Skoči na vsebino

Konzole prihodnosti


Priporočene objave

Nintendo bo vseverjetneje izdal novo. Kdaj? Ne bi vedu, najbrz enkrat po 2010 (to ćist ugibam).

SEGA je mel nazadnje Dreamcast prejšno generacijo in jim ni kej uspel, zato v tej generaciji niso nč nardil Zdej so sam še third party za ostale, tko da SEGA najbrž ne bo nardila nove. Atari, odkar ja Jaguar failal, se niso vrnil in tud najbrž se ne bodo. SEGA in Atari pa še vedno delata igre za druge konzole.

Link to comment

Nov xbox pride konec leta 2010. Mark my words :)

K Atariju je prestopil Phil Harrison, mož, ki je soustvaril Playstation hardware in celoten brand na sploh. Kljub vsem neumnostim, ki jih je izrekel je vsekakor velikan v industriji z ogromnim doprinosom. Zelo sposoben mož. Vsekakor mu neumnosti in buč ne gre očitati osebno, saj je le govoril, kar je moral, da je zaslžil vsakdanji kruh.

Prepričan sem, da ga niso zaposlili zato, da jim bo svetoval kako prodajat njihove "slabe" igre. Sploh zato, ker more imet izjemno visoko plačo. Občutek imam, da se tukaj kuhajo veliki načrti in Atari še ni rekel zadnje besede.

(Drgač, pa bi si tema zaslužila bolj normalen naslov (ali kdo ve...) in veliko bolj paše v sobo Naslednja generacija)

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
A lahko začnem ze sanjat o xbox720 ? :D

Pomoje, da lahko... Jaz se že veselim :D

Food for thought, če te zanima (špekulacije):

Star članek: http://www.techradar.com/news/computing ... ole-160821

Updated članek: http://www.techradar.com/news/gaming/co ... box-461169

In, da ne bo kdo rekel, da sem pristranski še nekaj novic o PS4:

http://www.kpua.net/images/Hilo%20Bay%2 ... gjakes.jpg

Velik zgleda.. :amazed:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Dobra fora za ps4, novi xbox se nekako sklada z prihodom gears of war 3, tak da bi lahko bil prvi premierni špil za to novo konzolo. Ime me res zanima, če bo res 720. Sicer pa sem enkrat nekje tak prebral, nevem če je res da bi se naj potrudili o zaščiti tega novega xboxa, sam itak veste kam to pelje če konzole ne gre fleshat oz. odklenit, primer :ps3. Baje so xbox igre še vedno bolj prodajane kot ps3 igre kljub temu da je odkljenjen. Tak da naj m$ po tihem razmišlja kako bo na črno odklenil konzolo isto kot sony.

Link to comment

Sicer sem tisto zgoraj rekel res na brezveze, a ko malo pomislim, se zna tudi to zgodit. Ne pravim, da se bo, pravim le da možnosti so pa le, čeprav zelo majhne. Pomislite, kako je Microsoft vstopil v igro šele v prejšnji generaciji in s tem izpodrnil Sego, pa se danes Xbox spoštljivo na veliko prodaja :) Apple pa tud malo spominja na Microsoft s tem, ko se uveljavlja na vedno več področjih.

Link to comment

Apple je nekoč že bil v poslu. To so meli: http://en.wikipedia.org/wiki/Bandai_Pippin

Sicer pa...

iPhone ma 412 MHz. Več kot PSP (333 MHz) in DS (67 MHz) skupaj.

Iger za iPhone je dovolj, da ga lahko štejemo med portable. Ima kar veliko podporo raznih developerjev za te reči. Spore je recimo dobil pa še marsikaj.

Naslednjo generacijo bo Apple izdal tole:

Apple_iPlay.gif

Kanta za smeti visokega dizajna :D

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Kaj si nor kak grd je gamepad, xboxov bo vedno rulav, sicer pa če bi lahko dobil prosim kaj informacij o tej konzoli. Sicer pa več je konzol nižje bodo cene pa še boljše igre bodo delali vsak za svojo konzolo pa še bolj se bodo potrudili no vsaj tak mislim da to poteka. A bo recimo naslednji xbox vseboval blurey disk ali nekaj podobnega hd dvd-ju, ker 8,5gb nekako omejuje razvijanje boljših iger za xbox, reimo LA NOIR (menda dela rockstar) bo recimo sam za ps3 ker na xboxu ni dovolj placa. Zanima me če že sploh delajo novo konzolo microsoft vsaj kak namig o tem ?

Link to comment
Kaj si nor kak grd je gamepad, xboxov bo vedno rulav, sicer pa če bi lahko dobil prosim kaj informacij o tej konzoli. Sicer pa več je konzol nižje bodo cene pa še boljše igre bodo delali vsak za svojo konzolo pa še bolj se bodo potrudili no vsaj tak mislim da to poteka. A bo recimo naslednji xbox vseboval blurey disk ali nekaj podobnega hd dvd-ju, ker 8,5gb nekako omejuje razvijanje boljših iger za xbox, reimo LA NOIR (menda dela rockstar) bo recimo sam za ps3 ker na xboxu ni dovolj placa. Zanima me če že sploh delajo novo konzolo microsoft vsaj kak namig o tem ?

Nič uradnega vendar v zadnjem press releasu je bilo tole;

Bill Gates has contributed quite a bit to the Xbox 720. He has signed an agreement stating that Microsoft will make one console designed in the "looks" of Chuck Norris. The power button will be his eye and when turned on, instead of hearing the fans kicking in, you will hear famous Chuck Norris jokes, believed to be up to 720 jokes in total. Although this is a rumor, it has been believed to be in progress already.
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.