotoaparat, je pa glede dizajna iPhone ene 100x lepši od N95. Imam že zdej predhodnico Nokie N95 (nokia 6280) staro že 2 leti in mi ta slide gor-dol sploh ne diši. Da ne omenjam, da je tak kot cegel.

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.