Skoči na vsebino

[Uradna tema] Guitar Hero: World Tour


RaZoR

Priporočene objave

Pod multiplatform nisem najdu še ne nobene teme, ki bi se nanašala na to igro, tko da sem jaz odprl temo.

Igra GH:WT izide v Evropi 7.11.2008. V igri se bo dalo sedaj igrati tudi bobne in peti. V igri boš lahko ustavarjal svoje pesmi in jih uploadau na servis GHTunes. Ker ne mislim vsega pisat si preberte ostale stvari na http://en.wikipedia.org/wiki/Guitar_hero_world_tour. Samo še songlist bom dodal. Vse pesmi v GH:WT so master recordings in meni osebno ni ravno najboljši songlist. Sej je v redu k so Motörhead, Metallica, ... manjkajo pa Iron Maiden, Guns 'N' Roses, The Rolling Stones, AC/DC, za Led Zeppeline se je pa itak vedl da jih ne bo, ker ne pustijo, da bi se njihovi master recordingi uporabili v igri. No, namest AC/DC in ostalih so v igro raje dali Tokio Hotel, Linkin Park in ostale nezanimive skupine.

Songlist:

"About a Girl" (Unplugged) Nirvana

"Aggro" Enemy The Enemy

"American Woman" Guess Who The Guess Who

"Anti-Social" Trust

"Are You Gonna Go My Way" Lenny Kravitz

"Assassin" Muse

"B.Y.O.B." System of a Down

"Band on the Run" Wings

"Beat It" Michael Jackson

"Beautiful Disaster" 311

"Crazy Train" Ozzy Osbourne

"Dammit" Blink-182

"Demolition Man" (Live) Sting

"Do It Again" Steely Dan

"Escuela de Calor" Radio Futura

"Everlong" Foo Fighters

"Eye of the Tiger" Survivor

"Feel the Pain" Dinosaur Jr.

"Float On" Modest Mouse

"Freak on a Leash" Korn

"Go Your Own Way" Fleetwood Mac

"Good God" Anouk

"Hail to the Freaks" Beatsteaks

"Heartbreaker" Pat Benatar

"Hey Man, Nice Shot" Filter

"Hollywood Nights" Bob Seger & The Silver Bullet Band

"Hot for Teacher" Van Halen

"Hotel California" Eagles

"Joker" "The Joker" Steve Miller Band

"Kick Out the Jams" Wayne Kramer

"The Kill" 30 Seconds to Mars

"L'Via L'Viaquez" Mars Volta The Mars Volta

"La Bamba" Los Lobos

"Lazy Eye" Silversun Pickups

"Livin' on a Prayer" Bon Jovi

"Love Me Two Times" Doors The Doors

"Love Removal Machine" Cult The Cult

"Love Spreads" Stone Roses The Stone Roses

"Misery Business" Paramore Paramore

"Monsoon" Tokio Hotel

"Mountain Song" Jane's Addiction

"Mr. Crowley" Ozzy Osbourne

"Never Too Late" AnswerThe Answer

"No Sleep Till Brooklyn" Beastie Boys

"Nuvole E Lenzuola" Negramaro

"Obstacle 1" Interpol

"On the Road Again" Willie Nelson

"One Armed Scissor" At the Drive-In

"One Way or Another" Blondie

"Our Truth" Lacuna Coil

"Overkill" Motörhead

"Parabola" Tool

"Pretty Vacant" Sex Pistols

"Prisoner of Society" Living End The Living End

"Pull Me Under" Dream Theater

"Purple Haze" (Live) Jimi Hendrix

"Ramblin' Man" The Allman Brothers Band

"Re-Education (Through Labor)" Rise Against

"Rebel Yell" Billy Idol

"Rooftops (A Liberation Broadcast)" Lostprophets

"Santeria" Sublime

"Satch Boogie" Joe Satriani

"Schism" Tool

"Scream Aim Fire" Bullet for My Valentine

"Shiver" Coldplay

"Some Might Say" Oasis

"Soul Doubt" NOFX

"Spiderwebs" No Doubt

"Stillborn" Black Label Society

"Stranglehold" Ted Nugent

"Sweet Home Alabama" (Live) Lynyrd Skynyrd

"The Middle" Jimmy Eat World

"The One I Love" R.E.M.

"The Wind Cries Mary" Jimi Hendrix

"Today" Smashing Pumpkins The Smashing Pumpkins

"Too Much, Too Young, Too Fast" Airbourne

"Toy Boy" Stuck in the Sound

"Trapped Under Ice" Metallica

"Up Around the Bend" Creedence Clearwater Revival

"Vicarious" Tool

"VinterNoll2" Kent

"Weapon of Choice" Black Rebel Motorcycle Club

"What I've Done" Linkin Park

"You're Gonna Say Yeah" HushPuppies

Ted Nugent and Zakk Wylde each recorded an original track to be used for guitar duels in the game.

DLC:

"That Was Just Your Life" Metallica Death Magnetic

"The End of the Line" Metallica Death Magnetic

"Broken, Beat & Scarred" Metallica Death Magnetic

"The Day That Never Comes" Metallica Death Magnetic

"All Nightmare Long" Metallica Death Magnetic

"Cyanide" Metallica Death Magnetic

"The Unforgiven III" Metallica Death Magnetic

"The Judas Kiss" Metallica Death Magnetic

"Suicide & Redemption" Metallica Death Magnetic

"My Apocalypse" Metallica Death Magnetic

"Horse to Water" R.E.M. R.E.M. Pack[6]

"Man-Sized Wreath" R.E.M. R.E.M. Pack

"Supernatural Superserious" R.E.M. R.E.M. Pack

"G.L.O.W." The Smashing Pumpkins The Smashing Pumpkins Pack[7]

"1979" The Smashing Pumpkins The Smashing Pumpkins Pack

"The Everlasting Gaze" The Smashing Pumpkins The Smashing Pumpkins Pack

It has also been confirmed that more songs from Jimi Hendrix will be released as downloadable content, in addition to the ones already in the game

Link to comment
A se ve slučajno, če bojo instrumenti kompatibilni z Rock Bandom 1 in 2? Drugače je pa songlist res bolj švoh. Preseneča me, da ni nobene pesmi od Rage Against the Machine pa to. Upam, da bo vsaj od user created stuffa kaj.

mislim oz skoraj sigurn da ja.

amm kot je meni znano je datum izida 26.okt(ign)

Na Wikipedii piše, da je izid igre za Evropo 7.11. (isto kot Gears 2 ;) )

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

joj, rock band ima ac/dc. tu majo pa r.e.m. :wtf:

upam da dobijo kaj bolj kul na dlc, ker set lista mi je nezanimiva, razen par izjem, pa ta metalica mi je kr neki, kot že zadnjih 10 let. za moj okus premalo kitarsko in premalo rokersko, ta izbor komadov.

se pa baje fajn špila, kr so kitare res uštimane.

ratt-logo.gif
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

No, ravno sem malo preigral Guitar Hero: World Tour.

Igra dela več ali manj na isti zasnovi in grafiki kot Guitar Hero 3, le da so grafiko izboljšali, sicer res da igra zgleda bolj risankasta, ampak je zelo dobra.

Pesmi so lažje kot v Guitar Hero 3, vendar to ne pomeni da so vse lahke(NPR: Satch Boogie, Hot for Teacher). celih 86 pesmi na disku pa pomeni da se najde vedno kaj za nekoga, skupaj, so pesmi še vedno bolj orientirano izbrane proti kitari. "Slide Sections" so nova stvar pri kitari, in sicer se počutijo zelo dobro, vendar je čas v katerem lahko nekdo zadane note manjši od navadnih Hammer onov/Pull-offov in ne pomeni da bo vsaka oseba lahko sedaj zadela najtežji solo.

Music Studio je zelo zabavna in dokaj preprosta stvar, a vseeno omogoča uporabniku da lahko ustvarja pesmi po njegovem okusu... Vendar se je težko upreti žaganju po kitari in brezveznem nabijanju po bobnih.

Inštrumenti se počutijo dobro, kitara ima zelo daljši Whammy bar od predhodnjice, in vsebuje velik star power gumb(namesto manjšega select gumba na prejšnjih kitarah). Mikrofon je običajen USB mikrofon ki se priklopi na konzolo preden se prižge. Bobni se počutijo zelo dobro, in trpežno, vendar sem potreboval nekaj časa da sem se na njih privadil.

UI(User interface, zgled igre) je dizaster, množilnik točk(multiplier) je sedaj na desni strani fretboarda, štetje zadetih zaporednih not se je ugreznilo v tla, rock meter je zelo nevaren in nerazločen, saj se hitro niža po le par zgrešenih notah. Pri igranju z več kot enim igralcem je še slabše, saj vsi igralci delijo en Rock meter, in lahko le zaradi enega igralci izgubi celotna skupina.

Skratka, igra je draga(180€ v prednaročilu, 160€ za PS2), vendar je vredna denarja, inštrumenti so trpežni in ne čuti se da bi se hitro pokvarili, pesmi je velik zalogaj, Music Studio omogoča uporabnikom da ustvarijo svoje pesmi, in DLC obeta tudi veliko naloženih novih pesmi. Igra je skupaj skoraj identična Guitar Hero 3, z dodatnimi inštrumenti.

Link to comment

No, meni se zdi logično, da če igra več ljudi hkrati, da lahko cela ekipa zgubi. Konec koncev, če boš šel na pravi koncert in če bi pevec fušal, bi tudi občinstvo "buujalo" celotni zasedbi, ne samo pevcu.

Komaj čakam. bomo stricu Božičku pisali in mu povedali kako pridni smo bili letos :puppy::D

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Evo včeraj sem dobil GH:WT za PS3, naročen pri Platform.si. Moram kar takoj pokarati, da sem dobil komplet bobonov, ki bi jih bilo potrebno rekalibrirati z usb midi kablom in kitaro, ki ji ne dela up strum. Stacuni sem ze poslal email, ce mi lahko kako pomagajo. Se sreca, da sem zadevo kupil pri nas, ker bi me posiljanje v inozemstvo stalo mali milijon.

Drugac je igra super, pesmi, ki so na zacetko odklenjene pa so zal manj vzdusne kot v GH3. No bo treba se odklenit, vendar s tako kitaro najbolj ne gre.

Bobnanje je povsem podobno resnicnemu (imam bobne, vendar gor bolj tolcem, kot da bi igral). Filing je fenomenalen, vendar je treba biti natancen kot hudic, velikokrat se mi zgodi, da sem po svojem obcutku povsem v ritmu, pa zacnem naenkrat sredi pesmi malo zaostajati in valda, takoj game over you suck. Igram na Hard, ker je ze dosti blizu dejanskemu bobnanju a se vseeno veliko lazje kot expert. Se na hard, so mi dolocene pesmi prevec zahtevne. Morda bi bilo boljse ce bi rekalibriral.

A se ima kdo ta komplet in je imel podobne tezave? Se pravi premajhna obcutljivost pri hitrih zaporednih udarcih in pa na kitari strum bar gor ne zazna? Po netu je kar nekaj takih primerov.

Link to comment

No jaz imam tudi komplet.

Moji bobni so trenutno v dobri formi, kalibriranje ni bilo potrebno(ali pač jaz preveč razbijam po njih) in tretnu se premikam počasi naprej na Hard... sicer sem že kakšno pesem naredil na expert, je kar zahtevno.

Kar se tiče kitare je težavnost manjša v primerjavi z GH3, ni nobenega "Raining Blood"-a ali kaj podobnega v karieri, in edina pesem ki je še nisem naredil je Satch Boogie.

Sicer pa meni dela vse lepo dobro, in glede na to da igram na wii-ju, me je grafika kar pozitivno presenetila glede na Guitar Hero 3, tudi to da je Downloadable Content urejen je super stvar, nimam pripomb igra je res super :)

Glede kitare, kitari je imela nekaj težav z Whammyjem, vendar je malo sile popravilo vse(non-stop se je drsel navzdol, imam občutek da ne bo dolgo zdržal...) Slider Bar je pa tudi malo pokvarjen, saj kdaj kar trzne samo od sebe, vendar sem ga izklopil in ni težav, trzalica ima malo boljši občutek v primerjavi z staro kitaro, vendar v sede je malo bolj neudubno igrati... usaj meni.

Link to comment

Na bobne sem se zdaj nekako navadil, kitara pa pac je kakor je, opazam, da ce pritisnem strum bar navznoter, potem deluje tudi navzgor, vsekakor neka napaka v kitari.

Bobnam pa ze ves cas na hard, tu in tam, je kaksna pesem prvih 5 x nemogoce za zaigrati a se kasneje naucis in ti gre. Je pa res, da je Hard se veliko bolj pa Expert podoben pravemu bobnanju po ritmicnosti, tako, da je verjetno misljen za tiste, ki tudi drugace igrajo bobne.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.