Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

mah, shoelace, ti tak nisi normalen z tem gamerscorom. verjetno tak #1 v slo. :sweat: nene pa se čudim, da te je punca bumpala.

:razzy:

ni št. 1 v sloveniji :ihih: je pa št.2 zaenkrat , če ga prej ne zbanajo na M$ :D

najnovejši scorebitch je pa alexs :fiufiu: baje lovi shoeija to bo še čikenfight :bringiton:

Ne ga sr.... Samotar :eviltongue: Koliko vem si imel en teden dopusta samo zato da si nabiješ score :crazy: . Jaz pa trenutno sploh nimam časa za drugo kot za GoW2 :car: , ki me je čisto prevzel. Če hočeš vedeti kakšen je konec me kar pozovi na mobitel, če bom sploh imel čas iti stran od boxsa ;):beer: .

Link to comment

Lep pozdrav

Imam nekaj vprašanj glede xbox 360, saj si ga nameravam v kratkem kupiti.

Ali xbox 360 podpira 1280x1024 resolucijo? Imam 19'' monitor in nimam denarja za HDTV

Ali je možno inštalirati igre na HDD in jih igrati brez DVDja?Ali je kakšna stran kjer prodajajo odklenjene konzole?

Se mi bolj splača kupiti odklenjen ali ne odklenjen xbox 360?

Ali se ga sploh splača kupiti? Imam kar dober PC ampak bi rad igral igrice ki so ekskluzivne tej konzoli.

Link to comment
Lep pozdrav

Imam nekaj vprašanj glede xbox 360, saj si ga nameravam v kratkem kupiti.

Ali xbox 360 podpira 1280x1024 resolucijo? Imam 19'' monitor in nimam denarja za HDTV

Ali je možno inštalirati igre na HDD in jih igrati brez DVDja?Ali je kakšna stran kjer prodajajo odklenjene konzole?

Se mi bolj splača kupiti odklenjen ali ne odklenjen xbox 360?

Ali se ga sploh splača kupiti? Imam kar dober PC ampak bi rad igral igrice ki so ekskluzivne tej konzoli.

1.

2. Igre bo možno dati na HDD z novim dashboardom, ki pride čez dobra 2 tedna. Glede odklenjenih konzol ni dobro o tem tukaj diskutirat, poglej okrog, kjer se prodaja roba na netu.

3. Jaz sem mislil kupiti odklenjenega, potem pa se odločil, da kar originalnega kupim :) pa še strahu ni, da bi me banali. Pač, par piv manj, pa kak špil več ;)

4. Imam tudi sam PC, pa mi je bilo dovolj težav z driverji od grafične, zvočne.... tu vstaviš plošček in igraš, še updejte ti avtomatsko potegne.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Za resolucije ne vem kak bo, neki bo v novem updatu, najbolš da ti kdo drug pove.

Igre bo možno instalirat na HDD z novim updatom (19. november), vendar bo mogu bit dvd v konzoli. Mislim da ma odklenjene samo playgame.

Najbolš da kupiš xbox v trgovini, pa ga daš pol odklenit, te bo ceneje prišlo.

Ostalo si pa sam odgovor. Če bi rad špilu pirate pa tvegu da te banajo, pač odklen. Pa če so ti špili všeč tak da bi kupu, pol kup. Drugače pa pač ne.

bassivity.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.