Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Zanima me, kdaj ti začne teči 1 month free gold live account? Takoj, ko si narediš accout ali kako drugače? Ker še ne mislim igrati online, bi si rad naredil accoutn, da bi imel dostop do media.... ne bi pa rad, da mi trial začne teči. Mi lahko nekdo malce objasno to zadevo?

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Moj je star več kot leto in dela brezhibno. Po občutku se ne segreva hudo, kot so govorili za starejše modele. PS3 bolj greje dnevno sobo kot XBOX360 Elite.

Če ne misliš igrati preko liva počakaj in tvoj ustvarjen račun bo Silver to pomeni, da boš imel dostop do demotov, filmčkov in ostalih dobrot. Igral brez problema le določene dobrote, ki so dostopne preko liva boš prihranil dokler ne boš aktiviral zlatega računa. En mesec je dovolj, da ti ne bo žal 20 EUR za tri mesece ali slabih 60 za celo leto.

Forza je zakon !!!

Link to comment

Če ne misliš igrati preko liva počakaj in tvoj ustvarjen račun bo Silver to pomeni, da boš imel dostop do demotov, filmčkov in ostalih dobrot. Igral brez problema le določene dobrote, ki so dostopne preko liva boš prihranil dokler ne boš aktiviral zlatega računa. En mesec je dovolj, da ti ne bo žal 20 EUR za tri mesece ali slabih 60 za celo leto.

Se pravi, jaz se samo registriram.

Ko želim imeti gold account in špilat online, je to potrebno posebej aktivirat?

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

V nastavitvah lahko izbereš, da pri zagonu avtomatsko zažene profil. V primeru, da imaš več profilov lahko določiš na katerega te pri zagonu avtomatsko priklopi. To funkcijo pa lahko tudi izklopiš in po zagonu sam izbereš kateri profil boš zagnal. Če si delaš več profilov je pametno, da si izbereš za profile različne regije. Naprimer enega iz Evrope in drugega iz USA. To je pametno zaradi različne ponudbe demotov, arkad in podobnega. Vedet pa moraš, da v Evropi kupljene MS točke niso kompatibilne z ameriškim računom in obratno.

Kje se dobi za 10 tri mesece in za 30 za 13 mesecev? A so ti tiste, ki padejo iz tovornjaka?

Forza je zakon !!!

Link to comment

Če ne misliš igrati preko liva počakaj in tvoj ustvarjen račun bo Silver to pomeni, da boš imel dostop do demotov, filmčkov in ostalih dobrot. Igral brez problema le določene dobrote, ki so dostopne preko liva boš prihranil dokler ne boš aktiviral zlatega računa. En mesec je dovolj, da ti ne bo žal 20 EUR za tri mesece ali slabih 60 za celo leto.

Se pravi, jaz se samo registriram.

Ko želim imeti gold account in špilat online, je to potrebno posebej aktivirat?

Tako je. Kodo, ki jo imaš za en mesec brezplačnega liva odtipkaš pač kasneje in s tem aktiviraš gold račun. V primeru, da imaš novo konzolo (za Elite drži 100 %) in iz nje ustvariš novi račun dobiš takoj za en mesec zlatega.

Forza je zakon !!!

Link to comment
Tako je. Kodo, ki jo imaš za en mesec brezplačnega liva odtipkaš pač kasneje in s tem aktiviraš gold račun. V primeru, da imaš novo konzolo (za Elite drži 100 %) in iz nje ustvariš novi račun dobiš takoj za en mesec zlatega.

Jaz imam 1 mesec starega elite. Se pravi, da si raje ustvarim račun preko PCja? Nočem še takoj izkoristiti 1 mesec gold-a.

BTW:Nimam nobene kode, mislil sem na tisti 1 mesečni GOLD, ki naj bi ga dobil ob nakupu konzole (rab bi ga prišparal za kasneje).

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Ja in ne. V primeru, da boš čez čas ustvaril novi profil boš ponovno dobil en mesec brezplačno gold račun. Jaz imam dva profila. Elite sem kupil lanskega avgusta in dobil en mesec gold. Pred dobrim mesecem sem si ustvaril še dodatni profil in ponovno dobil na novem profilu gold račun za en mesec.

Forza je zakon !!!

Link to comment
Meni skozi kaže, da je baterija še na ful, ampak tiste vrteče se lučke se mi že 2 dni pojavljajo, tako da vem, da bo treba menjat (prejšnič je bilo enako). Kar me zanima je, zakaj mi na konzoli kaže, kot da je še 75% polna. Vam tudi kaže narobe?

Verjetno gre litijska baterija h koncu.

Podobno kot pri starem telefonu, ko gre baterija h koncu. Kaže, da maš polno potem pa jo zmanjka v par urah.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.