Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Ja zadeva je sledeča!

Popolnoma enostavno se logiraš na www.xbox.com pod svoj gamer tag

-izbereš opcijo na desni strani : Billing and contact info management

nato se moraš loggirat na ms xbox strani

-ko si na Billing account managementu poišči Billing account overview in tam je en link z imenom Go to personal information,.

-Ko se ti odpre okno Personal information imaš spodaj opcijo Edit Personal info.

IN TAM SPREMENI E-MAIL!

to je to!

Xsiluro.jpg

Link to comment

Nisem vedel kam bi to ftaknil bom kar tu napisal, naj kdo premakne če bo kaka bolj ustrezna tema.

JRPG-Blue Dragon se je na Japonskem v prvih štirih urah prodal v 80.000 izvodih, in je postal ena izmed najhitreje prodajanih iger. Šušlja se pa tudi da M% kupuje Capcom to pa seveda NI URADNO POTRJENO !!

followmeontwitter.png
Link to comment

kupil sem si špil za xbox1, ko sem hotel igrat na x360 mi je prvo downloadalo update z Live-a,ko pa sem hotel igrat pa mi je napisalo 'wrong region code' pa da morm vstav disk s tapravo kodo. pa ne da je region code mišljeno kot PAL pa NTSC al je kej drugega :puppy:

aja pa še nekaj bi vprašal. A si lahko ime za gamertag spremeniš v istem profilu, a si moraš pol vse na novo narest?

Če proda kdo Bioshock za x360 naj me ZS-ja

Link to comment
ne, core verzija stane od 250-300€,

se nikoli ni bila vec kot 300€

upam da vidis dobro ker igre so na verbatim

to niso original igre :doh: .

mogoce pa ti prodajas ta xbox

Vem da so kopije! Pisal sem cene originalov (ki jih tudi SAM kupujem). Če jih ti kje dobiš ceneje, blagor tebi :doh: In napisal sem približno ker se mi ni dalo natančno preračunavati. :crazy:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.