Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Jaz pa bi vprašal, če poleg Arcade Xbox 360 dobiš modem ali ne? Pa če se da navaden trdi disk vstaviti v Xbox 360?

EDIT: Zanima me še, kaj lahko s tistimi točkami narediš, ki jih dosežeš v igrah?

Modem je v vseh boxih. Navaden trdi disk se ne da prklopt.

Z gamerscorem ne morš narest prav nič.

Link to comment

Sem že pozabil, je v tem bundlu nova konzola s HDMI-jem? Falcon?

Glede popravljenih konzol pa ... Ravno par dni nazaj se je na mn3njalniku oglasil nekdo, ki so mu v Muller-ju prodali popravljen, starejši model konzole. Naj bi bil tudi malce umazan, kar je nakazovalo na to, da je bila konzola rabljena. Verjetno jim iz Nemčije pošiljajo tudi servisirane konzole in jih potem pač morajo nekomu prodati. Ne pustite se nategniti!

Link to comment

Vidim da si iz Lenarta. Prekmurci in Štajerci pa ja nimamo problema kje kupiti xbox. Imaš kako uro do Graca in dobiš v Mediamarktu bundle katerega hočeš. Pa tudi ne prodajajo popravljenih ampak nove in vsi so večinoma že falconi. Zate pa mislim da je trenutno aktualen bundle xbox360 premium z GTAIV če ga še dobiš. Imajo pa še vedno xbox premium z Forzo in Vivo za 249 evrov, ampak pri njih že moraš malo bolj gledat datum izdelave in napajanje 175w da dobiš falcona ( ti novejši se nič ne segrevajo tako da ga pozimi ne boš mogel uporabljat kot radijator :D ).

Link to comment
Vidim da si iz Lenarta. Prekmurci in Štajerci pa ja nimamo problema kje kupiti xbox. Imaš kako uro do Graca in dobiš v Mediamarktu bundle katerega hočeš. Pa tudi ne prodajajo popravljenih ampak nove in vsi so večinoma že falconi. Zate pa mislim da je trenutno aktualen bundle xbox360 premium z GTAIV če ga še dobiš. Imajo pa še vedno xbox premium z Forzo in Vivo za 249 evrov, ampak pri njih že moraš malo bolj gledat datum izdelave in napajanje 175w da dobiš falcona ( ti novejši se nič ne segrevajo tako da ga pozimi ne boš mogel uporabljat kot radijator :D ).

Zanima me zgolj glede tega GTA4 bundla. O tem si prepričan, da so ga imeli? Pregledal sem spletno stran trgovine Seiersbergu in je ni nikjer na seznamu. Možno da ga ni več, čeprav ob pomanjkanju večinoma napišejo, da ga ni na zalogi in šele nato skinejo. Pa cena je bila tudi 250 EUR?

Hvala za odgovore.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.