Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

se neki , kasni so mozni vzroki da mi pri saints rowu ne dela mikrofon za govort , baterije so cist polne ! ker me nek debil iz moje skupine strela skoss neprestano in se ne morem zderat na njega !!!???

Mogoče maš tisti zatič na mic priklopu na levo premaknjen. Mogoče te je tip dal na Mute.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

sportman sploh ti ne bom ralagal prednosti xboxa ampak kupi si xboxa nujno to je najbolsa konzola , tisto o pokvarljivosti pa bol mal drzi jaz ga skos ko mam cajt nabijam do fula pol ga ugasnem za pol ure in spet nabijam po 2-3 ure !!! brez veze sploh sprasujes kaj si naj kupis ce je ze logicno da je xbox 360krat bolsi od ps3-ja !!!

EDIT: ps: mikrofon mi deluje ampak tistmu ki govori mu na svojem ekranu nic ne kaze tko da sem mislil da mi ne dela :D

EDIT 2: mam eno uprasanje glede Obliviona za xboxa glede online playa , ko igras online Obliviona te vrze v tisto mapo in je podobno kot pri World of Warcraft se sprehajas okol in zraven so se drugi igralci in se pogovarjas z njimi teces okol freerun, al je to kej drgac ?

Link to comment
A mi lahko prosim nekdo svetuje, kaj kupiti - PS 3 ali Xbox 360? Kaj so prednosti enega in kaj drugega?

Razlike so precej velike, sam bi ti priporoču nakup X360, ki mi služi že od 2005, PS3 sem tudi že imel ampak je še prezgodaj zanj. Če si danes kupiš X360, imaš cel kup odličnih špilov, poleg tega pa bo ta jesen ubijalska, saj pride kup AAA špilov. Ps3 se bo bolj splačal vzet čez 1-2 lete, in če ti takrat X360 ne bo več všeč pač zamenjaš. Ampak ni vrag, zdej imašš na X360 za celo leto sam stare špile že za obrnat. Poleg tega je še cenej in kar je men najpomebneje, ima dober slovenski community, saj nas je vedno dost online.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Evo, zdaj sem končno namestil xbox 360. Net dela iz prve :) špilov sm kr nekaj probal. Zaenkrat me je najbolj navdušil Table tennis ter fuzbal. Recimo COD3 zgleda zakon, samo se bolj slabo znajdem z gamepadom.

Boks zgleda lepo, samo igralnost mi je bolj takotako.

Zaenkrat sem zelo zadovoljen.

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment
kje je kaksen slovenski comunity?

jst do zdaj nisem opazu nobenga slovenca nikjer na liveuedino en bosanc to je pa vse od balkana

lol tebi je pa bad. ziher si neki čoban pa te noben noče meti gori.

kratos, gamertag že imaš. svoj nick pač. dodaš pa lahko ko igraš na livu, klikneš na nick igralca in maš "friend invite" ali nekaj podobnega, ali pa na xbox.com in maš tam view friends, gori desno pa pol vtipkaš njegov nick/gamertag in klikneš add friend.

Link to comment

slasher p**** k**** (jst :a_a: )

spraševal sem kje so ksni slovenci sploh ker jst jih nism opazu pa zakaj bi mel sploh gor koga 'frenda' na xboxu ? ne nabijam xboxa tok tko da je vseen ce jih ni nc al pa 100'frendov na xboxu

mogoce jih mas ti na xboxu mal vec svojih frendov z xboxa gor pa misls da si car

Posedujem: Crack

Link to comment
slasher p*** k****

spraševal sem kje so ksni slovenci sploh ker jst jih nism opazu pa zakaj bi mel sploh gor koga 'frenda' na xboxu ? ne nabijam xboxa tok tko da je vseen ce jih ni nc al pa 100'frendov na xboxu

mogoce jih mas ti na xboxu mal vec svojih frendov z xboxa gor pa misls da si car

@jst mal se ohladi in ne žali takoj, ko ti kdo kaj napiše !!!

zakaj pa sploh sprašuješ, če nobenega nočeš meti na frend listi ? :headscratch: WTF :headscratch:

Xbox

Link to comment

ker bi blo zanimivo slisat tut ksnega slovenca na liveu ne pa samo anglezev, sprasujem zato da vidm ce sm s kom ze igral na liveu pa nism vedu da je 'slovenc' . drgac pa opazam da vam kle skor vsem konzole velik del zivljenja pomenjo tko da brezveze kregat. zdj bojo pa eni itak pametni ja sej si na konzole forumu al karkol ze sm mislu so bol socializerani ljudje kle gor, velja za tiste k hodjo v sluzbo pa v solo preostanek zivljenja pa konzole... za ta post me je navdihnu eden od vaših rednih članov na forumu k sm prebral njegov post v neki temi o konzolah puncah lajfu... am fak ane in si zdaj vse vas predstavljam enake,skor vse

aja pa še enkat ne ne da se mi slovnično pravilno pisat sej je samo forum verjetno bote pa nekateri uzaljeni nad tem kar sm reku da je samo forum ker je to del vasga zivljenja ta forum

Posedujem: Crack

Link to comment
ker bi blo zanimivo slisat tut ksnega slovenca na liveu ne pa samo anglezev, sprasujem zato da vidm ce sm s kom ze igral na liveu pa nism vedu da je 'slovenc' . drgac pa opazam da vam kle skor vsem konzole velik del zivljenja pomenjo tko da brezveze kregat. zdj bojo pa eni itak pametni ja sej si na konzole forumu al karkol ze sm mislu so bol socializerani ljudje kle gor, velja za tiste k hodjo v sluzbo pa v solo preostanek zivljenja pa konzole... za ta post me je navdihnu eden od vaših rednih članov na forumu k sm prebral njegov post v neki temi o konzolah puncah lajfu... am fak ane in si zdaj vse vas predstavljam enake,skor vse

aja pa še enkat ne ne da se mi slovnično pravilno pisat sej je samo forum verjetno bote pa nekateri uzaljeni nad tem kar sm reku da je samo forum ker je to del vasga zivljenja ta forum

Sicer poante texta nisem razumel ampak nekak mam filing, da je blo tole žaljivo?

Nihče ne prčakuje, da boš njegov buddy in mu rit brisu, samo dodaj gamertage nas slovencev in lahko skupi igramo, nevem o čem je zdej problem?

Največ smo online NinjaKlan, Mlaky SLO, Morbid Magic, Xfr3ak, Whothafunk, Sunray20, IIKesoII...ipd sej nas je okol 150 že.

Vsekakor pa je zelo neverjetno, da boš v random špilu v random lobiju sreču slovenca. Če imaš pa na seznamu kak kontakt, te pa vedno lahko kdo invajta.

Trigger kak GT maš?

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Imam en problem. Ko hočem retrievat moj account ki sem si ga ustvaril na xbox.com mi pravi, da je težava z xbox live'!?!? Madona no, gor imam tri mesece lijva, zdej pa ne morem uporabljat accounta.

Imam naslednje špile: GoW, COD3, DOA4, World Cup 2006, NBA 2k7, Fifo 2007, Saints Row, Viva pinata, Table tennis, CrackDown ter PDZ

Imam pa XBOX 360!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.