Skoči na vsebino

NXE oz. New Xbox Experience!


Samotar

Priporočene objave

  • Odgovorov 239
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

ja dvd se sploh ne vrti edino ko poženeš igro z diska , mora biti dvd v pogonu, da kao dokažeš, da špil v resnici tudi maš !

Saj drugače bi si sposodil zripal na hdd in ti nebi trebalo kupit, pač so se pri M$ mal zavarovali s to varijanto .

Upam da se bo dalo kako zaobiti to :headscratch: bi bilo kul , če bi si na 1 dvd poknil vse zagonske datoteke od vse špilov ;) sanjaj pubec sanjaj :petting:

Xbox

Link to comment

Drugače pa je ta dashboard fantastična zadevica, pregledno in najbolj pomembno precej bolj odzivno in hitro. Aja, če si hočeš 0 gamescore zbrisat stisneš guide button, greš na games, na achievements in tam, ko je 0 stisneš X.

Zdej sem igral Gta 4 iz hdd, praktično nobenega pop upa, krajši loading časi med igro pri meni za polovico ampak ima 8X dvd drive, hudo vglavnem, sploh za benq userje, ker vem, da so tam bile neke težave.

Imam pa eno vprašanje nisem probal, če igro inštaliraš na hdd moraš vedno potem tam Y stisnit in play from hdd ali ti vedno zažene iz hddja recimo, ko vklopiš izklopiš konzolo?

Link to comment
Drugače pa je ta dashboard fantastična zadevica, pregledno in najbolj pomembno precej bolj odzivno in hitro. Aja, če si hočeš 0 gamescore zbrisat stisneš guide button, greš na games, na achievements in tam, ko je 0 stisneš X.

ne me jeb** a res , morem preverit :drool: kako sem lahko to spregledal :doh:

Xbox

Link to comment
Po novem je tudi opcija da si nastaviš, če daš igro v x360 če ti jo požene ali pa ostaneš v dashboardu :thumbup:

Men se zdi, da je to že od prej. Se spomnim, da sem že pred časom videl nekaj takega, nekje se je dalo nastavit.

Ja to je že od prej ker sem imel to opcijo nastavljeno. :beer:

Kje pa je ta opcija, kje se da nastavit? :headscratch:

aljazzSLO.jpg
Link to comment
to mislim da je tako, da ko ga vljučiš da ti ne zažene špila. Če pa medtem, ko je xbox že vžgan, daš noter drugi špil, ti ga avtomatsko zažene

ja to sem mislil zdaj se da nastavit, če maš prižgan x360 in zamenjaš špil in zapreš dvd pogon ti ne zažene špil ampak ostaneš v dashboardu !

Prej se to ni dalo ;)

Xbox

Link to comment

Imam pa eno vprašanje nisem probal, če igro inštaliraš na hdd moraš vedno potem tam Y stisnit in play from hdd ali ti vedno zažene iz hddja recimo, ko vklopiš izklopiš konzolo?

ne če imaš špil na hdd sam zaženeš normalno kot prej s dvdja in ti avtomatsko zažene špil z hdd in ne s pogona :thumbup:

0gs ni več v mojem profilu HVALA stari :bowdown: sem čist spregledal da se ti pojavi opcija za izbris teh špilov s profila

Xbox

Link to comment
a kdo prodaja kšn 120gb disk XD

al pa ve kšno slo štacuno?

Če sem pravilno obveščen jih pri uvozniku Asbis d.o.o. dobijo, kar pomeni, da jih bodo imele tudi web trgovine, sam si ga bom omislil takoj ko pride na zalogo,..komaj čakam ,... :beer::beer:

Jaz sem enega vidu v Muellerju v Kranju, bil pa je 100€.

aljazzSLO.jpg
Link to comment
a kdo prodaja kšn 120gb disk XD

al pa ve kšno slo štacuno?

Če sem pravilno obveščen jih pri uvozniku Asbis d.o.o. dobijo, kar pomeni, da jih bodo imele tudi web trgovine, sam si ga bom omislil takoj ko pride na zalogo,..komaj čakam ,... :beer::beer:

Jaz sem enega vidu v Muellerju v Kranju, bil pa je 100€.

lol wtf, še 80€ zravn mam pa nov box

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment
a kdo prodaja kšn 120gb disk XD

al pa ve kšno slo štacuno?

Če sem pravilno obveščen jih pri uvozniku Asbis d.o.o. dobijo, kar pomeni, da jih bodo imele tudi web trgovine, sam si ga bom omislil takoj ko pride na zalogo,..komaj čakam ,... :beer::beer:

Jaz sem enega vidu v Muellerju v Kranju, bil pa je 100€.

lol wtf, še 80€ zravn mam pa nov box

Maš prou, sam kaj moreš, take so cene. :petting:

aljazzSLO.jpg
Link to comment

Edino kar mi ne sede najbolj pri tem updejtu je novi guide button, jaz sem mislil, da boš med samim špilom lahko hodil po marketplajsu in podobno, spreminjal nastavitve konzole, tako pa ti vedno piše, če hočeš zapustit igro. Enostavno nima smisla tega pol imet in mi je pri starem bilo bolše. Plus tega se, da frend lista pri guide buttonu kako pomanjšat, ker vidiš samo deset frendov, ko so pa tako velike ikone.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.