Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Živjo!

Včeraj probali kupiti Microsoft POINTS prek LIVE-a a vendar sem dobil zavrnitvi za KARTICO ;

VISA

ter

MASTERCARD aka EUROCARD

Sicer res da nekaj časa že nisem kupoval cca. 5-6 mescev ampak takrat je še delalo... + Malemu bratu mi mešečno vlačijo dol 6 € za naročnino na LIVE-a ampak TOČKE pa nemorem kupiti.... ?!

Imam registrirano pa AUSTRIA Account...

prosim lepo za kako informacijo kaj je na stvari!

Hvala in LP

Link to comment
Sam lahko bi imel Müeller vsaj kak Xbox360 na zalogi. Klicem v Kranj in Ljubljano in v nobenem ga nimajo. Samo po narocilu.

Čakaj , čakaj ... Kaj to pomeni da Muller nima več Xboxa 360 v BTC-ju ??? :? Al na čopovi , ker na čopovi ga res nimajo ... O drek , kje bom pa zdaj jaz kupil Xbox 360 ??? Dobro sej mislim še mogoče nabavt X360 Elite prek Igabibe samo ... A res nimajo več ? O šajzeeee !!!

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
Sam lahko bi imel Müeller vsaj kak Xbox360 na zalogi. Klicem v Kranj in Ljubljano in v nobenem ga nimajo. Samo po narocilu.

Čakaj , čakaj ... Kaj to pomeni da Muller nima več Xboxa 360 v BTC-ju ??? :? Al na čopovi , ker na čopovi ga res nimajo ... O drek , kje bom pa zdaj jaz kupil Xbox 360 ??? Dobro sej mislim še mogoče nabavt X360 Elite prek Igabibe samo ... A res nimajo več ? O šajzeeee !!!

pred kratkim sm bil v mjulerju v btcju in so ga mel....

deletethis.jpg
Link to comment

K gres pa v BB majo pa PS3 na pretek.

To zato ker jih nihče ne kupuje.. :D

..... ban him .....

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

A Muller ne prodaja več Xbox-a, al res sam po naročilu.

Za en teden grem v tujino, pol sem si ga pa nameraval kupit.

A se ga da še kje kupit v Slo?

Če se ga da v Muller-ju sam po naročilu, kolk časa pa je treba čakat da ga dobijo?

Se mi ne da ravno v tujino hodit po njega, pa še garancija je pol v Slo, če ga tuki kupim.

Link to comment

Ma to je men tok mim da mors narocit neki, da pol dobis. Ce se bom ze izprsil s tolkmu dnarjam, prcakujem, da stvar takoj dobim.

KukoXX kupt Xboxa360 v tujini ti pa jst neb priporocal. Ok ce bi slo to za zlo nekvarljivo stvar pol ja, tko pa nikol ne ves kdaj ti bo x360 crknu in ga bos mogu nazaj nost.

Link to comment

Pred časom sem napisal, da sem nesel v Toys'R'Us v Grazu konzolo na popravilo.

Zaekrat še je na popravilu. So me pa klicali prejšnji teden iz omenjene trgovine, da sem jim posredoval polni domači naslov. Microsoft ga baje zahteva.

Sedaj pa bomo videli, kako bo dalje. In kako urejujejo s kupci iz Slovenije.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment
Pred časom sem napisal, da sem nesel v Toys'R'Us v Grazu konzolo na popravilo.

Zaekrat še je na popravilu. So me pa klicali prejšnji teden iz omenjene trgovine, da sem jim posredoval polni domači naslov. Microsoft ga baje zahteva.

Sedaj pa bomo videli, kako bo dalje. In kako urejujejo s kupci iz Slovenije.

Kolko pa je star tvoj xbox?

Ko sem ga jaz kupil pri toysrus se mi zdi da je neke pravo da če se konzola pokvari v 30dneh lahko nazaj prineseš in ti ga menjajo pol po totem roku pa moreš sam microsoft klicat? :headscratch::tard:

A kdo ve kak je garancija v toysrus?

Sharksy.png
Link to comment

če je špil region free dela na vseh in nima veze če je US,JAP,pal....

edit: sem pogledal stran YA , play asia je boljš saj ti zraven piše če je špil region free pri Yes Asia pa nikjer Razen če pogledaš na Play A. kake regije je in nato kupiš pri Yes A.

drugače ti osebno priporočam Play ASia in glej Azijske region free igre dost cenejše kot ostale US,PAL,JAP :beer:

Xbox

Link to comment

Špili so povsem v angleščini, samo škatla in navodila so v kitajščini (to pa je tako ali tako vseeno).

YesAsija je predvsem usmerjena na ostal azijski kič zato izgled sliči na amazon. PA pa je bolj naravnana na igre, konzole in zbirateljske artikle. Kar se pa cen tiče so v obeh trgovinah skoraj enake (mogoče ima YA malce ceneje, zaradi brezplačne poštnine).

YA je predvsem zanimiva za lastnike PS3, ker je edina spletna trgovina (če odštejem ebay), ki ponuja poceni igre za omenjeno konzolo iz tistega področja.

Link to comment
No jaz imam xbox 360 in sem dobil RRoD sedaj pa mislim kupiti novega in me zanima kateri je narjen na 65nm procesu in ali se ga sploh splača kupt

Popolnoma v 65nm tehnoligiji še noben. CPE je že v 65nm tehnologiji najbolj sigurno pri HALO 3 bundle-u. Drugače pa bi počasi morali premiumi ter Elite verzije tudi že vsebovat 65nm CPE. GPE inu CPE z novo platko "Jasper" pa nekje drugo leto proti koncu leta. :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.