Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Ne vem če je že bilo: Kako se odjavite od Live! servisa?

Kakor sem seznanjen, je v EULO zapisano, da se ti naročnina, ob plačilu s kreditno kartico, avtomatično podaljšuje. V USA pokličeš na določeno tel.št. in odjaviš. Kako pa to narediš pri nas?

Mi zna kdo odgovoriti na zgornje vprašanje?

Thanx!

wii_forum2.jpg
Link to comment

Včeraj sem si v Muller-ju na Čopovi kupil XBOX 360 premium pack in CoD 3. :rock:

Na zalogi v Muller-ju na Čopovi so imeli neverjetnih 4 različne igrce za xbox. Na žalost niso imeli GoW-a. Mantis nima na zalogi GoW-a še zaenkrat. :crybaby: Zato me zanima koliko bi stala poštnina če bi iz spletne strani www.game.net torej iz Anglije naročil GoW Collector's Edition? In še ali se lahko napajalnik lahko pregreje ? Samo zaenkrat se ne morem povezati na XBOX live.

P.S.

XBOX 360 seeeeeekaaaa!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Včeraj sem si v Muller-ju na Čopovi kupil XBOX 360 premium pack in CoD 3. :rock:

Na zalogi v Muller-ju na Čopovi so imeli neverjetnih 4 različne igrce za xbox. Na žalost niso imeli GoW-a. Mantis nima na zalogi GoW-a še zaenkrat. :crybaby: Zato me zanima koliko bi stala poštnina če bi iz spletne strani www.game.net torej iz Anglije naročil GoW Collector's Edition? In še ali se lahko napajalnik lahko pregreje ? Samo zaenkrat se ne morem povezati na XBOX live.

P.S.

XBOX 360 seeeeeekaaaa!!!!!!!!!!!!!

Postnina je 2.95 funta. In ne napajalnik se ti ziher nebo pregrel so neverjetno hladni toti. Moj laptop napajalnik je priblizno 10x bol topli kot ta.

Link to comment
Ne vem če je že bilo: Kako se odjavite od Live! servisa?

Kakor sem seznanjen, je v EULO zapisano, da se ti naročnina, ob plačilu s kreditno kartico, avtomatično podaljšuje. V USA pokličeš na določeno tel.št. in odjaviš. Kako pa to narediš pri nas?

Mi zna kdo odgovoriti na zgornje vprašanje?

Thanx!

Anyone?

wii_forum2.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.