Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Dovol mam vsega. Jaz sem se odloco da bom kr vzel en Xbox premium v avstriji mediamarktu. Nebom niti preverjal ce je falcon ali ne v shopu, samo da ma HDMI. Tak ga nebom na kolenah drzal tak da mi je vseeno ce se greje. Garancija pa je tak zaj daljsa tak, da ce misli crknit tudi prav. Brezveze se sekirat za stvari na katere nemores vplivat.

Ce vseeno koga zanima kaj sem dobo bom pa postal podatke ko prinesem domu.

Link to comment

Živjo.

Po parih prebranih straneh, in dolgotrajnem razmisleku sem se odločil za nakup xboxa :)

Nekako se mi najbolj dopade Premium varjanta, saj ima za razliko od arcade tudi 20gb trdega diska. Sedaj me pa zanima v kakšne namene lahko ta trdi disk koristim? naprimer, lahko povežem z računalnikom ter prenesem filme na xbox ter jih gledam na TV?

Zanima me tudi kako je s temi firmwari, in raznimi chipi v konzolah ( in upam da to ni piratstvo ), prav tako me zanima kje bi bilo najbolje konzolo nabaviti? moj maximum je 350€, seveda pa more biti konzola modana. kako je potem z igranjem na lajvu? oz. ne igranjem samo demoti. če se kdo ponudi in si vzame 15 minut na msnju za par vprašanj se pa priporočam

LP

Link to comment
Dovol mam vsega. Jaz sem se odloco da bom kr vzel en Xbox premium v avstriji mediamarktu. Nebom niti preverjal ce je falcon ali ne v shopu, samo da ma HDMI. Tak ga nebom na kolenah drzal tak da mi je vseeno ce se greje. Garancija pa je tak zaj daljsa tak, da ce misli crknit tudi prav. Brezveze se sekirat za stvari na katere nemores vplivat.

Ce vseeno koga zanima kaj sem dobo bom pa postal podatke ko prinesem domu.

Ni samo vgretju. Če se konzola pregreva začne po nekaj urah štekat in boš moral počakat da se ohladi. Prejšnja verzija ima ventilatorje glasne kot helikopter, falkona pa skoraj ne slišim. ;)

Ostaja edino problem glasnega dvd pogona, ki se vrti z 16 kratno hitrostjo.

In to ni vzeto iz interneta ampak iz lastnih izkušenj imam namreč že svoj peti

xbox360 in pri starih verzijah jim lahko kar toplomer daš v riiii... in čakaš da bo eksplodiral :fiufiu:

Link to comment
Dovol mam vsega. Jaz sem se odloco da bom kr vzel en Xbox premium v avstriji mediamarktu. Nebom niti preverjal ce je falcon ali ne v shopu, samo da ma HDMI. Tak ga nebom na kolenah drzal tak da mi je vseeno ce se greje. Garancija pa je tak zaj daljsa tak, da ce misli crknit tudi prav. Brezveze se sekirat za stvari na katere nemores vplivat.

Ce vseeno koga zanima kaj sem dobo bom pa postal podatke ko prinesem domu.

Ni samo vgretju. Če se konzola pregreva začne po nekaj urah štekat in boš moral počakat da se ohladi. Prejšnja verzija ima ventilatorje glasne kot helikopter, falkona pa skoraj ne slišim. ;)

Ostaja edino problem glasnega dvd pogona, ki se vrti z 16 kratno hitrostjo.

In to ni vzeto iz interneta ampak iz lastnih izkušenj imam namreč že svoj peti

xbox360 in pri starih verzijah jim lahko kar toplomer daš v riiii... in čakaš da bo eksplodiral :fiufiu:

Ni cudno, da so tok prodal konzol, ce pa folk kup kr 5. Ce bi mi druga crknla, tega jajca neb sploh vec kupu.

DejchSLO.png
Link to comment

Ok naredo sem flashlight test skozi mrezicno z superbright LED svetilko. In ce je ta artikle something to go by http://www.anandtech.com/gadgets/showdo ... i=3152&p=4

Te mam definitivno drugo plosco z dvema lezecima konduktorjama in srebrnim kockastim brez heatpipa hladinlnikom.

Torej to bi moralo bit falcon?!?!

btw. na tej sliki je tretja.

1603431576_79878d9bd7_o.jpg

Skatla, napajalnik pa mata 203W.

Je pa res da je nalepka preko nalepke na skatli. Prvo orginalna ki se nevidi, potem ena na keri se vidi ven ADUE 742. Potem pa se ena majnsa ki se te podatke prekriva. Je pa malo bolj tanka, tak da sem vido napis spodaj. Torej its a bird baby. I mean falcon.

Link to comment
Dovol mam vsega. Jaz sem se odloco da bom kr vzel en Xbox premium v avstriji mediamarktu. Nebom niti preverjal ce je falcon ali ne v shopu, samo da ma HDMI. Tak ga nebom na kolenah drzal tak da mi je vseeno ce se greje. Garancija pa je tak zaj daljsa tak, da ce misli crknit tudi prav. Brezveze se sekirat za stvari na katere nemores vplivat.

Ce vseeno koga zanima kaj sem dobo bom pa postal podatke ko prinesem domu.

Ni samo vgretju. Če se konzola pregreva začne po nekaj urah štekat in boš moral počakat da se ohladi. Prejšnja verzija ima ventilatorje glasne kot helikopter, falkona pa skoraj ne slišim. ;)

Ostaja edino problem glasnega dvd pogona, ki se vrti z 16 kratno hitrostjo.

In to ni vzeto iz interneta ampak iz lastnih izkušenj imam namreč že svoj peti

xbox360 in pri starih verzijah jim lahko kar toplomer daš v riiii... in čakaš da bo eksplodiral :fiufiu:

Ni cudno, da so tok prodal konzol, ce pa folk kup kr 5. Ce bi mi druga crknla, tega jajca neb sploh vec kupu.

Nisem noben fanboy in ne zavračam PS3 (nekoč si ga omislim tudi jaz) ampak dokler ne bo imel tak nabor iger kot xbox360 ali pa bo z istimi naslovi zamujal tudi po 3 mesece ga ne mislim imeti. Kar je pa najbolj pomembno je LIVE, ki je nekaj kar PS3 še dolgo ne bo imel čeprav včasih bentimo nad povezavami. In kdor je izkusil live takih jajc kot je PS3 ne bo imel. :beer:

Link to comment

jaz si ga bom tudi omislil enkrat. Sem studiral kaj bi reje prvo al PS3 al Xbox pa sem se za Box odloco, ker ene igre ko si jo zelim DonKings PrizeFighter ni oznanjene za PS3, pa APB zaenrkat tudi ni. :x .

I love GTA4 and if its a MMORPG even better :P

Drugace pa ma moja konzola SUNON fane ce koga zanima. Naj bi bili vmes med Delta in Ditec al kaj so ze.

Link to comment
Xbox 360 Arcade: Euro 199,99

- Xbox 360 Premium (20GB Festplatte): Euro 269,99

- Xbxo 360 Elite (120GB Festplatte): Euro 369,00

Torej pocenitev za 80 evrov od 14.3.2008 naprej, jaz se ne pritožujem, sicer pa je res že bil čas.

A bo ta padec cen za vedno ali pa samo za velikonočne praznike v Avstriji, kot je to bilo lansko leto?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.