Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

A pozna kdo kak nacin, da spilas zaston na Livu? Ucas vem da so bla neka promocijska 48 urna gesla za dostop do Livea. Vidu sm, da se na nekih strani lahko prjavs in ti potem na mejl spamajo, ti pa pol dobis live kartico v zameno. Ampak to deluje samo Americanom.

Link to comment

Mam Premium. Vse sem pregledal in še vedno nevem kaj naj! Imam samo en xbox live profil in dva druga, katera nista live profila. Prosim pomagajte, kajti na netu sem bral, da, ko ustvariš xbox live profil dobiš zastonj gold ampak jaz nisem dobil golda in nevem zakaj?

DarySLO.png
Link to comment
Mam Premium. Vse sem pregledal in še vedno nevem kaj naj! Imam samo en xbox live profil in dva druga, katera nista live profila. Prosim pomagajte, kajti na netu sem bral, da, ko ustvariš xbox live profil dobiš zastonj gold ampak jaz nisem dobil golda in nevem zakaj?

Jaz tudi ne dobim več 1 mesec golda zastonj ko naredim nov acc :( Sem mislo kak lepo bom špilo gta mp jah :annoyed:

Sharksy.png
Link to comment
sam bom v kratkem kupil nov xbox 360, pa nimam veliko znanja o tem.

zanima me, če imajo vsi xboxi 360 najvišjo resolucijo 1080×720 in pa ali mi bo LIVE delal normalno, če kupim konzolo iz Anglije (PAL)? :headscratch:

1. Najvišja resolucija pri xboxih je 1080p (1920x1080) in ja vsi jo imajo.

2. Težko je reči, če ti bo Live delal normalno, če ga boš pravilno naštimal in vse ne vidim razloga zakaj ti ne bi delal normalno.

Link to comment

A kdo ve, kako se da spreminjat barve in pa svetlost, ce imas konzolo priklopljeno na monitor? Problem je, ker v igri ni nobenih drsnikov za to, prav tako v dashboardu. Ce v windowsih spremenim sliko, pa se to prav nic ne pozna na igrah Xboxa, ker windowse imam na digitalni sliki, Xboxa pa na analogni. Gumbov za spreminjanje teh nastavitev pa na monitorju nimam.

Link to comment
Tak.. jutri grem po xbox 360, in me zanima kje lahko pogledam, kdaj je bila konzola narejena, da ne bom kje kupil stare konzole.

Škatla od konzole ma narejen tako okence, ki se odpre in skozi se vidi serijska in datum izdelave.

To lahko odpreš pri originalno zaprtem produktu.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Mene nekaj zanima glede LCDjev. V Bigbang je zdej prišu tale tv Lg 47LG6000 Scarlet LCD TV za 2000€ pa me zanima kak se vam zdi(mogoče, če si ga kdo lasti) pa zanima me kaka je kvaliteta glede na to da ma dobre statistike

Vrsta TV sprejemnika : FULL HD LCD TV

Diagonala ekrana : 122 cm (47") cm

Ločljivost zaslona : 1920 x 1080

Frekvenca prikaza slike : 100 Hz

Kontrast slike : 50.000:1

Svetilnost : 500 cd/m2

Odzivni čas ob vklopu : 5 ms

Pa še link http://www.bof.si/sl/product.cp2?guid=A0252692-0319-C1C0-364D-F87933BBD05D

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment

Pardon za tako vprašanje, ki je verjetno že blo parkrat postavljeno, a sem se zdaj skoraj eno uro mantral, da bi našel odgovor katerega potrebujem.

Zanima me, kaj potrebujem da priklopim xbox 360 z internetno povezavo. Imam siol povezavo in dinamičen ip, nimam pa routera. Kakšen router potrebujem, oziroma katerega se mi splača kupit?

hvala

BuffaloMih.png
Link to comment
Pardon za tako vprašanje, ki je verjetno že blo parkrat postavljeno, a sem se zdaj skoraj eno uro mantral, da bi našel odgovor katerega potrebujem.

Zanima me, kaj potrebujem da priklopim xbox 360 z internetno povezavo. Imam siol povezavo in dinamičen ip, nimam pa routera. Kakšen router potrebujem, oziroma katerega se mi splača kupit?

hvala

Lej, če imaš xbox dovolj blizu modema, potem poveži xbox in modem z navadnim ethernet kablom. Za router pa ne vem kako to gre ...

Link to comment

Lp, neki me zanima.

Dans sm bil v Muellerju v Ljubljani, kjer mi je prodajalec pokazal "nove" Xbox Premiume, kjer dobiš Forzo in Pinato za 300eur. Zdej pogledal sem datum, ki je bil nov 2007, pogledal sem tudi napajanje, ki pa je bilo 203W ... Povprašal sem ga o 175W verzijah, a mi je rekel, da teh ne bojo dobili več, ker se naj bi kvarili in kao niso za naš trg. Nisem si mogel pogledati kakšen je, ker ni smel odpret škatle, mi je pa edino zagotovil, da je Benq pogon. Zdej me zanima kera verzija je, ma 65nm procesor, pa a je to res, da so se 175W kvarili? A niso Falconi 175W ?

Hvala za odgovore.

Link to comment

Jaz sem spraševal prodajalca o tem procesorju pa ni mel blage veze o čem govorim, tko da al se je samo delal mutavega in sem ga dobil na fori pa je bil raje tiho, ali je res mutav :)

Drugače pa Buffalo, naj bi to blo vse ja pa falcon mora bit, sam to se mi zdi so 175W verzije?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.