Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Aha fino...

Zdej me pa par stvari zanima...

Ali lahko iz modema potegnem kabel v Xbox 360(Žicno), saj kakor jaz vem ima isti port kot PC za internet vklučit(Nameravam kupiti 10m dolg kabel)?

In pa da igraš igre in si na Livu je treba kupit, kajneda?...Pa me zanima če se zraven Arcade dobi tudi kak Live, Kaj je rezlika med Gold in Silver in kje se kupi Golda?

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment
Lahko uporabiš ta kabel ja...

Z gold lahko igraš online, pa demote prej vlečeš, silver je pa sam da si connectan...Dobiš pa ko connectaš account z live 1 mesec zastojn golda...

Sej na Xbox greš lahko tudi na net pa to?

Aja a torej zraven nobenega Boxa ne dobiš zraven za Live, samo ko si ustvariš profil?

Aja pa ki je pri nekaterih igricah zraven 2 days gamer card pa to, to pomeni da se lahko recimo z to igrico povežeš da tudi ko nimaš golda, ali je to nujno tudi poleg golda zraven da lahko sploh igraš?

Pa demotov itak ne bi nucal, imam zaenkrat samo 256Mb kartico, od tega 180 praznega -.-...Koliko pa zasede en majhen demo?

Dodajte me na PS3: Zoran_The_Great

Link to comment

Browserja da bi hodu po internetnih straneh ni...Samo ko si narediš live profile (ko boš dobil internet), imaš en mesec zastojn gold (3x lahko narediš profild da je 1 mesec free se mi zdi). 2 day gamer card je pa da imaš 2 dni gold account da pač sprobaš kak zgleda online špil. Ko ti pa gold poteče pa ne moreš več igrat online.

Demoti so pa nekje od 300MB do 2.5gb nekje...

bassivity.jpg
Link to comment
To tud mene zanima ker sem kupu novga Xboxa360 elite narejen aprila 2008 ker pogon imam?

LP

ti imaš skor zihr liteon. če te pa zanima pa snam faceplate od xbox 360 in tam boš vidu majhno luknco v kateri je rumen kabel če je liteon, če pa je bel je pa benq.

Še vseeno mezanima razlika med novimi hitachi pogoni za xbox 360 in benq pogoni???

Link to comment

Živjo, ker ne najdem podobne teme in ker je odpirati novo skorajda kriminal, vam bom vprašanje zastavil kar tukaj...

Na mn3njalniku je nekdo lepo opisal, kako brezžični Xbox 360 controller spraviti k delovanju na PC-ju.

!! LINK !!

Ok, vse lepo in prav, samo nikjer ne piše kako BREŽIČNI plošček PRIKLOPITI na računalnik? Kaj še potrebujem in kje zadevo kupiti, ker meni je nelogično, da bi brezžični plošček kar tako deloval :D

Hvala za vaše odgovore in LP

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.