Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

no zdej ko smo še pri teh filmih a mi lahko gdo pošlje oz. da link od tega updatea ki ga xbox potrebuje za predvajanje filmov. ker zmeraj ko dam not kšn film mi napiše da se moram povezat na LIVE pa iz tam pobrat neki spodaj pa koda 51-C00DF236 ...na LIVE pa se nemorem povezat ker trenutno še nimam neta u sobi.

pa sm našu enga za pobrat, sm sledu navodilom, dau use na CD, po 4ih poskusih mi ševedno ni uspelo, tko da bi res biu hvaležen če ma gdo to za poslat.

salee15.jpg
Link to comment
Gost kornjace

še neki me zanima :D

glede wirellesa, a se ne bi dalo kupit samo wireless usb ključ (tu mislim na navaden usb wireless za pc...)???

edit: jaz nisem mel še nikoli xbox-a, tako da res nevem niti na kak operacijski to teče, in če usb-porti delujejo navadno kot pri pc-ju, kaj lahko sploh gor priključiš itd... kaj če priklopiš zunanji disk na usb, a ti ga zazna???

pa še to, kje se sedaj najbolj poceni kupi xbox 360???

še enkrat Mini.Shark, hvala ti za odgovore!!!

Link to comment
Gost kornjace

aha, ma ja no, sej to ni tak problem konec koncev, formatiraš v fat32... kar je bolj žalostno je to, da če je sistem nastavjen na fat32, potem odpadejo HD filmi... :? ker ntfs format dopusti kopiranje datotek večjih kot (semizdi) 1Gb...

Link to comment
Gost kornjace

ja no, sej to je še vedno slabo... ne morš niti dvd-ja, še manj pa HD-ja prekopirat na disk... :bleh:

ok, dvd lahko pač predvajaš z dvd-romom, ampak kako boš pa HD-je predvajal??? :no_no:

Link to comment
Gost kornjace

no sej zdaj je pa to tudi še zadnja stvar, ki bi jo rad vedu... Če, in kako se lahko predvaja HD filme... A je sploh že kdo poskušal to??? Če je možno predvajat HD filme, je to skor najcenejši HD-predvajalnik :lol:

aja, a mi lahko prosim še to poveste... kaj služi sploh internet pti tej zadevi... če recimo ne mislim igral igr preko neta... pa tudi pobiranje reznih treilerjev pa demotov se mi ne zdi smisleno... A brez neta dela normalno xbox???

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.