Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Hehe...jast tudi. Ne morem ti povedat kam povezi kateri kable, ce mi ti ne poves kaj je na voljo.

Ok, prvo poglej ce mas na DVD playerju opticni vhod. Ce mas, lahko Xbox360 povezes na ta vhod preko opticnega kabla. Zdej kako je z vsem tem moras pogledat v kaka navodila za tvoj DVD player(tj. ce moras kake dodatne nastavitve ufurat)

To se mi zdi najbolj racionalna resitev...

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Včeraj sem se jaz probal povezati na xbox live. Ethernet kabel sem vklopil v modem ( callisto ). ( Iz modema sem izklopil PC ethernet kabel in sem vanj priklopil ethernet kabel od X360 ). Potem pa sem prižgau xbox 360 in sem dal join xbox live. Potem sem dal test xbox live connection. In potem, ko je preverjal IP address mi je napisalo failed. Zdaj pa ne vem kak naj naredim. Zgleda, da je nekaj narobe z IP address-om. :headscratch:

Link to comment
Kaj a zdaj naj pokličem na telekom, da mi bodo povedal geslo ???? :headscratch: Hvala za pomoč. :beer::beer::beer:

RaZor že v štartu je dovolj žalostno, da ne poznaš svojega gesla za dostopanje na internet! :doh: Da pa ne veš kdo je tvoj ponudnik internetnih storitev sem pa brez besed!! Pa ljudje, bi ti radi pomagali pa ti niti po najboljših močeh ne morejo če ne poseduješ osnovnih podatkov!?? :headscratch:

Xsiluro.jpg

Link to comment

Xsiluro sej jaz vem, da je moj ponudnik internetnih storitev SIOL.

A jaz bi sedaj poklical na siol in oni bi mi povedali geslo????

SIOL bo pomoje stvari tako zakompliciral, da nikoli ne bom vedel gesla. :beer::beer:

P.S. A ko ustvarjam svoj gamecard ( mygamecard.net ) a pod personal information recimo postal code in ostale podatke napišem tiste, ki sem jih uporabil na xbox.com, ko sem se registriral ???

Link to comment
Ni važno kako ga postaviš ... Februarski model še nima posodobljenega hlajenja. Je pa Samsungov pogon malce tišji.
Ammm, a smem vedeti kaj si mislil z posodobljenih hlajenjem, ker prvič sišim da naj bi bila že kakša revizija x360 ?

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.