Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Čist vredi je, tud meni je spet začelo delat :rock:

Zdaj je začel pa Halo 3 neke zajebavat, mi napiše v matchmakingu "information could not be retrieved from the Halo 3 server." Možno da majo tud oni kake probleme :rockbrow:

Spet EDIT: Mnja... bil vpisan v Livu kako minuto, pa me je spet disconnectalo. Smola, Smola.... Nič, treba bo še malo počakat, pol pa najbrž bo

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Anyway:

Microsoft will be offering European gamers a free gaming weekend this month for silver members, as well as a ton of fun for the all kind of Xbox Live subscribers. See more inside!

The Xbox Live Xtival ’07 takes place from 23-26 November 2007.

During this time Xbox Live Gold membership will be free to everyone.

To take part all you need to do is plug in your Xbox 360 to a broadband connection and sign in.

There will be a full line-up of Xbox Live events, competitions and exclusive downloads to enjoy.

Xtival ’07 is only taking place in European countries with Xbox Live.

So, now there's no more reason to complain about the price, at least for one weekend! So we hope to see you all Xbox 360 owners online this weekend, I know I'll enjoy all the crazyness that will happen.

Pizda glede na to da nekateri plačujemo na leto pare za Live membership, bi lahko kdaj za gold userje kako akcijo udarl s kakšnim free contentom za nagrado. Plačujem kurbo od 2005 pa nisem še nikol zasledil kurčeve nagrade za konstantne memberje. Silverji ki se staln šlepajo pa staln dobivajo neke exclusive, pizda MCju sam da privab čimveč folka v svoj membership ripoff.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

ja s tem hocejo sam nove customerje dobit, ko pa enkrat placas za celo leto pa tak ne mores vec brez pa jim ni vec treba za to skrbet.... pac tk je.

Glede BanHammerja... Pobijem use odgovorne za to v M$ in jih obesim za jajce na vrh Mt. Doom :annoyed: :bringiton:

Ze dolgo nism konzole prizgal, drzim pesti :crossfingers:

Zelo slaba novica je, da so se te nove pogone shekali. Se lahka spet kaj pricakuje :crybaby:

EDIT: Trenutno use vredi :objem:

Link to comment
Dons k sm špilu GoW po Livu, me je kr naenkrat disconnectal z Xbox Liva in se nisem mogu več nazaj povezat. A kdo ve zakaj se je to zgodil?

Razor saj ti nimas shekane konzole..... Te nima kej bit strah razen ce so spet kaj zasrali, kot se pri njih pogosto dogaja.

Shoelace: Zdj upam, da res ni tracable tale Ixtreme1.2, samo sem v velikem dvomu.

Link to comment

Only time will tell. Če mene vprašaš bomo itak vsi z shekanimi konzolami letel dol v roku 4 mescev. Ampak koji kurac, prodal bom konzolo za 100 evrov manj, kupil novo in bom zgubil ravno za en original in pol. Dejansko bom pa v tem času preigral vse špile, ki bodo izšli. Jeba bo ko bo next year MC zadegal HDDVD not :headscratch:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

jah potem pa seveda ostane samo eno....... There is never too late for a PC where free speech is alowed.

Tak kolikor sem do sedaj konzole spoznal si tako omejen glede tega kar ti oni ponudijo, da brezveze. Tak se pocutim, ko bi mi fotr M$ postal in ti ukazoval, kaj smes in kaj ne.

PCja ti nikol ne bojo banal :objem:

Link to comment

Čeprav se je vse začel na PCju za kar dam respekt, je danes gajba totalna bedarija. Stalno nadgrajevanje, kup pofukanih errorjev in kurčevih virusov od nekih mozoljastih kitajcev, bedni špili, kjer prevladujejo bedni bedni MMORPGji pa še nefer je pc. Mislim cmon, greš kao mal bolj tekmovalno igrat kak COD war/match in ma en model sfrizirano kišto in mu laufa na 200fps, en drug geek ma vse optione ugasnjene da so neke črno bele teksture da mu laufa 400 fps pol pa te zownajo tebe ko maš 30fps in so glasni kak so boljši. Krneki konzole so real deal ne glede na vse, za strategije ala world in conflict, Endwar, Halo W in CoH morjo na 360 enablat uporabo tipkovnce in miši, pa zadeva res totalno zdominira.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Ja večno se ne bo dal pirate igrat to sm sigurn. Sej ajde igraj pirate, samo problem jst vidm, da lahko tudi MP igraš, kar pa ne podpiram. Isto je na PCju. Igraš pirat, ko rabiš MP kupiš original.

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.