Skoči na vsebino

iPod nano ali sony NWZ-E436FB ??


Priporočene objave

Jaz kupujem mp4 predvajalnik in se ne morem odločit ali za ipod nano ali za sony NWZ E436FB

Ipod stane v bigbangu 130€, sony pa 90€.

Sony ima še radio, ki ga ipod nima.

Tukaj sta: http://www.apple.com/ipodnano/

http://www.mimovrste.com/artikel/158005 ... g_id=74155

PROSIM ČE MI SVETUJETE KATEREGA (LAHKO MI SVETUJETE TUDI ŠE KERGA DRUGEGA)

LP. LEONEEE

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

Emm, btw Apple ni nic kej zlo nadpovprecna kvaliteta..še posebej če ga primarjate z Sonyjem, tko d tuki bi klical nevtralno, razen ce si kaksen fanboy (wii, i love sony :D).

No, zej pa k stvari: mam sony mp3 iste serije (NWZ):

http://www.mimovrste.com/artikel/158005 ... -nwz-a816s

In res ni kaksne opazne pomankljivosti..slika je ostra ko hudič (skoda je le, da črna barva ni zelo prepricljiva), muska je super kakovosti (drgac ne uporablam prilozenih susalk btw)...res da ta moj nima vseh mogocih funkcij, le osnovne, ampak so pa zato te na VISOOKEM nivoju.

Pod minuse pa dam: ob sihronizaciji z PCjem skusa mp3 vse komade neki po izvajalcih razvrstit, pa iz neta loadat letnice pa nevemkaj use..sej namen je dober, ampak se ti zgodi, da je kksn komad na drugem mestu kot tm kamor si ga dal (ubistvu sta pol dva gor, kar je potrata placa).

Drug minus: Nekaj casa rabis, da pogruntas kako video gor spravit..sam pol k ti rata ubistvu ni več problemov.

Za iPoda pa slednje:

100% so trenutno bolj priljubljeni, tko d ce ti je 4gb premal, al pa d si ful mahnjen na un touch regulator glasnosti, pol uzami iPoda...

Moje nestrokovno mnenje :)

Link to comment

Ubistvu je iPod lepa stvar, še posebej zaradi ql softwerja (najbrž tudi tisti sonyjev ni slab), sinhronizacija je pa pomojem največji +, če uporabljaš iTunes kot predvajalnik glasbe.

Najprej sem imel 1G nano, ker sem za prodal in se odločil za nek tretji mp3 player, ki je lahko predvajal videe. Bilo mi je žal :D.

Zdej pa sem kupil Creative Zen, ki je uredu stvarca, glede na to da trenutno mp3 playerja ne rabim veliko. Je pa malo drugače nalagat muziko, ko si navajen iz iPoda, da pesmi enostavno vržeš v en playlist in ko iPoda priklopiš, se ta lepo synca.

Če bi veliko rabil mp3 player, bi se sam definitivno odločil za iPoda. Je pa taka stvar, da je to veliko bolj razumljivo, ko ga enkrat imaš :D

Alen6552.png
Link to comment

Preprosto je lep, ne vem no.Plastika oz ogrodje je kvalitetno in lepo ni neka korejska plastika ki se ti zlomi ob dotiku nanjno.Men je definitivno plus to da imas itunes in tako ko ipoda priklopis na usb ti samodejno synca in ti ni treba rocno kopirat zeljene mp3je.Skratka pregleda playlisto na kompu in jo potem primerja s playlisto na ipodu, ce kak mp3 file manka na ipodu ga direktno copira.Prakticno. :thumbup: Pa pol recimo podcaste so tud na ta nacin narjen.Coverflow ki je sedaj ful popularen ratu je tud lep za pogled.glede tele zadnje tehnologije "shake it" pa ne vem kako deluje tk da je treba probat.Js sm za ipod. :beer:

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.