Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Zivjo, mene pa neki zanima, jst imam pac xbox vendar ko hocem gledat ksn film mi vendo napise da rabim update in da naj grem na live in downloadam, sam fora je k mam jst xboxa v lj kjer nimam neta, zdj tle doma pa nimam sabo xboxa da bi to updatu, zdj me pa zanima ce je mozno kako, da bi dal ta update na usb pa pol v xboxa pa da mi updata?

Link to comment

Zanima me sledeče:

Kako priti po najlažji poti do 120GB?Prodati disk (20GB, že imam kupca) ali prodati celotno konzolo in kupiti elite? Imam še stari model iz jan. 2006 torej Zephyr-a.

Pa če mislite da bi bilo možno da bi mi kdo posodil račun za premiuma v Mullerju (namreč jaz sem jo kupil v Toysrus v Avstriji in naj bi zelo komplicirali glede servisa) in nesel konzolo tja, nazaj pa dobil novi model?

Pa če kdo ve kako lahko namerno narediš RROD? :evil:

Če je možna 2.opcija bi vprašal če se kdo oglasi iz Mb ali okolice in bi bil tako prijazen da bi mi posodil račun?Tudi plačam po dogovoru ali kako drugače.

Hvala za odgovore in predvsem za pomoč. :)

Sharksy.png
Link to comment

Moj brat se je odločil, da bo naredil xbox live gamertag. Z bratom sva naredila na xbox strani live profil, vpisala neko poštno kodo in ulico, ki sva jo našla na netu. Nato sva šla na njegov stari profil in izbrala JOIN XBOX LIVE. Vse gre lepo in prav, potem vpraša, če lahko ta stari profil recovera s ta novim. Izbereva yes, potem pa se prikaže okence v katerem piše "Xbox live-not supported in this locale". Vse sva dobro naredila in še vedno to sranje piše. :annoyed:

Pomagajte, ker bo brat dobil popizditis.

DarySLO.png
Link to comment

Evo spet se vam jaz oglasam po parih dneh, ker drugace nisem nasel casa, ker pac nabijam DEMOTE na mojem novem Xbox360 Elite :) ..ja demote, sux.

Zadevo bom flashiral za cca 50eur cez 2dni (je to vredu cena), zdej pa me zanima, en frend mi je reku da je treba firmware updejtat vsak mesec, lahko kdo razlozi?

Pa, baje bo zdaj 100% varen LIVE, samo na KAJ moram pazit? Par priporocil kako delat s tem ce mas modano konzolo

Koncno original spili + Xbox LIVE ...here i come :)

Lp (moj Xbox LIVE GAMERTAG = SpeneCAR)

Hvala VAM!

Link to comment
In če boš "flashal" tvegaš v primeru reklamacije, zavrnjeno garancijo (se ne da skriti, da se ne bi videlo), tvegaš banhamer in ne vidim nekega pravega razloga, da bi to počel,... :beer::beer:

Samo če računaš-trije novi špili pa maš nov flashan xbox :)...Ne da bi zdej zagovarju piratiziranje, sam tko je....

Seveda lahko igraš tudi originale...

bassivity.jpg
Link to comment

No ja zadeva v povezavi z "flashanjem" je vsekakor stvar vsakega posameznika. Osebno se mi s tem ne, da ukvarjat. Če na tržišče pride igra razsežnosti in kvalitete naslovov kot so Halo, Gears Of War inu podobnih se mi cena tistih 50-60€ ne zdi pretirana, imaš original ter nikakršnih težav,... je pa res, da je piratstvo pri nas že skoraj ponarodelo, kar je žalostno in neopravičljivo... :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment

jaz ne vem a sem fukjen al slep al kaj mi je, vendar v paketu Xbox PRemium ni dodanega kabla za polnit kontroler. Pol berem tu navodila in piše, da se ta kit za polnit prodaja posebaj.

a je to res ? mislim, kako naj napolnim svoj kontroler sploh ?

saj je vse ql, konzola super... samo tole me je pa zdaj res razpizdlo! a so čisto fukjeni tu na microsoftu *? :annoyed: :annoyed: :annoyed:

Link to comment

:doh: hvala, debilcina. kak sem butast, da nisem tega že sam pogruntal prej, ane ?

daj spokaj se s takimi. zraven se dobijo beterije za polnit, ki so že itak drage za crknit... zdaj pa jih naj bek fuknem al kaj ? tak da lahko vsaki 2 dan menjam baterije al kaj ?

Link to comment

Kok je hudo, ko zadeva rata komercialna oz. financno ugodno v tem primeru xbox360, ko dobis miljon nevzgojenih n00bov, kateri itak sprasujejo za vsak problemcek, ce se jim lahko pomaga, potem pa k mu das vprasanju primeren odgovor, pa ti jebe mater. :bowdown:

Sicer bi se jz takih idiotov znebil s forumov, ampak jebiga, ker rabijo kvantiteto in ne kvaliteto.

DejchSLO.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.