Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Meni že 4 dni se noče konektat na lajf. Ali tudi vam?

mogoče si pojedo banano?

Nisem je pojedu ker nimam modanega. V glavnem ko sem dal forzo noter mi je naredilo update ampak na marketplace mi noče it.

Link to comment

Nekej mi ni jasno pri priklopu Xboxa 360 na plazmo. Ce preklopim na tistem kablu na HDTV mi napise na tv-ju, da ni signala. Ce pa preklopim na tem kablu na TV pa deluje. Ampak potem je problem, ker stvar deluje samo na 480p in na nic vec. Kako bi lahko sliko spravil na 1080p ali vsaj 1080i?

Je pa konzola na plazmo priklopljena preko scart prikljucka in pa tistih treh barvastih kabelckov.

Link to comment

Aja no fajn! To sm pr fotru dons probavou, ampak zj sm ze doma, tko da bom drugic sprobal. Torej vklopm samo te tri kable, k jih mam zdej v scart adapterju in bo delal. Kaj so pa ostali trije kabli? Vrjetn za priklop na stolp.

Se neki bi vprasu. Jutr dobim VGA kabel, tako da bom xboxa lahko prklopu na monitor. A na monitorju je maksimalno, kar lahko izvleces iz slike 720p? A je sploh velika razlika med 720p in 1080p? Te stevilke jest razumem tko nekak kot resolucijo na kompu. Pa upam, da 720p dela kot obicajna velikost in ne kot widescreen. Ker nimam widescreen monitorja.

Link to comment

720p in 1080p se vec al mn opazi samo na velikih HDTVjih, medtem ko na monitorjih ni neke blazne razlike. 720p je cist supr zadeva na monitorju, tko da se ne rabs kej prevec sekirat, ce ne bos imel 1080p, ceprav mislim, da z novim DVI-HDMI kablom naj bi tudi na 22" lahko dobil 1080p...

720p je pa widescreen resolucija, tko da na obicnem Monitorju ti ta zadeva ne bo ql, mogu bos v nastavitvah nastimat nativno resolucijo tvojga monitorja. Mislm, da je 1024x768, ce se ne motm.

DejchSLO.png
Link to comment

rolihandre dober clanek. Samo nekej. V clanku pise, da so so rdec, bel, rdec, zelen in moder kabel posebej da dobis HD sliko. Tukej pri tem prilozenem kablu za x360 so pa dvakrat po trije skupaj. Verjetno ta prilozen kabel deluje na HD ane?

Dejch nativna resolucija je 1280 x 1024 pri mojem monitorju. V cem bi bla pa razlika, ce bi dal na resolucijo 1024 x 768? Tudi pri tej ne gre za wide screen sliko.

Kar malo bi bilo smotano, ce ne bi moral s tem VGA kablom igrat 720p na cel zaslon.

Link to comment
rolihandre dober clanek. Samo nekej. V clanku pise, da so so rdec, bel, rdec, zelen in moder kabel posebej da dobis HD sliko. Tukej pri tem prilozenem kablu za x360 so pa dvakrat po trije skupaj. Verjetno ta prilozen kabel deluje na HD ane?

Dejch nativna resolucija je 1280 x 1024 pri mojem monitorju. V cem bi bla pa razlika, ce bi dal na resolucijo 1024 x 768? Tudi pri tej ne gre za wide screen sliko.

Kar malo bi bilo smotano, ce ne bi moral s tem VGA kablom igrat 720p na cel zaslon.

Ja pac dal sem primer, ne vem kater monitor imas. :) Obstaja tud 1280x1024, to so pac resolucije za navadne monitorje. Sej bos itak vidu k si bos stimu, v glavnem ne zna bit noben problem.

BTW: Sm sprobu z 1080p na 22" 226BW Samsungu in zadeva dela brez problema prek VGA kabla. Prvo ti vrze neko raztegnjeno vrjanto, potem sm na monitorju klikns auto in voila, zadeva fura 1080p brez problema. Preverjeno na Orange boxu, kjer pise katero resolucijo imas nastimano in pise 1920x1080p. Sicer pa kokr sm reku, jz ne opazm neke razlike tko da se nebi s tem kej prevec ukvarjal. :)

DejchSLO.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.