Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Verjetno vprašanje že bilo:

V glavnem ali lahko dodatke za igre in igre dobljene na live uporabljam na enem drugem acc?

Konkretno moj glavni acc je italjanski na katerem imam še enih 6 mesecev golda. Zdej si mislim porihtati angleškega in dati gor točke za nabavljati stvari. Torej bom lahko stvari nabavljene na tem acc uporabljav na mojemu glavnemu?

xseno.gif
Link to comment

PAL je sistem kodiranja TV signala (phase-alternating line).

NTSC (National Television System Committee) je standard, ki ga uporabljajo v USA, Canadi in Aziji.

Dva razlučna standarda - regiji, ki za svojo uporabo potrebujeta različne TV sprejemnike in predvajalnike video vsebin v posameznem formatu oz. standardu.

SKALEC.jpg
Link to comment

zdaj pa še me samo nekaj zanima, da bom gotov:

Katere formate pol lahko igram na mojem xboxu (mislim NTSC, PAL, USA)?

p.s. namenim igrat na monitorju Samsung SynMaster 2032ew 19` ali 20` (nevem točno).

Lepa hvala

Lp

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment
Mene pa nekaj zanima glede xboxa in volanov. A kdo ve a lahko na xbox prklopim samo un xbox wireless volan a se da tut kake druge kot so G25 itd?

Da, da se priklopit Logitech-ov volan, AMPAK NE VSAK !

Samo tisti, ki je narejen tudi za Xbox360.

Malo pogooglaj .... Logitech Drive FX Racing for Xbox 360

SKALEC.jpg
Link to comment
Meni osebno se MS Wireless wheel dost bolj dopade, pa tud predstavljam si, da je bolj kvalitetno naret. Malo študiram, da bi ga nabavo za Forzo - a se ga da kje pri nas dobit?

RES JE !

Originalen je resnično kvalitetno narejen, nimaš kaj.

Imel sem volane (kvalitetne) za PC, ampak nobeden ni bil tako kvaliteten, kot je ta XBOXov.

Original je original !

SKALEC.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.