Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Helou!

Na moji kišti (20 Gb varianta, letnik 2007) se mi po vsakem vklopu ura resetira. Zaradi tega se Savegami različno shranjujejo in mam dost težav z ugoratavljanjem. Kak nasvet? Nimam ga priključenega na elektriko (ko je ugasnjen seveda:) )in tudi na net ga niam prikloplenega.

:D točno to težavo sem imel tudi jaz....

stvar je v tem, če konzolo izklopiš iz el. omrežja, se ura resetira (nima baterije kot PC). Torej, ali je ne izklapljaš iz ormežja, ali pa se prijaviš na xbox live, v tem primeru bi se ti morala ura sinhronizirati.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
Zanima me ko izklopim konzolo, še vedno deluje, power button pa utripa in se komaj po kakih 5s konzola vgasne.Slike pa zvoka nič ni samo konzola še vedno laufa?!To se mi je zaj že 2x zgodilo zaporedoma prej pa nikoli.Help? :headscratch:

kaj maš mogoče background downaloade vkloplene?

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment
Kupujem XBOX360 ARCADE in me zanima, če se mogoče kasneje odločim za nakup diska ali je mogoča vgradnja?

Konzolo si kupujem samo zaradi iger (Gears of War 1&2, Halo1-3, še ene par iger, ki trenutno nevem naslovov točno, vglavnem igre, ki niso izdane za PS3). In ker igre raje igram na konzolah kot na PC-ju. Za ostale stvari imam PS3, PSP in PC.

Kake imate kaj izkušnje z konzolo? Se zelo kvari? Na Googlu sem našel zelo dolg seznam ljudi, ki jim konzola pokvarila (Ring of Death) in so jo morali pošiljati na Microsoft, nekateri celo dvakrat/trikrat.

Zanima me tudi kako je z XBOX igrami? 360-ka podpira?? :crossfingers:

Prepričala me je tudi cena, ki se mi zdi dokaj ugodna.

http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist ... 360_ARCADE

Če se ne motim Xbox360 ne podpira 1080p kot PS3.. Je na 1080i občutno slabša grafika? Igre izdajajo samo do 720p ali tudi 1080i?

Hvala za odgovore! :beer:

EDIT:

@Samotar

Se opravičujem, ker nisem poiskal že odprte teme.

Ekola sem ga kupil. Za prvo igro sem si kupil Gears Of War I, iz Hong Konga sem jo dobil za 10eur preko Ebaya.

Hvala za vse odgovore.

LP

Xbox 360 Gamertag: Ever SLO

PlayStation 3 & PSP Account: Ever_US

Nintendo Wii Friend Code: 1199-3843-9490-3105

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.