Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Danes bil v BOF-u (bigbang)..videl en XboX 360 elite za 320€ lol..

drugac pa v Muellerju v LJ dons so mel samo enga Arcade to je pa vse..ne dobijo vec elite ;)

zgleda bom kr pr unmu tipu kupu :P

@Bench ..reci prodajalcu naj ti odpre omenjeno skatlo, ker te zanima datum proizvoda izdelka, ker le ta odloca, ce ga ga bos kupil ali ne in, da nebos slucajno kupil in doma odprl ter videl da so ti dali starejsi izdelek, oz. zastarelo verzijo ;)

Simple as pasuljčič ;)

lahko kdo se 1x napise te Ampere za stare/nove izdelke? hvala :rock:

Link to comment

Na TV plazmi mi pise 1080p z znamko gori ja :) samo ni full HD, ampak samo HD ready :)

Wireless controler = se 1 joystick ali kako se tistemu rece, ko dobis samo enega pac za igranje..(da lahko se kak frend pride)

Pomoje bom kar kupil charge&play, samo se vedet moram, a to grejo normalne baterije noter, alkalne al?

Glede achivmentsov pa gamescorov, primer: najboljsi cas imam v NFS in dobim pike itd :D

Če piše gor more bit full hd....čudno to....

play&charge dobiš baterijo zraven (pač rechargable, tko da ti potem ni treba jih kupovat).

Primer achievementov:

http://www.xbox360achievements.org/achievements.php?gameID=377

lp

bassivity.jpg
Link to comment

če danes kupiš dobiš falcona in ne jasperja. sem dans ravno kupil in še nimajo ne v muelleru, comshop in ne v big bangu jasperja (MB). Drugače pa so izdelani 10.8.2008 če se ne motim.

Pa je Jasper vreden čakanja in iskanja ali se lahko pač zadovoljim z Falconom?

Hvala in lp

Nevem če je ravno vreden čakanja, ker s falconi kolko vem ni nič narobe.

lp

BuffaloMih.png
Link to comment

evo fantje, sm se vam pridruzil v xbox zivljenju, malo prej sm dobil xbox360 elite ;) Vse stima, sem ze na Xbox LIVE, edino zatakne se pri "Sign Me up" ..vpisem moj MSN, puncin MSN...vedno Xbox live is currently unavaliable, you can't connect..

nevem kako naredit, oz uporabit account?

(country sem dal United Kingdom :) )

Lp

Link to comment
Iz tega linka k sn reku da bom kupil.. http://www.bolha.com/oglas382495147/xbo ... o-trgovina

Pismo..tistga tipa ze cel dan klicem, ki "baje" dobi uvoz xbox360 elite danes, pa zutri je reku nej ga po 15uri poklicem, k jih ma za 260eur pa se kr nc..

v muellerjih nimajo vec nikjer elite, v bigbangu je pa 320eur, to pa ne dam.

Prek neta so pa vsi 299eur, pa brez spilov, bedarija.

Kje pa maš garancijo? ;)

Vse za konzole. Info na PM

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.