Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Tile novi 65nm procesorji so definitivno nujnost, ker je konzola preglasna in se preveč segreva.To je tudi za moje pojme edini večji minus MS konzole proti SONY PS3. Osebno mislim, da je tisto glede HDMI vmesnika mal tko-tko, bolj verjetno je da bo MS naredil kakšen kabel iz konzolinega izhoda v HDMI. Možno je pa vse, samo če sklepam po starem Xbox-u potem tako drastičnih sprememb na konzolinem ohišju ne bo ali pač. Vse je možno!!

Xsiluro.jpg

Link to comment

Na netu nisem nič zasledil mogoče bote vi vedli.

Ali gre prenosni trdi disk priključit na x360?tako da bi lahko potem gor shranjeval(save,demoti...)?

Ali si je kdo potegno dol iz live oni video hd dvd player?

Ko nakoncu pokaže xbox,king kong ,hd dvd player pa tv samsung?

če je kdo mogoče ve če je oni tv samsung LCD ali PLASMA? :sweat::headscratch:

Sharksy.png
Link to comment
@Xsiluro360

Novejši X-i se ne pregrevajo ... Zakaj se te zgodbice vlečejo še od prve serije konzol? Sam jo imam v regalu in ni niti sledu o kakršnemkoli pregrevanju. Če konzolo potegnem ven, je ohišje mlačno, zadaj pa piha topel zrak.

DrBruce mogoče sem se malce nejasno izrazil v prejšnem post-u, vendar je dejstvo, da so prve konzole odločno preglasne (jo imam tudi sam in je glasna to ne moreš zanikati) in ne prav pretirano hladne (če si jo kdaj razstavil in jo zagnal ter pri tem poizkusil potipati hladilna rebra na grafični kartici, veš o čem govorim) s tem, da naj povem, da ima moja konzola okoli sebe dovolj prostora, da ne bi smela imeti kakršnekoli probleme s pregrevanjem . Moja je začela normalno delovati šele po specialni obdelavi z pištolo na vroč zrak( slabi MS loti) seveda mi je prej morala pokazati črte čez cel ekran in zamenjavi glavnih ventilatorjev(Talismoon produkt) ter dodatnem ventilatorju (XCM produkt)!

Upam, da ne bom zopet narobe razumljen vendar XBOX360 v2.0 bo moral biti tišji in tudi manj mikronska tehnologija procesorjev lahko reši marsikateri problem. Upam, da bodo pri zamenjavi tehnologije trojedrnega procesorja enako naredili tudi z grafičnim procesorjem!! Drugače sem pa z MS konzolo več kot zadovoljen!!!!

Xsiluro.jpg

Link to comment

Tako pa ja. Prve konzole so res bile preglasne in tudi prevroče, če jih nisi postavil na dovolj zračno mesto.

Tile novi 65nm procesorji so definitivno nujnost, ker je konzola preglasna in se preveč segreva.To je tudi za moje pojme edini večji minus MS konzole proti SONY PS3.

Tale stavek pa deluje kot očitno posploševanje. :P

Link to comment
Tako pa ja. Prve konzole so res bile preglasne in tudi prevroče, če jih nisi postavil na dovolj zračno mesto.

Tile novi 65nm procesorji so definitivno nujnost, ker je konzola preglasna in se preveč segreva.To je tudi za moje pojme edini večji minus MS konzole proti SONY PS3.

Tale stavek pa deluje kot očitno posploševanje. :P

DrBruce naj ti odgovorim s profesionalnega stališča. S strojno opremo se ukvarjam že 15 let od tega zadnjih 13 let detajlno tako, da mi lahko verjameš, da je tisto kar mi kaže glede temperature prva verzija XBOX360 odločno preveč za stabilno delovanje katerikoli el.komponente, kaj šele konzole, ki je stalno pod temperaturnim pritiskom. Da pride do napak, kot so jih imeli prvi uporabniki MS XBOX360 se pravi govorimo o dejansko popolnoma prvi verziji XBOX360 konzole takšni kot jo imam sam in verjetno jo imaš tudi ti, sta možni samo dve razlagi. Glede na to, da so vgrajene komponente relativno kvalitetne zato zaradi slabih el. elementov ne prihaja do napak to odmislimo! Do prijavljenih napak in reklamacij je prihajalo zaradi prvič slabega lota tako imenovani "mrzli lot" in drugič , če je konzola delovala, kar nekaj časa in bila neprestano po vplivom višjih temperatur s tem se je material (lot) rastezal in krčil, kar je botrovalo temu, da so se povezave do el. elementov očitno oddaljile in povzročale "dead red ring of light", črte čez zaslon in podobno! Skratka moja trditev je naslednja: prvi uporabniki MS XBOX360 smo bili testni zajčki tako kot prvi uporabniki pri Sony-u z PS2! Procentualno je bilo zelo veliko reklamacij z prvo verzijo MS konzol seveda je bil MS tako pameten, da so zadeve proučili in uredili, ker je vsaka novejša verzija postajala boljša!

Upam, da smo sedaj te dileme premostili in raje uživajmo v mojstrovini, ki se imenuje XBOX360!

Amicus plato, amicus sedmagis veritas!

Xsiluro.jpg

Link to comment

Sploh ne vem, zakaj mi sedaj to govoriš (vse to že vem btw :) ). Vse kar sem hotel povedati je to, da se je tvoj stavek prebral kot posploševanje, jaz pa sem samo povedal, da kasnejše verzije Xbox-ev nimajo več teh težav (takega imam tudi sam, star je par mesecev, če verjamemo datumu na nalepki). Samo to, nič drugega. Zatorej posplošeno govorjenje o tem, da imajo Xbox-i težave z prekomernim gretjem ne držijo (velja za kogarkoli).

Peace. :beer:

Link to comment

malo pomoči bi prosu

povezavo z xbox live sem si zrihtal, zdej mi pa fleše peče pri recover gamertag.Naredil sem si račun na hotmail.com in nato ta mail in geslo vpisal tam kjer moraš to storit in mi napiše sledeče ' This Windows Live ID is not associated with your gamertag '

al to moraš imet isto ime mail-a kot imaš gamertag

a kaj mi zdej to teži :headscratch:

Če proda kdo Bioshock za x360 naj me ZS-ja

Link to comment

Pozdravljeni. Ne zamerte, bom kar tukaj vprasal kaj me muči. V harviju sem si malce poblizje ogledal box v akciji. Furajo ga prikljucenega na hitachijevem lcdjcku in moram priznati, da je napredek napram enkini skatlici ogromen. Malce mi je zastal dih, ko sem opazil, da so na lcdju opazne precejsnje "zelene pikice", predvsem na predelih, kjer naj bi bila crna barva. Je to normalno ali ga lcd ze malo biksa? Ker to je bilo pa 2much! Ce je tako na vseh lcdjih ki imajo ceno tam okoli 2000 EUR, koliko potem sele strajka pri lcdjih nizjega ranga? Ce se vam da kaj razglabljati o temu na dan z besedo.

Lep pozdrav,

obscurson

Link to comment
Pozdravljeni. Ne zamerte, bom kar tukaj vprasal kaj me muči. V harviju sem si malce poblizje ogledal box v akciji. Furajo ga prikljucenega na hitachijevem lcdjcku in moram priznati, da je napredek napram enkini skatlici ogromen. Malce mi je zastal dih, ko sem opazil, da so na lcdju opazne precejsnje "zelene pikice", predvsem na predelih, kjer naj bi bila crna barva. Je to normalno ali ga lcd ze malo biksa? Ker to je bilo pa 2much! Ce je tako na vseh lcdjih ki imajo ceno tam okoli 2000 EUR, koliko potem sele strajka pri lcdjih nizjega ranga? Ce se vam da kaj razglabljati o temu na dan z besedo.

Lep pozdrav,

obscurson

Zelene pikce znajo biti defektna polja na matriki,...Na mojem LCD TV Samsung ni nobene zelene pikce!!!

Xsiluro.jpg

Link to comment
Jaz sem si omislil Telekomovo akcijo še pred novim letom 82" LCD TV Samsung in sem zelo zadovoljen! Pred nakupom pa vsekakor preveri kakšna je slika, resolucije in možnosti priklopa (vhodi : HDMI, SCART, COMPOSITE ipd.)!

En tip je vzel tale LCD v akciji za 200k in ga prodaja za 140k ker potrebuje nujno $ je iz MB in sem videl oglas nekje na bolhi.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.