Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Imam par vprašanj tako, da bom kar začel:

1. Ali se telefonsko številko in postal code, ko se vpisujem na xbox.com izmislim ali napišem resnično ( zanima me kako ste vi naredili ) ?

2. Če se registriraš na PC-ju potem. ko moraš na X360 vpisat podatke od registracije. Ali to moraš zapisat vse podatke ali samo najpomembnejše npr: gamertag ?

3. Ali je console number isto kot serial number, ki se nahaja na zadnji strani xbox-a 360 ?

Link to comment

@ScarFace: Rabis ustrezno kablovje/adapterje. Povej kake izhode/vhode imas na zvocnikih. Se zvocniki povezejo na DVD player od hisnega kina?

Ja, zvocnike sem dobil zraven ko sem zadevo nabavil. Zadaj je polno nekih odprtin od component/progresive out, video out,coaxial out....

Zvocniki pa so z zicami povezani z dvd playerjem. torej kaj bi potreboval da bo zacveda laufala?

Link to comment

Imam par vprašanj tako, da bom kar začel:

1. Ali se telefonsko številko in postal code, ko se vpisujem na xbox.com izmislim ali napišem resnično ( zanima me kako ste vi naredili ) ?

2. Če se registriraš na PC-ju potem. ko moraš na X360 vpisat podatke od registracije. Ali to moraš zapisat vse podatke ali samo najpomembnejše npr: gamertag ?

3. Ali je console number isto kot serial number, ki se nahaja na zadnji strani xbox-a 360 ?

Link to comment

Sedaj naj bi se jaz dokončno registriral na xbox.com.

Zdej, če bom hotel uporabljati Xbox Live priklučim xbox 360 na internet in bom moral v xbox vnesti tiste podatke, ki sem jih napisal, ko sem se registriral na xbox.com ( vsaj jaz mislim tako ) :beer:

Sedaj imam jaz 1 mesec zastonj Xbox Live silver ( ker imam Xbox 360 premium pack ) kaj ne ? :headscratch:

A ko se ti Live silver, ki je zastonj izteče kaj se potem zgodi ? A potem avtomatsko postaneš Xbox Live Gold član ? Ali te xbox opozori, ko se ti izteče xbox live silver ( ki ga imaš 1 mesec zastonj ) ?

Link to comment
:headscratch::headscratch::headscratch:

Priključiš in vneseš podatke za povezavo :beer: uživaj.

Lahko si daš opcijo za obnovitev gamertaga prek Liva samo si prvo naštimaj povezavo

Zdaj imaš 1 mesec Gold-a zastonj(omogoča igranje prek Liva in par prednosti pred Silver varijanto), nato se ti spremeni v Silver ki ti ostane razen či si spremeniš v Gold. Te tudi opozorijo da ti izteče Gold.

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.