Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

vprasanje za vse tiste ki streamate filme prek pc na 360.

sam uporabljam tversity+cccp codec pack vcasih pa tudi ps3 media server.sedaj me pa zanima kako bi povecal podnapise na tversity ali to naredim v cccp codec peku?sem poizkusal nekaj spreminjat v cccp-ju sam nekot ni povecalo na tvju podnapise.najprej bi rad vedel ce se sploh dajo povecat ali je kaksen poseben postopek.

pa se to ali se da kje nastavit v PS3MS da bi lahko preskakoval med filmom je zlo motece ker negre.sem pa ugotovil, da nekateri filmi pa grejo prestavljat.

kateri media server vi uporabljate.

drgac za mene je najboljsi PS3MS:

+ hitr , podnapisi delajo brez kakrsnih koli kodekov,ce se film da prestavljat to program zelo hitro naredi,prebavlja vse formate videa,vse kar je na pc-ju v mapah je tudi na 360 ni potrebe po dodajanju

-se ne da prestavljat po filmu

je tudi vredo TVERSITY:

+predvaja vse formate,prestavljanje med filmom,podnapisi z sumnikam,pogled kakega video z youtube tudi deluje na 360

-pocasno kodiranje ko prestavljas po filmu(crn zaslon na tv-ju kr lep cas),filme je potrebno dodajat rocno

zelo malo uporabljam WMC:

+zelo hitro prestavljanje po filmu,

-ne prebavi dvd-ja(vsaj meni ne),filmi so kr nametani v programu,podnapisi jebejo(ali pa jih neznam nastavit),pa tud mislim da zelo slabo prebavi hd filme

Link to comment

Ja pod nastavitvami je, sam nevem točno kam gres.Mislm da dashboardu pod setings pol pa tm bi mogu najdit..mal poglej.Včasih je biu na xbl en filmček, ki so ga naaredili na microsoftu kko to nardit...

Link to comment

Zdravo. mene pa nekaj zanima in sicer zopet sem se odločil za nakup xboxa 360 ker sem prejšnega elita pred kakšnimi 4 mesci prodal zaradi bena , zanima me pa koliko je varen ta

iXtreme LT (imenovan tudi Lite Touch ali 1.7) ali nevem sedaj naj bi bil že novi LT v1.1 . A je sedaj že varno igrati preko Live oz. koliko je kej možnosti da te banajo :)

Že vnaprej hvala za odgovor in Lep pozdrav ;)

Link to comment
Zdravo. mene pa nekaj zanima in sicer zopet sem se odločil za nakup xboxa 360 ker sem prejšnega elita pred kakšnimi 4 mesci prodal zaradi bena , zanima me pa koliko je varen ta

iXtreme LT (imenovan tudi Lite Touch ali 1.7) ali nevem sedaj naj bi bil že novi LT v1.1 . A je sedaj že varno igrati preko Live oz. koliko je kej možnosti da te banajo :)

Že vnaprej hvala za odgovor in Lep pozdrav ;)

Mesec dni igram že online z tem novim pa ni se bena

Screamboy1987.png

Link to comment

Decembra sem dobil banano. Sedaj sem pa opazil, da mi vse XBLA igre, ki jih prenesem na disk smatra kot corruptane in seveda ne delajo, Z izjemo Splinter Cell Conviction, ki porabi 1Gb in deluje. Sprobal sem kakih 7-8 iger, ki imajo vse manj kot 300mb in kot rečeno ne delajo. Ne vem če je fora v velikosti, ampak edino tole mi je prišlo na pamet. Mi ve kdo pomagat???

tf7master.th.png
Link to comment

screamboy

Aja en mesec že igraš pa ni bana fajn ne sam še usejn nikol neveš ane heh jst glih en mesc rabim da potrošim tist en mesc ku maš zastonj pa da si kake update naložim pa to, no ubistvi maš 3 mesce zastonj :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.