Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

zanime me če kdo kaj ve ali misli microsoft poslati na trg kakšen nov xbox? xbox 360 je zunaj že cca 4 leta zato me zanima če v kratkem pride na trg kakšen nov model,ker imam namen kupit arcade jasper pa se nebi rad napel da bi potem cez 2 meseca prišel ven povsem nov xbox?

Link to comment
Rider, a si ti prodal box al kaj? Shame! SHAME!

IMO se ti splača kupit zdej.. Xbox tak kot je ta trenutek je odličen. Če ti razlike tok pomenjo, počakaj. Ampak čakaš lahko vedno.

namen ga je blo kupt koj nazaj ker je stari kazal znake RROD-a ampk mi to ni uspelo xD

umes p itak ni blo glih kj kulsga za špilat, zj p pridejo kr hudi naslovi :P

pomoje bom šu kr z navadnmu elitm p je

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment

hm se komu sanja kaj je s tanovimi arcade xboxi??

danes sem bil v mullerju v btcju orašam za arcade in mi prodajalka pravi da baje arcade in premium ni več za dobit da lahko dobim le elite po ceni 249.

potrem sem bil še v big bangu pa je najcenejsi arcade 219...

Je kdo ze kupoval xbox na mimovrste jasper je namreč 189e???

Link to comment

ja vem sam na net itak ne mislim it nisem več mulo tako da niti nimam veliko časa. uporabljal ga obm le za kaksno fifo med vikedom + pivo s kolegi. morma nekje najdt jasper po ceni 189 na mimovrste ga baje imajo...samo se bojim da ne bom pote nakoncu dobil star procesor falco al neki tazga kar je bil tastar.

Link to comment

Najlažje boš poleg standardnega napisa na nalepki konzole 12,1A preveril če je "Jasper"tako, da vprašaš kateri MS SKU je natisnjen na škatli če je XGX-00026 ali XGX-00059 potem si zadel v terno, te verzije so že z Jasper mamaplatko ! Najnoveša Arcade konzola je dražja zaradi priložene igre MS SKU oznaka: Q2A-00051, če boste gledali po Microsoftovih produktnih označbah, konzola, ki se skriva v notranjosti je pa popolnoma enaka kot pri zgoraj omenjenima SKU-jema, razlika je kot sem povedal samo v igri! :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment

odločitev je nekako padla vzel ga bom na mimovrste

http://www.mimovrste.com/artikel/1160017824/q=xbox/igralna-konzola-xbox-360-arcade-jasper

če piše da je jasper potem verjetno je jasper ali je mozno da dobim prejsno serijo?

našel sem pa tudi tole se 5e ceneje + silver plate ampak ne vem če je to jasper...

http://www.akcija.si/izdelek/69181/Microsoft-XBOX-360-Arcade-Silver-Faceplate

se opravičujem če sem malo nadležen ampak me bega vse skupaj:)

zanima me tudi koliko bi bil na bolhi vreden silver membership?za na net.

Link to comment

Vse kar ti lahko predlagam da boš prepričan, da je Arcade konzola z mamaplatko codename "jasper" pošlji obema spletnima trgovinama mail, če ti lahko prepišejo s škatle kateri MS SKU je napisan na identifikacijski nalepki če sta kodi: XGX-00026 oz XGX-00059 potem je 99,99% codname "jasper", da pa boš 100% jih poprosi če lahko preverijo ali na nalepki na zadnji strani konzole piše 12.1A to se namreč, da videti skozi "perforiran" kvadratek na škatli, kjer je moč videti tudi serijsko številko konzole. :beer::beer:

jasper mS SKu.jpg[/attachment:31nypx11]

post-3801-144771010599_thumb.jpgjasper.jpg[/attachment:31nypx11]

post-3801-144771010594_thumb.jpgjasper12.1.jpg[/attachment:31nypx11]

Xsiluro.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.