Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Odločil sem se za nakup Xbox 360, vendar tehtam med izbiro Elite, Premium z nadgradnjo, tu je pa še tako imenovani Falcon s 65nm.

Malo sem si ogledoval oglase na Bolhi pa tudi tu niso slabi, me pa zanima kaj mi priporočate. Falcon naj bi bil bolj tih, manj segrevanja itd....ampak dokler se ne znebijo modelov z 90nm je brezveze upat na Falcon-a.

Koliko od vas ima recimo probleme s segrevanjem Premium-a. Če je na kakšnem bolj odprtem prostoru naj nebi bilo problema, ali pač?

Še ena stvar...je pri premiumu HDMI port ali je samo pri Elite?

Kje so še kakšna prodajna mesta za Xbox 360 v Sloveniji?..Mueller itd?

Hvala za odgovore pa Lp

Link to comment
Zanima me kateri prikljucek imate vi za sliko in kateri se vam zdi najboljsi za LCD TV.

in pa ker se nimam lcdja in imam star crt tc, me zanima ali bi vga-dvi kabel bil vredu (imam dvi monitor) za sliko kasneje tudi na lcd TVju ali bi bila kasneje boljsa izbira kaj drugega. :headscratch:

jaz mam vga na lcd-tveju pa se mi zdi čist vredu sej pomojem je enak na tistih pet činču al pa vga

x360_forum2.jpg

halo3sigbubblenu3.jpg

Link to comment

Se še komu zdi, da so pri PDZ zajebal achievements?

Madona, večina je takih, da jih dobiš pri multiplayerju...MPja pa zdej noben več ne igra.

God damn, kako sovražm zake igre.

Zaključil sem single playyer in dobil odličnih 20 točk. K jih gleda :x

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment

kar je pr xobx live najbol bedno pr MP je to, da ni nekih stalnih serverjev, na katerih bi bol enoten folk spilu (recimo, da bi si lahk usak server kupu)

in bi blo velik bol zabavno igrat tak, ko pa da te kr random u eno skupino vrze, ko jih sploh ne poznas....

to je edina bede pr konzolah, tak, da moje mnenje je, da MP je dober samo na PCju.

A ma kdo drugacen pogled na vse to (sem se precej nov na konzolah in se vedno izkoriscam 1 month free gold na vseh moznih accjih :tepen: )

Link to comment

pa zakaj greš na hitro povezavo v igro :headscratch: normalno da te fukne v en mp match :no_no:

saj imaš možnost da pregledaš kere seje so in koliko je igralcev v vsaki seji , kera mp mapa itd. in nato se odločiš v kero boš šel :wtf:

ne vem kje je zdaj problem

če te pa moti pa naredi svojo mp sejo pa invajtaj slovence :petting: goddamet :disbelief:

Xbox

Link to comment

Tko kt prav Samotar - tko al tko maš pa v vsakem špilu k je MP še private game - pa povabš vs folk, ki ga poznaš not pa špilate skupi ...

da ne govorim kk je zakon skos skupi s frendi špilat aka cod 2, 3, 4 beta, graw, gow itd.

in ne mi pol potem da je MP sam na PC ju zakon - mislm, da odkar mam konzolo in odkr je tk odličen SLO comunity je igranje prek live-a s frendi res najjači MP ever!!!

PS: dodaj folk z gamertag liste ap boš potlej vidu ....

Seveda se da madona boh!!!!! - ne streljaj buč po nepotrebnem (hec :beer: )

Frikozoid.png

ach1.png

Link to comment

no sm se nov glede MPja na konzolah, sam useen men zgleda use bol leseno, ampak dober...

sploh to, da nikjer ni pregledno vseh serverjev, ki so gor, koliko je ping in use, (nekaksen meni kot je pri vseh PC igrah) in pa se to me zelo moti, da po usaki plati vn vrze iz igre in nalaga na nov server....

skratka use je nedodelano, ko bi te dali u karanteno, kjer bi lahko delal samo kar oni hocejo (uglavnem nimas velik izbire, pa use skupi je dolgotrajno, ker ni miske)...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.