Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Norost je iskati opcijo za popravek zamika v kakrsnikoli igri, kjer akcije igralca povzrocajo reakcije v okolju (prekticno vse igre razen ritemscin). Konzola bi nam za to morala brati misli. To pa, se bojim, da ne zmore niti Cell processor.

V testih, ki sem jih opravil (pretep - tehnika - thread konkretnih lag testov) so bile stevilke kar lepo konstantne.

Drugace pa sploh ni res, da je input lag funkcija tega, koliko bombasticen in drag je tv. Mnogi uberleet novi tvji imajo lag v zvezdah, ker pac gradijo na cimbolj nalispani sliki (omfg 200hz fail!), a potem se najdejo cisto v redu, dostopni tvji z nizkim zaostankom. Na netu, polnem brezkoristnih postov v stilu "igram na mojem tvju (vstavi znamko) online call of duty in mi nic ne laga - zelo sem zadovoljen" je prava umetnost najti verodostojen podatek, s katerim pravi tv sploh identificiramo. Se profi spletne strani za opise tvjev povecini nimajo BLAGE VEZE.

P.s.: rider, te moram za uha. MILISEKUNDE, O KATERIH TI GOVORIS IN KI JIH LAHKO PREBEREMO V SPECIFIKACIJAH TVJA NIMAJO VEZE Z INPUT LAGOM. Ce bi se res govorilo o zamikih v enojnih cifrah, bi bili vsi tvji prakticno super za igrat, saj je 16 ms samo en frejm Pri 60 fps.. A pri TVjih se govori o 30 ms in navzgor za velevecino, seveda pa lahko se orenk zraste (cujem, da so glih nesrecni 100 hz krivci). Ce bi res imeli le 5 ms laga, sploh nihce ne bi nikoli omenjal problema. l.. wow, ponesreci pustil prvi del v caps lock na gsm touchscreen tipkovnici... mislim, da ne bom nic popravljal. :D

Link to comment
Norost je iskati opcijo za popravek zamika v kakrsnikoli igri, kjer akcije igralca povzrocajo reakcije v okolju (prekticno vse igre razen ritemscin). Konzola bi nam za to morala brati misli. To pa, se bojim, da ne zmore niti Cell processor.

Samo to bi te popravu... CELL zmore brati misli, uporablja telekinezo, potuje skozi čas, svet dojema in predstavlja v 13-ih dimenzijah in jeklo spreminja v zlato in platino... Ali z eno besedo: Sveti gral.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
mene pa zanima kje bi dobil wondows media center 2005 al kak je za xp je sp2 al pa sp3 LP :beer:

Windows Media center je vgrajen (ali pa ni) v operacijski sistem in ga kot takega uradno ne moreš dobiti in namestiti na katerekoli Windows verzije.

Windows XP ima posebno izdajo, imenovano Windows XP Media center edition.

V Windows Vista je media center vgrajen v Home Premium in Ultimate verzijo.

Link to comment
je problem resen sem danes instaliral visto ultimate pa je mela gor media center zdej pa lhka končno sem na xboxu na netu :D:beer: ce vas zanima kkao mi povejte pa vam povem :car:

Zakaj pa ne moreš xbox-a direktn na net povezat?

Ne štekam tega z media center. Sem mislil, da je to za filme na xboxu gledat :innocent:

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Za povezavo potrebuješ:

-Windows XP Media center edition ali visto

-windows media player 11 (greš na library nato media sharing in se ti mora prikazat xbox ikona,ki ima rumeni klicaj,

stisni allow,da se klicaj spremeni v zeleno kljukico in ok,povezava je spostavljena)

Meni ni prepoznalo xbox,dokler nisem izklopil firevall

l.p.

Link to comment
Za povezavo potrebuješ:

-Windows XP Media center edition ali visto

-windows media player 11 (greš na library nato media sharing in se ti mora prikazat xbox ikona,ki ima rumeni klicaj,

stisni allow,da se klicaj spremeni v zeleno kljukico in ok,povezava je spostavljena)

Meni ni prepoznalo xbox,dokler nisem izklopil firevall

l.p.

ali lahko preko tega povežeš xbox v svet? se pravi, da igraš online, downloadaš...?

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Kako hitre internetne povezave imate?

Jaz sem na 1Mb/256 in včeraj sem večkrat testiral GoW 1 multiplayer. Če ustrelim z šibrovko pred seboj, potrebuje od 0.5 do 0.7 sekunde, da se metki pojavijo, zatorej ni čudno, da me vedno sesujejo (streljam v nasprotnika, v naslednjem trenutku pa se pojavi na moji desni in me pokonča z 1 šusom).

Bi mogoče z 4/1 stvar bila boljša?

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
Gost kornjace

živjo, jst sm tuki nou, in imam kar nekaj uprašanj... :)

Rad bi si kupil xbox 360, torej:

1. kak paket se najbolj splača kupit... glede na ceno in uporabnost.... pa tudi kje se splača kupit!

2. kako je z uporabo piratskih iger...

3. a se res da kupit arcade verzijo, potem pa dokupit navaden (računalniški) disk al kaj podobnega

4. a je možno kako gledat filme (po možnosti v HD resoluciji) na tej stvari

5. povezava na net, možno brezžična, rabiš met pc priklopljen, kako je sploh s to zadevo no...

6. kako je z instalacijo igr na disk; a pol ne rabiš cd-ja??

7. a se da kako dostopad do diska preko etherneta, in nalagat datoteka na disk (filme, muziko, slike ,itd...)

to bi blo za enkrat to... vem da je uprašanj dosti, ampak bom zelo hvaležn za odgovore!!! ;)

Link to comment

1.Odvisno je od tebe. Če boš veliko download-o iz Marketplace-a(XBOX Live) npr. razne dodatke za igre,demote,filme in če boš vsako igro inštaliral na disk vzemi Elite(120GB), če boš pa le tu pa tam je Premium dovolj (60GB). Arcade pa se po mojem mnenju ne splača vzeti ker je samo spominska kartica zraven(256MB).

2. Na tem forumu je prepovedano pogovarjanje o piratih če ne dobiš lepo banano.

3.Se ne da. Dokupiti se da samo original Xbox 360 disk (120GB) ki pride okoli 120-130€.

5.Brezžično se lahko povežeš če dokupiš Xbox 360 Wireless adapter(60€-90€) ali pa kot je že nekdo na forumu omenil dokupiš en poceni router in te pride cca. 30€.

6.Če igro inštaliraš na disk moreš imeti dvd v pogonu.

;)

Sharksy.png
Link to comment
Gost kornjace

1. sorry za 2., sm nekako pozabil na to... :doh:

2. hvala za odgovore! torej za wireless je tako, en router že mam, ker je na net povezan... a bi zato rabu še enga, da se lahko na unga poveže?

3. ma potem, kaka je prednost če igro inštaliraš na disk, če vseeno potrebuješ dvd?? :crazy:

4. a ve kdo kaj glede predvajanja filmov ???

5, pa še če je možnost dostopat do diska preko etherneta???

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.