Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

sam tko btw, jst nism dobu nobenga meseca free na goldu, ever..... mogu sm kupit naročnino in ciao....

Če si kupil novo konzolo in kreiral account preko konzole, bi moral dobiti 1 mesec free gold. Namreč, na vsaki konzoli dobijo prvi trije accounti, ki jih narediš, 1 mesec free gold.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Imam xbox 360 elite kupljen nedavno. Kupil sem kabel HDMI v DVI-D. Slika je vredu vse dela,problem pa je v zvoku.

Preko AV composite kabla bi lahko posebej na zvočnike pripeljal zvok s pretvorbo cinch-a v 3.5 mm stereo.

Problem pa nastane ker oba kabla ne morem priklučiti ker sta izhoda za oba kabla preveč skupaj. Mogoče je to tehnično zaradi Xbox-a ker recimo ne moreš imet 2 ekranov na različnih priklopih. Zanima me če je to res, če ni pa prosim za predloge za izvedbo zvoka na zvočnik

LP Matej

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
sam tko btw, jst nism dobu nobenga meseca free na goldu, ever..... mogu sm kupit naročnino in ciao....

Če si kupil novo konzolo in kreiral account preko konzole, bi moral dobiti 1 mesec free gold. Namreč, na vsaki konzoli dobijo prvi trije accounti, ki jih narediš, 1 mesec free gold.

Mene glede tega zanima a prvi trije računi, ki se naredijo na live ali samo na konzoli pa so offline.

Sam sem ustvaril 3 račune na konzoli šele nato sem šel na live in sem ustvaril novi račun. Imam silver toda gold pa ne.

Ali mi lahko poveste več o tem.

Hvala Mesky

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

se opravičujem, ker nisem prebrala cele teme.

me pa zanima naslednje.

od katerega datuma naprej so začeli proizvajati jasper verzijo konzol? oz. kako vem, če je neka konzola jasper ali ne?

omenjajo se različni datumi proizvodnje: november 2008, julij 2008, 6.8.2008.

mogoče kdo ve bolj natančno?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.