Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Evo, sem nabavil preko eBaya Xbox Live Gold 12+1 PAL verzijo in dela super.

bodi pozoren da nisi slučajno kupil kodo ki dela samo do 02.2009 ;)

edit:

These cards work for either new or existing accounts, no need for a new gamer-tag.

I obtained these cards directly from Microsoft’s approved wholesalers.

Codes Expire Feb, 2009.

mal te je zajebu oz. si se sam ----} Codes Expire Feb, 2009 {------- ;)

To pomeni samo da jo moras vnolcit do takrat. Ce jo ne pac potece. Kot ma pudink rok trajanja :P

Link to comment

A pozna kdo kak nacin, da spilas zaston na Livu? Ucas vem da so bla neka promocijska 48 urna gesla za dostop do Livea. Dones sm tud vidu, da se prek nekih strani lahko prjavs in ti potem na mejl spamajo razne firme, ti pa pol dobis live kartico v zameno. Ampak to deluje samo Americanom.

Link to comment
Kje se bi dalo poceni kupit dobre double layerje ?

Poglej v Tržnico... tam en model prodaja DVD+R DL verbatim za 2€ na kos, kar je super poceni in super kvalitetno.

Če boš rabil medije za stvari, kjer je kvaliteten zapis pomemben vsekakor ni druge alternative kot verbatim.

Boljši od njih so Traxdata in se dobijo za 1,60 evrov. :thumbup:

Link to comment
Gost gamer1234

Mam takšno smolo da mi je prvi xbox360 crkno.Me pa zamima v čem je fora, da ma ta, ki ga mam zdaj priključek od napajalnika za v konzulo drugačen od taprvega ki sem ga mel.Na napajalnilu pa pise da ma 203w.Pravtako se mi dozdeva če me občutek ne vara, da se tud manj segreva.

Ve kateri v čem je fora ?

Link to comment

Sam nekej povem, pogovarjamo se o totalno LEGALNI stvari, katero kupiš v trgovini LEGALNO. Zdej če jo kdo uporablja za nelegalne namene je to njegov problem. Če jest prašam kateri tableti so dobri, te boli kurac a jih bom uporabljal za glavobol ali za pridelovanje droge.

Poleg tega v pravilih piše da se lahko legalno pogovarja o modchipih in teh zadevah, dokler se ne govori o piratiziranju, se pravi se lahko pogovarjamo o hitrostih dvd romov itd, saj sodeč po vaših pravilih.

Ker trnutno edini, ki kršijo pravila ste to vi sami.

Link to comment
Gost gamer1234

Mam takšno smolo da mi je prvi xbox360 crkno.Me pa zamima v čem je fora, da ma ta, ki ga mam zdaj priključek od napajalnika za v konzulo drugačen od taprvega ki sem ga mel.Na napajalnilu pa pise da ma 203w.Pravtako se mi dozdeva če me občutek ne vara, da se tud manj segreva.

Ve kateri v čem je fora ?

Link to comment
Sam nekej povem, pogovarjamo se o totalno LEGALNI stvari, katero kupiš v trgovini LEGALNO. Zdej če jo kdo uporablja za nelegalne namene je to njegov problem. Če jest prašam kateri tableti so dobri, te boli kurac a jih bom uporabljal za glavobol ali za pridelovanje droge.

Poleg tega v pravilih piše da se lahko legalno pogovarja o modchipih in teh zadevah, dokler se ne govori o piratiziranju, se pravi se lahko pogovarjamo o hitrostih dvd romov itd, saj sodeč po vaših pravilih.

Ker trnutno edini, ki kršijo pravila ste to vi sami.

daj ne bluzi :x začeli ste se pogovarjat o dvd+r dl ( in se ve zakaj se uporabljajo tako da ne bluzi) nobeden ni nič prekinil vašo debato ampak ste s te debate prišli že na link povezav do torrentov..... A se tebi to zdi OK al kaj ???

tako da ne mi s takimi ...

:bleh:

Xbox

Link to comment

Moj odgovor se ni nanašal na link do torrentov, ampak na dvdje, k res ni nevem kaj. Poleg tega majo večji forumi kot joker prov temo kjer objavljajo link do torrentov. Piratsvto nam je tako blizu, da ste malo preveč konzervativni nekateri. Sami pa pravte, da se je do neke mere dovoljeno pogovarjat o modchipih a o dvdjih pa ne. Mislm sj nima veze, brezveze smetit temo, samo na forumih pa ne samo na temu moderatorji dvojna merila. V eni temi je kako bi se združil in oguljfali microsoft za arcade igre nekje pa omeniš prazen medij in je takoj nevem kaj.

Bl v izi sj vsi vemo kje je meja. Sj noben ne prodaja piratskih iger no...

Link to comment

Verjetno se je o tem že pisalo, samo vseeno. Če dobiš v trgovini nov X, kaj je z garancijo? Glede na to, da sem dobil nov xBOX (v Saturn trgovini-Nemčija), bi moral met ponovno 1let garancije.

Če pa bi mi popravili konzolo pa vem, da ti garancijo podaljšajo samo za dni ko je bila konzola na popravilu-če prav vem

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.