Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

kak pa je zgledal tisti prvi freez?

A je blo kej v zvezi z rdecimi luckami al pac normalen freez pa si pol normalno se enkrat zagnal?

in pa kok narazen so bli tisti freezi.

pa a so bli v igri al sam v meniju.

moja konzola je sele 4 mesece stara :(

Sej človek ne skrbi ... Morda je bil le navaden freez , vsaki konzoli se zgodi celo PS3 se to zgodi ... Če pa je kaj narobe pa imaš garancijo in samo zamenjaš konzolo ali pa ti jo popravijo !!!

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
kak pa je zgledal tisti prvi freez?

A je blo kej v zvezi z rdecimi luckami al pac normalen freez pa si pol normalno se enkrat zagnal?

in pa kok narazen so bli tisti freezi.

pa a so bli v igri al sam v meniju.

moja konzola je sele 4 mesece stara :(

Sej človek ne skrbi ... Morda je bil le navaden freez , vsaki konzoli se zgodi celo PS3 se to zgodi ... Če pa je kaj narobe pa imaš garancijo in samo zamenjaš konzolo ali pa ti jo popravijo !!!

ja ves garancija mi je sla papa ze davno nazaj :beer:

sploh pa ce bo kaj narobe, kolikor sem po netu isku se veliko napak, da sam popravit.

ampak so tudi malo riskirani nacini, ampak kaj mi pa drugega preostane.

Ce se bojo rdece lucke pojavle bom kodo napake pridobil pa bom potem videl kako naprej.

Link to comment

Xbox 360 Arcade

Xbox 360 Arcade- inside you'll find a Xbox 360 Core, wireless controller, HDMI-out support, a 256MB memory card, and five Xbox Live Arcade games (Pac-Man Championship Edition, Uno, Luxor 2, Boom Boom Rocket, and Feeding Frenzy).

The is being marketed as the system for families to pick up this holiday season. It comes packed in with five Xbox Live Arcade games – Pac-Man: Championship Edition, Luxor 2, Uno, Boom Boom Rocket, and Feeding Frenzy – none of which feature any violence, with the exception of cannibalistic acts on the part of the fish in Feeding Frenzy.

to je samo novi paket :beer:

Xbox

Link to comment

ja sem vceraj igral.

So v reviewu rekli, da so cisto ponovno napisali pogon.

In sprva sem si mislil qul!

ampak sedaj vidim, da je totalna polomija.

pa cist nerealna je. Enostavno je bolj blisc, kot pa kvaliteta. Sploh nisem uzival v demo verziji.

Pac so malo zavozili. Se bo treba mal ustavit, ker so igre zaceli stepat, ko po tekocem traku.

Mam obcutek, da jih bo to sedaj opeklo. Naslednjo lahko pricakujemo pozneje. :cough:

Meni je bila osebno most wanted se najbolj vsec.

Link to comment
ja sem vceraj igral.

So v reviewu rekli, da so cisto ponovno napisali pogon.

In sprva sem si mislil qul!

ampak sedaj vidim, da je totalna polomija.

pa cist nerealna je. Enostavno je bolj blisc, kot pa kvaliteta. Sploh nisem uzival v demo verziji.

Pac so malo zavozili. Se bo treba mal ustavit, ker so igre zaceli stepat, ko po tekocem traku.

Mam obcutek, da jih bo to sedaj opeklo. Naslednjo lahko pricakujemo pozneje. :cough:

Meni je bila osebno most wanted se najbolj vsec.

Konja, ki zmaguje se, ne menja, zato pričakuj vsaj še 10 enih in istih nfsjev. Mogoče jih čez liek 10 let pamet sreča.

Link to comment

Dajmo še vseeno malo počakat...

Res da je bil demo v kurcu, je pa tud res da v njem nismo vidli nič konkretnega. Brez sledu o kaki koli modifikaciji, 2 fiksna avta - naj bi jih blo prek 50 - na dveh fiksnih lokacijah res ne obetata kaj dosti, pa še težavnost je bla bolj nična. Tud oba različna game moda v bistvu nista bla glih različna, tak da konec koncev iz dema ni blo kaj dosti za potegnit.

Jaz pravim, počakajmo še malo na izid, da vidimo kak se bojo vse spremembe obnesle, pa takrat kritizirajmo.

Meni so arkadne pa pol-arkadne oz. kak se jim že pravi-dirkačine nekak najbolj pri srcu od vseh zvrsti, zato nočem za brezveze pljuvat po najbolj obetajočem naslovu leta. Bom rajši še malo počakal, kupo jo bom skor sigurno, pa bom pol razglabljal, kaj je dobro pa kaj ni

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.