Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

jz mam eno butasto prasanje...zanima me pac ker to http://www.wotam.com/xbox360/nyko-intercoolers.html ni microsoftov dodatek al karkol a bi lahk blo da bi ti to kej pokvarlo na xboxu? pa kolk kej to deluje?

pa se neki me zanima kateri ventilator je boljsi ta: http://www2.gameware.at/info/space/K%FC ... Logic+3%29 al tisti z wotamove strani?

Lp

Še več možnosti za RROD, ker je x360 občutljiv na električna nihanja in je to kot nekakšni umesni porabnik elektrike.

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment
Mene zanima ce si bo kdo kupu tist dodatek za GTA IV The Lost and Damned, ker me zanima ce bo delalo da ne bo kej pisalo not available in your country?

kolikor sem gledal, je problem samo z 18+ igrami, pa še to le z nekaterimi. Npr. Gears of war ne dovoli, medtem ko Dead space, Alone in the dark... ne teži nič.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

fantje na pomoč!!!!!

posodil sem prijateljem v comshopu(ko so dobili xbox) dve igri. eno igro je box tak popraskal da se kar vidi enih milimeter širok ris. ja igra ddela mam pa probleme z multiplayerjem. do lobya pridem začne laudat in pol to traja in traja...se pravi ne spusti me not. probal se inštalirat na HDD pa ne more prebrati diska.slišal sem od samotarja in alekx da baje z neko pasti se mi zdi če sem prav slišal da celo z zobno. pomagagajte mi prosim z nasveti če lahko zadevo rešim ali ne. ja da bi mi dali drugi oz novi špil ne duha ne sluha. ja ena šola o posojanju več . se vam zahvaljujem za odgovore.lp vsem :beer:

dprulles.gif
Link to comment
fantje na pomoč!!!!!

posodil sem prijateljem v comshopu(ko so dobili xbox) dve igri. eno igro je box tak popraskal da se kar vidi enih milimeter širok ris. ja igra ddela mam pa probleme z multiplayerjem. do lobya pridem začne laudat in pol to traja in traja...se pravi ne spusti me not. probal se inštalirat na HDD pa ne more prebrati diska.slišal sem od samotarja in alekx da baje z neko pasti se mi zdi če sem prav slišal da celo z zobno. pomagagajte mi prosim z nasveti če lahko zadevo rešim ali ne. ja da bi mi dali drugi oz novi špil ne duha ne sluha. ja ena šola o posojanju več . se vam zahvaljujem za odgovore.lp vsem :beer:

Poglej si tole in ne sme biti gel pasta ;)

[youtube:zr78ao7p]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=Z537As9ehXo&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=Z537As9ehXo&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube:zr78ao7p]

Amazing method to removing scratches from anything without paying for expensive products.

IMPORTANT NOTE: Make sure you are using a toothPASTE and not a gel. Gel-type toothpastes will not work. Also make sure it isn't the type that has little bits of anything in it. Many manufacturers now like putting "breath crystals" or other little speckles of junk in their toothpastes that will defeat the purpose of this process. Just make sure the toothpaste is white, and has no specks of stuff in it, and it should work fine.

Why does this work? because toothpaste is an abrasive. When you smear it on the disc, it buffers the scratches out and resurfaces the entire CD along with all the scratches and blends it all in making the disc smooth. Therefor, the CD will look unscratched and the disc wont skip.

WARNING: In some rare cases, this method can worsen the condition of the CD. It barely happens but be aware that its possible.

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.