Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

eko zdej sem neki našel.

kj tale kabel bi bil tapravi za povezat xbox in audio sistem??

Audio kabel 3,5-2x3,5 jack 1,8m

Stereo avdio Y kabel adapter

1x Jack 3.5 mm stereo moški vmesnik

2x Jack 3.5 mm stereo ženski vmesnik

En stereo audio izhod razdeli na dva stereo izhoda

Za istočasni priklop zvočnikov in slušalk

Link to comment
torej če sem praw razumel jst potrebujem takole zadevco:

1x vmesnik 3.5 mm Jack stereo moški

2x vmesnik RCA ženski

mislim pravilno?

Jap. V ženska RCA priključka vključiš izhoda za zvok na Xbox 360 VGA kablu. Stereo jack pa potem v glavno enoto računalniškega sistema zvočnikov (na vhod za stereo jack). Ponavadi je to enota z nizkotoncem (subwoofer). Če pa le-ta nima ločeneg vhoda, pa boš potreboval namesto moškega jack priključka ženeskega.

To ti je vsa umetnost. :D

Link to comment

Jst mam pa eno prosnjo za celo skupnost

(čeprav se bo javil samo eden :) )

Bil sem v mullerju (BTC), pa niso mel XboxLive Gold membership kartice (1leto), pa so rekl da pride v ponedeljek.

Problem je pa ta da jaz zivim kar (zelo) dalec od Ljubljane in nimam prevoza do tja (avtobus, sam pol je vsen ce na mantisu narocim ka bi me tok kostal)

Zdj pa ce je kdo k zvi blizu kaksnega mullerja, ce je prpravlen kupit gold kartico za en let pa mi jo poslat po posti (sam kartico pa racun) pol pa jaz poslem tok kot je kostala pa postnino pa se kaksen € vec k bi me prslo velik cenej kot ce prek neta narocim al pa sam grem z busom.

Al pa ce poznate kaksne spletne trgovine k pocen prodajajo (nimam kreditne kartice)

Hvala, se priporocam

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Sicer se na to ne spoznam najbolje (uveljavljanje gar. v Avstriji) vendar bi bilo bolje, da ga sam gor neseš. Zakaj? Če ga pošlješ po pošti se lahko zgodi, da se pokvari. Saj veš, premetavanje paketov, luknje na cesti, včasih se najdi kak slabi šofer... :lol:

PS: naj še kdo drug to potrdi, da bom vedel, da ga nisem spet totalno mimo vseko...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.