Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Evo, zadnjic sem nasel tale pretvornik ampak zvok se zmeraj ne deluje... :annoyed: Jst bom znoru...

Edina moznost ki jo vidim zdej je ta, da kupim opticni kabel pa ga napeljem od XBOX vtica v Digital Audio In na TVju... A ma slucajno kdo taksno ureditev? Ker ta DA-in na TVju je obicni zenski prikljucek tko da morm najt kabel ki ima na eni strani tist opticni pin (k se sname dol) na drugi strani pa navaden "slusalke style" moski pin... Jao jao...

Link to comment

to pa res nevem pol zaka ti ne dela nek zakompliciran LCD :lol:

glede opticnega kabla pa sicer kar bom zdj povedu nism 100% sam kokr sm na netu zaslediu je to da xbox ma priključek za opticni digitalni zvok na tvoj TV pa gre navadn digitalni zvok... zdj da tak kabl obstaja ga nism zaslediu se pa najde pretvornik ki pretvori opticni signal v navadnega digitalnega... tak sm si jst razlozu mogoc kir to bol pozna pa ti lahka razloz... drgac pa cudn da una varjanta ni delala :doh:

MobifriK+SLO.png
Link to comment
to pa res nevem pol zaka ti ne dela nek zakompliciran LCD :lol:

glede opticnega kabla pa sicer kar bom zdj povedu nism 100% sam kokr sm na netu zaslediu je to da xbox ma priključek za opticni digitalni zvok na tvoj TV pa gre navadn digitalni zvok... zdj da tak kabl obstaja ga nism zaslediu se pa najde pretvornik ki pretvori opticni signal v navadnega digitalnega... tak sm si jst razlozu mogoc kir to bol pozna pa ti lahka razloz... drgac pa cudn da una varjanta ni delala :doh:

Mah meni tudi ni jasno. Tazga vhoda (Audio L/R) sploh se nisem vidu do zdej...

Link to comment

To ste ziher al kaj, da je scart kabl vklučen (v Premium paket!!!) - oni ta široki ko je enak za priklop videorekordera recimo, kr nikjer na netu ni zasledit, da bi bil SCART priložen, ampak da ga je treba dokupit zraven; priložen pa bi naj bil HD kabl??? Kr če je tak, te tak vredi, potem prišparam :)

Link to comment

še malo pa krenem :D gamertag si ustvarin na xbox.com? aja glede povezave...mam siol adsl...pa me zanima če ne bo tukaj nobenih dodatnih stroškov? gold je itaq free za 1 mesec, tak da mi ne bo dodatno nabijalo impulzov..ali? in pa lahko gledam filme, kateri so zapečeni na navaden cd/dvd? ali morajo biti originalni?

Lp

kot bi rekla prof. za nem.: "ne to ni bezahlen, ampak bo popravni (izpit)"

Link to comment

evo..priklopil sem hitro, vse je šlo kot po maslu...zdaj se pa jebem z nastavljanjem live profila (trenutno sem preklopo internet na pc)...amm ja povezava dela s prve...samo tam ko moram vpisat domač naslov, pošto...tam se zaustavi...pomagajte :D:D

p.s. kje je koda za 1 mesec free gold?

kot bi rekla prof. za nem.: "ne to ni bezahlen, ampak bo popravni (izpit)"

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.