Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

To je dobro da ne menjajo strojne opreme (tako kot PS3 :eviltongue: ) mogoče bi blo dobro če bi npr. čez 1leto dal vn Xbox z boljšo strojno opremo (verjamem da ti špili kot so zdaj zunaj in ki prihajajo na tržišča še ne ikoriščajo xboxa v celoti.)

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

1. HDMI adapterja za star XBOX360 ne bo, ker ga je sodeč pod trenutnem čipovju nemogoče dizajnirati. Lahko pa, da ima Microsoft še en adut v rokavu (kar pa dvomim, ker je trenuten izhod izključno analogen).

2. Črvov, virusov in podobnega sranja na Live NE bo. ;)

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

Strojna oprema bo boljša v naslednji generaciji konzol. To ni računalnik. :roll:

1. HDMI adapterja za star XBOX360 ne bo, ker ga je sodeč pod trenutnem čipovju nemogoče dizajnirati. Lahko pa, da ima Microsoft še en adut v rokavu (kar pa dvomim, ker je trenuten izhod izključno analogen).

Tudi ni potreben.

Link to comment

mene pa zanima kateri jojpadi so bolsi ali so to od xbox360 ali ps3-ja?

pa se neki me zanima ko bodo prisle nove xbox verzije ali bo na njih lepsa grafika kot pri ta starih verzijah?

pa ful se bojim da je ps3 bolsa konzola ker je verjetno tam bolsa grafika sploh se ne morm odlocat, če nebi blo final fantasija sem takoj za xbox 360

mislim si pa ga kupiti cimprej, ker nameravam spilat nba 2k7 za začetek

Link to comment

ne grafika bo ista ker bota obe isto mocnni konzoli.

Za PS3 vs Xbox 360 well Xbox ma bolso graficno karto PS3 pa mocnejsi procesor kar bi teoreticno pomenlo PS3 vec fizike, Xbox vec grafike :D.

Nakateri celo pravijo da je bolse meti 3 allaround procesorje kot ima xbox napram 1 allaround in 5 specificnih kot PS3 in pravijo da je Xbox mocnejsi v praksi ceprav je PS3 na papirju.

Kdo bo koncni zmagovlec tesko rect. Na vecina igrah PS3 steka ampak to pac ker so narete bol za Xbox kot PS3.

Glede tvoje igra pa to. Na Xbox dela bol tekoce kot na PS3. Zato pa zgledajo dolocene texture bol sharp na PS3.

Ce podrobneje pogledas prvo sliko vidis da se pri Xbox verziji sajnajo texture iz sten v tla pri PS3 pa ni effekta.

http://www.gamespot.com/features/6162742/p-5.html

Link to comment

Razlik verjetno se dolgo ne bomo videli, saj vse igre, ki so pisane za obe konzoli hkrati, pac iz casovnih vzrokov ne bodo na PS3 boljse.

Pisanje za PS3 je zahtevnejše in mnogo razvijalcev se zmrduje cez ponovno premalo RAMa za grafiko. Ti tudi pravijo, da je Xbox360 mocnejsa masina, ce je ne vem.

Tudi ce pride X360 v2.0, to ne pomeni mocnejse ampak predvsem bolj ekonomicno konzolo, z kaksnim bonbonckom za high definition sladokusce z denarnicami brez dna.

Link to comment

to pa ti neznam povedat nikol mel PS se. Mozno pa da bom PS3 nabavo ko bo... in ce bo bolse. Drugace lahko PS3 kontroler uporablas na Xboxu preko enega 80 dollarov vrednega adapterja na kerega lahko tudi misko in tipkavnico vklopis.

Samo racunaj nato da menda vecina teh iger sploh ni optimizirana za PS3 in uporablajo le all around procesor in nic cella. Medtem ko lahko Xbox ze 2 cora uporabla. Samo to tudi ni receno da dozaj xbox vec kot 1 core uporabla tak da je rezultat vseeh teh iger mozno samo bolsa graficna ki bazira na skupnix pixel in vertex shaderjih kot trenutne in prihajajoce DX10 graficne medtem pa ma PS3 samo en navit 7800GTX.

Ce pogledas PC teste vidis da hitrejsi procesor pomaga pri FPS vsekakor samo bolsa graficna pa verjetno vec pomaga.

Recimo moj favorit spil Fight Night 3 je na PS3ju lepsi graficno. Samo je pa bil spil izdan 9 mesecev kasneje kot Xbox verzija ker se pac ni blo PS3ja takrat in racunam da je to faktor. Porocaja pa tudi da Fight night 3 steka na PS3 ko izvedes zelo hitre gibe so go figure :D

Za mene se bo resnica izkazala pri Fight Night 4 hehe.

Link to comment

Nekaj me muči

zakaj se brez diska ne moreš povezat na Live?

A obstajajo kakšni dodatki al pa popravki za konzolo al pa za špile pa jih pol z diska lavfaš ?

Pa če so kakšni popravki ,a to dol potegneš pa namestiš pa pol še zmeraj tok placa porabi na disku kot tisto kar si dol potegnil

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Kaj bi tale televizor bil vredu, ker bo v šparu akcija za 138.751,56 Sit in baje ima LG Philips zaslon?

BUSH LC-32L02LCD (32")

[32inch lg] €667,63 [159.990,85 SIT]

BUSH LC-32L02LCD (32")

LCD TV sprejemnik BUSH HAAN LC-32L02 ponuja veliko lastnosti za majhno ceno. Ima 81 cm diagonale, razmerje slike 16:9, ločljivosti 1366 x 768 točk, svetilnost 450 cd/m2, 170 stopinj vidnega kota in razmerje kontrasta 1000:1.

DIAGONALA 32" (81 cm)

PRIPRAVLJEN ZA HDTV DA

RAZMERJE ZASLONA 16:9

LOČLJIVOST 1366 x 768 točk

SVETILNOST 450 cd/m2

KONTRAST razmerje 1000:1

VIDNI KOT 170 stopinj

MOČ ZVOKA 2x 15 W

ZVOČNIKI stereo

GARANCIJA 2 leti

Link to comment

o spet jst protek. um mam seno vprasanje. ali xbox 360 enako dober oz. slabsi ko bo izsla vista, k pri visti se bo dalo igrat igrice z xbox 360 kontrolerjem pa mogoce bo grafika ze bolsa na pcju z visto ce imas dx 10 graficno ane, to me ful skrbi in prmisljujem ce bi kupil konzolo ali raje nov pc, sej vem malo noob vprasanje ane.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.