Skoči na vsebino

Nakup 5.1 zvočnikov


Priporočene objave

Torej kot že naslov teme pove se odločam za nakup 5.1 zvočnikov (ok, nisem še lih 100%, da jih bom sploh kupil) v cenovnem razredu do 100€. Zaenkrat imam nagledane tri različne pare zvočnikov to so Logitechovi X-530 in X450 in Geniusovi SW-HF5.1 5005. Sedaj me najbolj edino skrbi dolžina kablovja vključnega v paket (samo pri X-530 sem uspel najti dolžine kablov), ker bi pač rad, da imam vsak zvočnik lepo v svojem kotu, ne pa nekje na sredini sobe privrtanega na strop. Nekako sem sedaj bolj nagnjen k X.530 in X-540 iz preprostega razloga, ker imajo možnost montiranja na zid (čeravno mi nebi bil lih velik problem ustvariti 4 nosilcev za zvočnike).

Zdaj sem tudi našel tale (sicer pomojem malo overpriced -full metal gor al dol-)komplet zvočnikov Speedlink Full metal SL-8237, ki imajo dolžino kabla za rear satelit kar 8 metrov, tako, da pomojem tudi ostalo kablovje ne more biti tako kratko.

No mere moje sobe so pribl. 5x4 metre tako, da, če ima kdo katerega izmed teh kompletov zvočnikov naj mi prosim pove pribl. mere kablovja. Lahko pa svetujete tudi kake druge zvočnike :thumbup:

followmeontwitter.png
Link to comment

Za ta dnar kup raj 2.1, pa še to za 100€ ne boš dobu kej posebnega.

Priporočam ti pa tole sam je kr krepko čez 100€:

http://www.mimovrste.com/artikel/1140333823/komplet-zvocnikov-21-logitech-z-2300-thx

Da se jih pa dobit za 120€ (mal poglej)...

Pa tut če je kabl 8 metrov ga ne boš vleku po sredini sobe, tak da ti bo verjetno to še premalo. Pač kupiš kabl pa sam zvežeš....

bassivity.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.