Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Kmalu upam! Predvsem bi bilo zanimivo vedet kdaj točno pride Elite v EU. :beer:

EDIT: Microsoft Slovenija ima na svojih spletnih straneh objavljeno sledeče sporočilo:

Microsoft razširil garancijo za Xbox 360

Objavljeno: 6. julij 2007

Microsoft je najavil razširitev globalne garancije za Xbox 360. Vsi kupci, ki bodo doživeli splošno strojno odpoved, ki jo označujejo tri utripajoče rdeče lučke, bodo sedaj deležni triletne garancije od dneva nakupa. Vsa druga garancijska določila ostajajo nespremenjena.

Microsoft se je za spremembe garancijskih določil odločil zaradi nesprejemljivega števila konzol Xbox 360, ki so zahtevale popravilo. Podjetje je zaradi tega že opravilo obsežne preiskave možnih vzrokov strojnih odpovedi in uvedlo ustrezne izboljšave konzol.

»Večina kupcev konzol Xbox 360 je že od prvega dneva deležna izjemne izkušnje. Toda težava je pri nekaterih naših kupcih povzročila neprijetnosti, za kar se iskreno opravičujemo,« je povedal Robbie Bach, predsednik Microsoftove skupine za zabavo in naprave.

Precej presenetljiva novica na uradnih straneh MS Slo, glede nato, da "uradno" Microsoft Slovenije naj nebi prodajal Xbox/Xbox360 konzole.

Xsiluro.jpg

Link to comment

No fantički, končno mi je uspelo priklicat Microsoft Slovenija in sicer informacije. Vprašal sem jih kako je sedaj s to razširjeno garancijo za napako "three dead red lights in the ring of light" v Sloveniji. Povedali so mi, da naj bi garancija za dotično napako dejansko veljati tri leta tudi v Sloveniji. :beer::beer:

Sedaj je potrebno v to prepričat še prodajalce aka Mueller!

Xsiluro.jpg

Link to comment

Žal je Microsoft Slovenija zelo hladen do konzole, tako da ne pričakujete da se bo to kmalu spremenilo. :eviltongue: :thumbup: Res škoda, da v naši ljubi kokoški ni podpore za konzolo. Mogoče če ima kdo od vas par miljončov odveč, pa se gre kar z Microsoftom zmenit, da postane uradni zastopnik za Slovenijo in bivšo Yugo. To bi bil dober posel :ihih:

hasta la victoria siempre

www.3d-svet.com

Link to comment

Ja, ko smo pri okvarah: Jaz bom tole ku*** vrnil mulerju pa naj mi jo menjajo (upam) oziroma popravijo. Stvar noče odpret pogona, če ga ob strani ne pritisnem, pa originale kar ven pluva. Vstaviš original CD/DVD pa ga kar ven vrže, in spet, in spet.... dokler končno ne zagrabi. In sicer ga potegne not in se pogon takoj spet odpre. CDje z mp3-ji posnetimi doma pa prebere v prvo :crazy: .

Link to comment
Kak pa je s servisom ? Lahko pošleš na microsoft slovenija pa ti oni popravijo, oni pošlejo kam drugam, vglavnem, če gre prek njih ?

:beer:

Pomoje zato, ker MS Slo ne podpira Xbox/Xbox360 konzol tudi servisa nimajo :thumbdown: . Bi pa bilo za poklicat na njih support pa vprašat, kako je zdaj s tem!?? :beer::beer: Mene še vedno moti, kako je možno, da imajo nekakšno neuradno podporo, servisa pa ne: :headscratch: :doh:

Xsiluro.jpg

Link to comment
Kako pa povezem X s HD vhodom na TVju? Se mi zdi da TV nima vhodov za cince modre, zelene pa se ena barva je zraven pa se trenutno ne spomnim :doh:

p.s. Bo dobo ce dam za x podstavke (lego kocke :D )?

Hvala!

http://www.milkhoneyland.com/images/ima ... XBOX04.jpg

To kar je na sliki je komponentni kabel- preko tega kabla povežeš X360 s TV tako, da imaš HD sliko.

Na desni strani sta 2 kabla za zvok (rdeč in bel) na levi pa so 4 kabli za sliko če želiš imeti HD boš uporabil moder, rdeč in zelen činč, rumenega činča NE uporabljaš če želiš imeti HD sliko.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.