Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

A je mozn kako narest, da bi igral igre na svojem monitorju v sliki cez cel zaslon..namrec moj monitor ni wide screen? Ker ce igram Nba 2k9 na televiziji, ki tudi ni wide screen, je slika cez cel ekran, ce pa preklopim na monitor pa se naredita crna pasova zgoraj in spodaj. Morda zato, ker preklopi na HD.

Link to comment
Sam nekaj me zanima,zakaj je treba vsako igro updatat ko se na net povežeš?

to je zarad tega ce so kak bugi da jih mi izkoriščamo kot npr v rainobw sixu exp. glitch in pol updatajo to da se ne da več :D (skoda)

Link to comment
Sam nekaj me zanima,zakaj je treba vsako igro updatat ko se na net povežeš?

to je zarad tega ce so kak bugi da jih mi izkoriščamo kot npr v rainobw sixu exp. glitch in pol updatajo to da se ne da več :D (skoda)

rainbow six 1 je še vedno polna glitchev, na žalost, eni jih izkoriščajo v MP...še vedno

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Imam Xbox 360, kateri ni odklenjen.

Igram igro guitar hero III. Sedaj me zanima kako dobiti nove pesmi -> foo fighters pack, kateri stanejo na xbox live strani 500 točk. (http://marketplace.xbox.com/en-US/games ... 07f7/?of=3)

Igram na medium in imam prisluženih cca 25.000$ zanima me če je to kakšna povezava z točkami...

Ugotovil sem da moram konzolo priključiti na internet.

Zanima me ko bom konzolo priključil na net in v igri GH3 zagnal tam v meniju download, če bom lahko kak pack z pesmimi downloadno?

Hvala!

@ Samotar: Premaknil sem !!

Link to comment

Denarja v igri nemoreš koristiti na Xbox Marketplacu(xbox net), ampak moraš kupiti Microsoft points, ki jih dobiš po 2100 ali 4200 točk in stanejo 25€ in 55€. Ko konzolo priključiš na internet greš pod meni Xbox Marketplace in poiščeš games addons(nekaj takega) in izbereš GH3 ali pa kot si rekel v meniju pod downloads.

Sharksy.png
Link to comment

aha..hvala!

to se pravi če hočem iz xboxlive downloadnt pesem oz. album za GH3 moram na vsak način kupiti točke.

kdo ima kakšne izkušnje z kupovanjem microsoft points?

Zanima me še če obstaja kakšna druga možnost dobiti na GH pesmi od foo fightersov ali cold playov?

(nimam odklenjenega xboxa).

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.