Skoči na vsebino

Tatuji


Ali bi imeli tatu?  

36 glasov

  1. 1. Ali bi imeli tatu?



Priporočene objave

Če bi mel res dobro idejo, pa en pravi plac, potem mogoče. Drugače se mi pa razni Tribal style pa fakin kitajske pismenke zdijo skrajno bedne. En sošolc si je dal pred časom tole kitajsko sranje na roko. Pa sem ga vprašal, kaj bi naj to pomenlo, pa pravi, da je kao "Playa Number One" al neke takega :D Valda, got owned b!tch :lol:

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Jaz ga mam- pa boli tud sploh pol par dni,ko je še svež in rdeč.

Bi pa rekla,da dvakrat premislite KAJ si boste dali,da vam ne bo čez leta žal,ko sploh ne bote več vedli,kaj pomeni.

Pazte tud,kdo vam ga bo delal,da ne fašete kake okužbe- je le pod kožo.

Gledala sm eno oddajo,ko so meli ful alergije na barvo za tatooje je blo grdo za videt.

Pač pazite,komu se date v roke :sweat:

Link to comment
Če bo kej bolelo sporočim :))

Dej prosim :D

Kok pa to sploh stane priblizno...Recimo d bi mel črno-belega 10×5cm :D ?

@jonski:

Sm tud jst slisal da boli predvsem nad tanko kozo (nad kostmi)..ampak problem je v tem, da mas v podrocju trupa, 80%kosti spodaj :P

@Lala:

Ja, boli par dni..sam teh par dni je pa svinsko, al?

+Ne si ga dat na prevec vidno mesto, ker ce ga mate naprimer nizko na roki, vas v marsikatero sluzbo ne sprejmejo..paše navelicas se ga, ce ga skos gledas :P

Link to comment

Svinsko,ja- sej ti da neko mazilo ki kao pomaga sam tisto je bolj zato,da se ne vname,pa itak se in oteče.

Res je,da maš lahko probleme kasnej- moja sestrična ma tatoo na členkih prstov in jo majo vsi za arestanta in zajebavajo v službi je tak bol darkerski tip. Končano ma pedagoško pa dela na pošti,ker jo nikjer ne vzamejo.

Za moške je drgač,pa vseeno se najde kdo,ki te ma za kriminalca,če vidi tatoo.

Bi rekla,da še mal počakte al pa res dajte na tako mesto,da ni že iz aviona vidno.

Zdaj sem se spomnila- pred leti je v naši ulici mel en psihič tetoviranga tiča (majke mi,ne lažem) tko ob strani face od temena dol,da je zgledalo ko da mu gre vrh v usta,ej. pol so ga prisilil,da je šel na operacijo,čez par mescev ga je pa spet mel. Zdaj je valjda v norišnici, če je še sploh živ.

Sosed pa je mel Popaja od dlani do komolca,pol je mel pa neko nesrečo in so ga v bolnici šivali točno na Popajevi glavi,zdaj ma pa sam vrat pa telo :lol:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.