Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Zivijo, sm cist nov uporabnik xboxa oz. konzole.. in me samo zanima...

Imam racunalniski 19" lcd zaslon .. xbox je preklopjen preko vga cabla blabla.. in zdaj me zanima kako preklopiti slusalke (imam svoje, ne tiste prilozene xboxu) ?:D

Ne najdem kaksnega posebnega vhoda za preklop ...

A je sploh mozno imeti zvok z navadnim lcd zaslonom? :D

LP

Deus1337.png
Link to comment

no se eno vprasanje: a bi se dalo na kaksnem pcju igrati nba 2k7 ali nba live 2007 s tako grafiko kot na xbox 360? pa ce kdo ve kdaj bo izsla tipkovnica pa miska za 360? pa ali je bolje igrati igro na konzoli kot na pcju, ubistvu jaz si mislim kupit xbox zaradi mmorpg pa zaradi nba drugih zanimivih spilov pa itak ni vec razen kaksnen oblivion ali ap take kot so zelda pa to.

Link to comment
Zivijo, sm cist nov uporabnik xboxa oz. konzole.. in me samo zanima...

Imam racunalniski 19" lcd zaslon .. xbox je preklopjen preko vga cabla blabla.. in zdaj me zanima kako preklopiti slusalke (imam svoje, ne tiste prilozene xboxu) ?:D

Ne najdem kaksnega posebnega vhoda za preklop ...

A je sploh mozno imeti zvok z navadnim lcd zaslonom? :D

LP

Sm ze pogruntal... hvala vseen.

cu

Deus1337.png
Link to comment
no se eno vprasanje: a bi se dalo na kaksnem pcju igrati nba 2k7 ali nba live 2007 s tako grafiko kot na xbox 360? pa ce kdo ve kdaj bo izsla tipkovnica pa miska za 360? pa ali je bolje igrati igro na konzoli kot na pcju, ubistvu jaz si mislim kupit xbox zaradi mmorpg pa zaradi nba drugih zanimivih spilov pa itak ni vec razen kaksnen oblivion ali ap take kot so zelda pa to.

špili kot so zelda so samo zelda špili, ti so pa na nintendo konzolah... prav tako xbox trenutno še ni pravi naslov za kake mmorpg, ti domujejo bolj na japonskih konzolah (xbox je ameriški)...

Link to comment

Malce sem brskal po forumih in ugotovil, da so težave z "gamer profile-i" precej redkost ampak se dogajajo!

Največkrat se ti to lahko zgodi če pri zagonu igre skušaš zbrisati "cache" (pri zagonu igre tiščiš tipko A) zaradi hitrejšega nalaganja , ker se lahko zgodi, da so zapisi v "cache" malce premešani recimo tako kot pri winsih orodje "defrag" pomaga , da se zapis na disku uredi! Toliko zaenkrat o tej temi, kolikor sem uspel izbrskati!

Xsiluro.jpg

Link to comment
Jaz A velikokrat tiščim pri Oblivion. :o

Ja hvala za opozorilo DrBruce, da si me spomnil! Pozabil sem namreč v prejšnem post-u povedat, da prav za Oblivion bojda najbolj značilno, da pride do te težave z "gamer profile-i"! Nikjer pa nisem zasledil, če je morda Microsoft že kaj naredil v tej smeri, da bi konzola sama od sebe "cache" spraznila, oz. uredila zapis brez nepotrebnega pritiskanja na tipko A vsakič ko zaganjaš igro !

Xsiluro.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.