Skoči na vsebino

Čudna roba


anc165

Priporočene objave

Torej ste opazili kake oglase po bolhi, kjer oglašuje npr. nov halo 3

http://www.bolha.com/index.php/ukaz/sho ... /punisher7 npr tale model ma zelo poceni še ceneje kot v vseh trgovinah?

v čemu je štos, so padle z kamjona? Fake niso je zagotovil, presnete tudi ne...

Kaj je pol problem da ma tolk pocen? (pa ne rečt da brez kakih velkih marž prodaja)...

Ima kdo izkušnje. :disbelief:

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment
Jaz sem par njegovih oglasov pogledal in če pozorno pogledaš format špila, so vsi, ki sem jih pogledal NTSC.

Pri Mass effect in Gear of wars se lepo vidi. Za Mass effect vem, da je bila region free, tako da ni problema, nevem pa kako je z ostalimi.

Pa slike je dal kr ene no :doh:

In kako ti to veš?? :rockbrow:

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Iz azije, Taiwan in HK.. špile za 20-40€ nove, official izvodi, asian versions, vecino NTSC-J, ki pa skor noben ni regijsko zaklenjen + ang jezik je.

Seprav delajo na pal konzolah, so angleške sam niso namenjene za EU trg.. ker je pa u aziji ekonomija drgačna + večina prebivalcev azije nima prov velikih dohodkov je pač cenej.

hehe Far Cry 2 + Fable 2 za 60 € NTSC-J or PAL versions for 120€ each?

EDIT: no, še nekaj pripomore k ceni, sepravi NTSC-J je povad 10$ cnej k pa NTSC (US of A) -> v aziji. In regionlocked NTSC špile se u aziji prodajajo tko k u ameriki .. za 60$ -> NTSC-J azijske verzije pa za 50$. PAL verzij naj se nebi prodajalo v aziji (ponavad). Prodajajo se sam po evropi po ceni 60$ in s takimi stvarmi(konzolami, igrami) postane 1€ = 1$. TOREJ: naročiš azijsko verzijo ki je 10$ cnej k normalna (50$) in ker v aziji nimajo skupne valute se pač cena pretvori in 1$ ni več 1€ ampak 0.75€. Seprav dobiš špilo za 37€ novo zapakirano k ti bo delala v evropi.

Obstajajo pa trgovine kjer gre tut ceneje 32€ za NTSC-J verzije, jest pač domnevam da kupujejo azijske verzije direktno od proizvajalcev oz založnikov in ne od uvoznikov.

No če pa že v sloveniji najdete špilo za več k pa 60€ je pa to sam nabita cena trgovine ali uvoznika... slovenija pač ni tržnica in vse kupuje od uvoznikov. Če mate šanso kupvt drugje, ne kupujte v sloveniji ^^.

www.playasia.com

www.yesasia.com + free shipping

www.gamehubs.com <-- idijostke cene, smejov sm se k sm to vidu (narocu far cry 2 in fable 2 s kle) + free shipping

EDIT 2: Ja še neki, iz HK sem do sedaj naroču GTA 4(asian version) za 40€ ki na zadnji strani piše "Not for Supply in the UK" in pod tem še "MADE IN EU" in je pal verzija, na škatl VSE v angleščini. Pa naroču sm še Halo 3 NTSC verzijo iz HK, ki je region free (ena redkih NTSC region free) za 35€.. seveda vse angleško MADE in U.S.A. - Proof of purchase.

spet: ni boljše dežele od azije :china: + ne kupvt u slovenij xD

+ enako predlagam tudi za Live naročnino, u amerik = 50$ al kok in zato je tut kle 50 al 60 €, v GB pa 27 funtov ki je okol 35 € .. če mate euro gamertag seveda.

- za M$ points pa pojma nimam kako je s tem v evropi in sloveniji ker sem jih dosedaj samo iz GB naročal 4200 MSP = 44 € ali 34 funtov...

uglavnm to sm mau na hirt spisov, sigurn so napake + ni knjižnega jezika, verjetn boste razumel. Če pa kdo želi bom pa napisov en "guide to cheaper xbox 360 stuff in slovenia"..

Link to comment

www.gamehubs.com <-- idijostke cene, smejov sm se k sm to vidu (narocu far cry 2 in fable 2 s kle) + free shipping

Zakaj mi v vozičku na gamehubs piše:

"Fallout 3- Release on Oct 2008 (€34.99x2) 69.98"

Zakaj x2????

Verjetno si mu kvantiteto na 2 al pa si 2x kliknu ko enkratni klik ni zadovoljeval ^^ sprazn vozičk & try again.

Nisem pa še nikol naročal s kle, pred 2 tedni sem prednaročil far cry 2 in fable 2 in sta ble 2 € cenej ^^. Delat bi moral saj jim pod region lepo kaže klukco pod PAL, pa itak je asian version in bi mogu bit regionfree. Če pa že nebo delal se pa nazaj pošle pa zamenajo, kar sem bral feedback se je nekdo pritoževal da mu nedela, spodaj pa komentar adminov da bi lahko njih kontaktiral in bi se dogovorili za zamenjavo.

Link to comment
Aha, okay, zej kaže 1x.

Zakaj imam na voljo samo PayPal? Kako se lahko naštima da pač plačam po povzetju (pač ne znam s PayPalom :D)

Po povzetju ne bo šlo, sem 100%.

Če imajo preko paypal-a je super, ker je veliko bolj varno, kot pa dajanje kakšnih številk od kreditne kartice.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.