Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

premium: xbox360, 20gb disk, brezžični kontroler, headset (mikrofon), pa kabli (napajalni, TV, omrežni).. 400€ trenutno

core: xbox360, BREZ diska, ožičeni kontroler, kabli (napajalni, TV, omrežni).. 350€ trenutno?

se ti pa splača it v avstrijo kupovat zadevo, ker imaš pakete z igrami. npr, 2 ali 3 igre + 2 kontrolerja + xbox360 premium za 450€ (za ceno na pamet tolčem, ampak je ceneje, kot pa če kupuješ posamezno)

Link to comment
Tukaj si poglej razlike med 4imi paketi ! Vključen je še Xbox 360 Halo 3 Edition, kateri bo kot zanimivost imel HDMI port a žal 20GB disk [če wiki ne laže]. Le cena še ni znana, jaz rečem, da nebo kaj višja od Elite verzije. Saj ima z Elite verzijo HDMI skupen a ne 120GB diska tako, da disk odtehta ceno, a zato pač ta custom case nabije ceno nazaj gor. My guess 490€.
followmeontwitter.png
Link to comment
Je ja ne se bat :beer:

Problem je v tem da se včasih iz napajalnika sliši nekakšno čisto čisto rahlo/tiho škrtanje, kot da bi ventilator ob kaj drgnil, zato me malo skrbi. Se pa zelo lepo zasliši kako nekaj zaškrta ko napajalnik med delovanjem npr. malo obračam, ko ga pa držim pri miru pa to takoj izgine. Zato se bojim da ni kaj zrahljano pri ventilatorjih, saj se nebi rad še enkrat v .at na servis vozil v kratkem. Mislite da bi garancijo zgubil tudi če psu sam odprem?

matejd7.png
Link to comment

Mene pa nekaj zanima, ko si bom kmalu nabavi xbox360 in bom najprej z originali začel :D. Kje v tujini si lahko nabavim kokrtok poceni igre? Imam mastercard itd. tako da ni problem.

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment

H5N1 glede tega Scart converter-ja -jaz sem Scart Converter dobil v škatli od xbox-a, ko sem ga kupil.

Glede te 3-letne garancije na xbox-e, ki se pokvarijo piše v Joker-ju, da morajo najprej uni iz Nemčije obvestiti naše Muller-je po Sloveniji tako, da bo tudi v Muller-ju v kratkem začela veljati ta garancija.

Link to comment
Mene pa nekaj zanima, ko si bom kmalu nabavi xbox360 in bom najprej z originali začel :D. Kje v tujini si lahko nabavim kokrtok poceni igre? Imam mastercard itd. tako da ni problem.

Sendit.com, Gameplay.co.uk, Playasia.com ...

Sam nabavljam v glavnem preko Ebay.co.uk, ker tam najdeš originalne igre še kanček ceneje in so pravtako nove zapakirane; recimo GOW in Lost Planet sem nabavil tako.

Pa priporočam ti Ninja Gaiden Black, dokler je še na zalogi, na Gameseek.co.uk (sprejemajo plačila preko PayPal). Težko jo dobiš kjerkoli, je predhodnik Ninja Gaiden Sigma, sa katero se PS3-jevci tako slinijo zadnji mesec. Sicer je za Xbox, ampak po grafiki ne toliko slabša. Sem jo naročil prejšnji teden, in jo še pričakuem. Ko dobim, sporočim, kako zanesljivi so pri Gameseek, ker je to moje prvo naročilo pri njih.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment

Sej ti piše, da je za prvega xboxa

Hvala za info, bom malo po ebayju pogledal!

Zdele sm mal po ebayju pogledal... pa se dobi dosti iger skoraj zastonj! Recimo DOA4 za samo 17€, to je skorej zastoj, ne vem zakaj bi sploh piratiziral! No, eni špili so dražji, samo recimo GOW se dobi že za 20€, kar je super cena.

Pa še nekaj me zanima. Recimo kateri so špili k jih lahko igrata dva? Recimo table tennis, top spin2 se da?

A je tud kakšn otroški špil za 360 (za sestro)? Lih zdele mal gledam, pa sm zapazil špil Cars, Viva Pinata

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment

Preden boš bidal, se prepričaj, da dostavljajo v Slovenijo. Ker vsi prodajalci ne pošiljajo izven svoje države. Lahko pa nastaviš na vrhu, da ti zlista vse oglase, kjer je na voljo tudi pošiljanje v Slovenijo.

Pa tudi to ni zagotovilo, recimo za Trusted Goods, ki je imel edini nove Ninja Gaiden Black na celem Ebayu (za Xbox enko, da ne bo pomote), sicer je navedeno pošiljanje v Slovenijo in 2,20 GBP stroškov pošiljanja v Slovenijo vendar so mi takoj po plačilu vrnili denar z obvestilom, da ne pošiljajo izven VB. Je pa to redek primer do sedaj. Pri obeh naročilih za GOW in Lost Planet sem čakal največ 4 delovne dni za dostavo.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment

To so Sofort&Neu varjante :D

In vem kaj moram gledat, sm že dostkrat nabavu. Gledam pa na nemšem ebayju, ker se tam bolj pogosto zgodi, da ti pošiljajo v Slo.

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment

Zanima me če se splača nabavit xbox360 premium z dvema brezzičnima kontrolerjema in 4 igrami za 350€, s tem, da mi model ne bo računal poštnine. Je pa iz Nemčije, garancije ima še leto pa pol, drugače pa še dve leti pa pol za RROD.

Se splača? Men se zdi, da se...

EDIT: No zadevo sem že nabavil in zdel čakam na pošto :D

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.