Skoči na vsebino

[Uradna tema]Far Cry 2


Gost LaChupa

Priporočene objave

EDIT: Ozi -> uradna tema.

Špil prihaja kot težko pričakovano, grafično superiorno nadaljevanje prve dela. Sice ne nadaljevanje po vsebini pač pa zgolj po naslovu. Ker je špil že zunaj in je o njem povedano ohromno, vam prepuščam le foto in video material.

Na juriš!

[youtube:1zy6k4si]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=B1jRpwXiXdE&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=B1jRpwXiXdE&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube:1zy6k4si]

post-3801-144771010599_thumb.jpgfarcry.jpg[/attachment:1zy6k4si]post-3801-144771010594_thumb.jpgfarcry2.jpg[/attachment:1zy6k4si]farcry3.jpg[/attachment:1zy6k4si]

Link to comment

Hja kaj reči, igra ma svoje čare in minuse. Nudi dokaj izziva, igram na predzadnji težavnosti od štirih, in igra kdaj rahlo načenja živce. Sploh ker, nevem al sem jaz kaj barvno slep, ampak težko razločim sovrage med zelenjem. Sicer je to nasplošno kul, ker potem vržem en molotov med zelenje in hitro opazim kje se sovragi nahajajo. :ihih: No, ko dobiš enkrat snajperco postane igra precej lažja.

Grafika je meni kul, sploh sence, ogenj ter sončni vzhod. :bowdown:

Edino kar najeda je duhamornost igranja, pač večino časa se voziš od ene točke do druge, umes postreliš par patrulj, izpolneš cilj in jovo na novo se vozakat okol.

Potem se vprašaš kaj ta odprtost sveta v večini novodobnih iger sploh prinese: enoličnost, tak kot je sistem na začetku, tako bo večinoma čez celo igro. Raje kot tako odprtost imam dobro zastavljen linearen špil, ki vsaj postreže z določenimi preobrati ob igranju. Sicer je to šele po kakih 8ih urah igranja, mogoče pa so v špilu še kaki preobrati :P (da bi bli v igri mutanti, na to bom najbrž upal dokler ne končam špila :bowdown: ).

No meni je špil vseeno dokaj všeč, prideš do določene točke, pregledaš okoliš, postreljaš mal s snajperco in potem če ostane, še malo radostne destrukcije z granatami/molotovkami. :beer:

Osebno mu trenutno dam oceno 8.0.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Avtobusna postaja v prvi mapi - ACT 1 obstaja !

Nahaja se v "centru", postaja je v skrajnem jugozahodnem delu Pale označena samo na povečanem zemljevidu, na "velikem" je ni.

Trenutno sem na 23% ACT 1.

Igra je FENOMENALNA !

Malo sem se spraševal koliko bolje zgleda PC verzija. No, v nedeljo sem jo preizkusil pri prijatelju, ki

ima Visto in DirectX 10.

Jaz osebno, ki sem "graphics whore" nisem videl popolnoma nič boljšega.

Kvečjem slabše, pa ne zaradi kvalitete.

Monitor je imel razštelan, nisem se znašel z miško in tipkovnico, slušalke.....

Doma na kavču, 5.1 surround in 50" plasma je stvar zaradi katere sem kupil PS3.

Ko igram to igro mi ni žal niti enega €.

ODLIČNO !

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.