Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Bi se nas lahk 4je, vkljucno z mano zbral in odigral PGR 4 da dobim še Team Domination achievement... Namrec na netu je vec al mn nesposobn folk in nikol moji ne zmagajo, da bi to dobil. Sej ne rabmo niti dirkat proti drugim, pac nas je 4, v drugi ekipi ne rab bit noben al pa sm en in to je to. Drgac pa bi tud vprašal, kdo igra to igro redno, da bi skp igral kdaj?

DejchSLO.png
Link to comment

Zdaj pa mi je že bolj jasno!Kaj po to pomeni :LOT NR: 0742 in TEAM: ADUE (treba na to tudi kaj gledat)Rečimo ni možnosti,da pise na napajalniku 175w na konzoli pa 203w?Torej mora biti enako 175w napajalnik in konzola 175w?No, se oproščam ,če sem že tečn samo rad bi bil na tekočem :mwahaha:

Playstation 3™ Xbox 360™-Falcon & Logitech™ Z-5500

Link to comment
No to nevem če je čisto res, sam sem kupil 3x xbox360 premium z bundle viva in forza, 2x v mueller v kranju, 1x playgame. Vsi 3je hdmi 175w napajalnik, edion en je imel hitachi 79 pogon, ki se ga ni dalo flashati, oziroma je blo precej drkancije.

zato glih pravim, ker je tudi meni čudno, prav s prodajalcem sva gledala in na nalepki tega bundla lepo piše 203W. Je izhodna moč še kje zapisana na konzoli ali samo na škatelni nalepki in napajalcu?

Tudi meni se zdi čudno da konzola z datumom 18.10.2007 ima oznako 203W, ampak ga ima. Lahko pa da gre za napako na nalepki. Kurc, nisem pogledal kaj piše na napajalcu.

heh... kaj pa se lahko zgodi če imaš 203w napajalec in 175w konzolo? Meni so zamenjali le konzolo, napajalec imam tastar. Do zdej fura brez problemov, mogoče pa ga bom skuril...

:tepen:

Link to comment

jah, zgleda da so stvari dosti zakomplicirane. Imam star napajalec (203w), dobil novo konzolo - po pregledu notranjosti je sigurno Falcon matična plošča, ker zgleda tako ---> 1603431576_79878d9bd7_o.jpg

star napajalec se normalno priklopi in vse dela brez problemov. Torej ni neke nezmožnosti priklopit star napajalec na Falcon konzolo. Če je to v redu, pa je drugo vprašanje...

Link to comment
z gumbom na konozoli ali drži pritisnjen nekaj cajta sredinski veliki izbočeni gumb na gamepadu. pokazal se bo menu za shutdown.

ok, hvala.

@TriGGer: jaz sem tudi najprej vn ruval kabel, lol

lol TriGGer se je zajebavo, a ti to resno misliš zyzyx? :disbelief:

Samo :no_no:

Se pa te ja vidi gumb za vklop/izklop ki je na konzoli največji gumb :doh:

Če pa se zajebavaš te pa tak ni problema :beer:

Sharksy.png
Link to comment
A je mozno dobit za stolp kak razdelilec, da bi lahko na njega meu socasno priklopljen in racunalnik in 360? Zdej morm zmerej dat tist rdec in bel kabelcek, ki gre iz kompa, ven in dat notr enaka dva za zvok od VGA kabla za 360. Fajn bi blo, ce bi obstajal kak razdelilec, v katerega bi lahko naenkrat dal vse 4 kabelcke.

tole gre za vse s tem problemom:

no takole: iz x360 2 chincha zdruzimo v 30383.jpg, skupaj z jackom iz zvočnika vklopimo v 30384.jpg, v komp in dela.

vsaj meni je :rock::beer::beer:;) PS: pri napravah za zvok: snemanje, sta 2 ikoni line in...ble mutani...sem unmutal...

Link to comment

Kje pa nabavis ta dva razdelilca?

Jest sm bil v big bangu lih ucerej in mi je prodajalc povedu, da ne obstajajo taki razdelilci, kvecjemu ce bi kupu neko aparaturo, na kateri pa imas full takih vhodov, ampak je tud cena temu primerna.

Seprau ce te prou razumem tistega iz spodnje slike vklopis v kompjuter, tistega zgornjega pa v njega. V tega zgonjega pa potem tudi vklopis tista dva cinca, ki sta pri VGA kablu za x360.

Link to comment

Eh pusti ti Big Bang. Oni so tam noter sam zato, ker se kao spodobi, da nekdo dela v trgovini.

Tak čist btw, sem šel pred časom kupit router, pa mi je tip zatrjeval, da je roba top-notch, ma genau tistega doma že nevem kolk let in ni blo nobenih problemov. Prinesem domov in se ruter resetira vsakih par minut. Kao masovna serijska napaka.

Tolk o blaženih BB uslužbencih. Jaz probam večino njihove "strokovne razlage" preslišat. Pa sorry za OT.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Eh pusti ti Big Bang. Oni so tam noter sam zato, ker se kao spodobi, da nekdo dela v trgovini.

Tak čist btw, sem šel pred časom kupit router, pa mi je tip zatrjeval, da je roba top-notch, ma genau tistega doma že nevem kolk let in ni blo nobenih problemov. Prinesem domov in se ruter resetira vsakih par minut. Kao masovna serijska napaka.

Tolk o blaženih BB uslužbencih. Jaz probam večino njihove "strokovne razlage" preslišat. Pa sorry za OT.

Hehe stari pri meni je bilo cisto enako glede routerja...Ga vprasam kak so ti routerji, on pa meni, ja jaz ga imam ze ful dolgo in dela brez problemov, ko pa sem prineso domov pa sploh ni delal.Nesem nazaj in cakam 45 dni, potem pa mi posljejo novega domov, jaz pa med tem casom kupil ze novega, pa so mi dali dobropis. :D Pojma nimajo...res sramota ej :yuck:

Glava666.jpg
Link to comment
Kje pa nabavis ta dva razdelilca?

Jest sm bil v big bangu lih ucerej in mi je prodajalc povedu, da ne obstajajo taki razdelilci, kvecjemu ce bi kupu neko aparaturo, na kateri pa imas full takih vhodov, ampak je tud cena temu primerna.

Seprau ce te prou razumem tistega iz spodnje slike vklopis v kompjuter, tistega zgornjega pa v njega. V tega zgonjega pa potem tudi vklopis tista dva cinca, ki sta pri VGA kablu za x360.

lej nc po trgovinah hodt, js sm bil v big bang giga...so me poslal v comshop, iz tm so me poslal v big bang, iz tm so me poslal v eno XX trgovino v BTCJu, iz tm so me poslal v TechTrade v centru..NIKJER NISO IMELI NIČ!

sem kupil ta dva razdelilca, (ki ju dobis povsod) in dela...to je to

Link to comment
DoubleL ja in kje si po lti nabavu to? Ce pravs da so te posiljal v razlicne stacune pol lih v vsaki nimajo tega.

nene...posiljal so me ker niso mel nc tazga primernga... kao 'visja tehnologija'. tole kt sm ze napisu kups povsod, js sm kupu v techtradu pri levu, zravn bavarskega dvora. drgac pa majo v big bangu in v comshopu tak da...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.