Skoči na vsebino

KSi Leaderboard


Buffalo

Priporočene objave

  • Odgovorov 61
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Uf, še malo pa bom pa bom drugi. IN UR FACE NINJA, IN UR FACE!!!!! Muahahahaha......ekhm.

Glede piratstva pa je fora, da je na voljo na tone povprečnih do dobrih špilov, ki tudi pod razno niso vredni 60€, za preigrati oz. za preganjanje dolgčasa so pa vseeno kul. Obstajajo seveda tudi špili, ki si zaslužijo nakup Collectors Editiona, ali pa dobri MP špili, ki imajo tako rekoč neskončen replay value. Ampak to so izjeme, ki izidejo mogče 3x na leto.

RELIX28.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Uf, še malo pa bom pa bom drugi. IN UR FACE NINJA, IN UR FACE!!!!! Muahahahaha......ekhm.

Ccc, s tem pa se jaz res nebi hvalil. hvala bogu je shoelace malo znižal tale achievemnt hunt in tako vem, da ima vsaj življenje. Ker nabijat takšne igre kot so NFS: Undercover ter Viva pinata: Party Animals do 100% kaže na resno pomanjkanje slednjega

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 3 tednov kasneje...
Uf, še malo pa bom pa bom drugi. IN UR FACE NINJA, IN UR FACE!!!!! Muahahahaha......ekhm.

.

Uradno se javljam kot 3 na KSI lestvici (NinjaKlan je padel na 4 mesto, 1 mesec in ga ima Alexs haha )

Relix še mal pa te bom ulovil in prehitel tvoj GS :D Muahahahaha........... 2 mesto prihajam :ihih: :beer:

Xbox

Link to comment
Uf, še malo pa bom pa bom drugi. IN UR FACE NINJA, IN UR FACE!!!!! Muahahahaha......ekhm.

.

Uradno se javljam kot 3 na KSI lestvici (NinjaKlan je padel na 4 mesto, 1 mesec in ga ima Alexs haha )

Relix še mal pa te bom ulovil in prehitel tvoj GS :D Muahahahaha........... 2 mesto prihajam :ihih: :beer:

What da...a nisi imel prejšnji teden še 45000GS :disbelief:

Davodax, lepo da si ljubosumen ;)

Link to comment

ok, tole si pa malo zgrešil...

Ful ne vem v čem je fora da igraš xboxa samo toliko, da si nabijaš gamerscore nevem kam. Raje igram za užitek in tiste igre, ki so mi všeč.

Če si dol potegneš Dash of Destruciton je čisto normalno, ko pa je že zastonj, da pa zapravljaš 30-40€ za igre kot so Surf's Up, Avatar, TMNT, uber zanič LOST, Open Season, itd... pa se mi res ne zdi nek odraz tega, kakšna legenda si

:?

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

Sem mal pogledal kakšen strastni igralec si ti , ko boš obrnil Cod2,CoD4,CoD5-1000gs Halo3-1245gs (in še bi lahko našteval) mi lahko pametuješ ;)

odvisno kak gledaš na to :roll: mene ne moti , da sem igral - Avtarja,Open S.,Surfs Up,TMNT itd na kratko otroške igre ;) in nisem zapravil niti ficka( ker mi jih je kolega posodil - pač ima sina ki igra take igre )

LOST pa mi je dogajal ker sem fan nadeljevanke :D

Xbox

Link to comment

Zdaj pa ti meni povej kje imaš ti problem s tem kolko GS jaz imam in kaj igram ?

WTF :roll:

Gamerscori so zame kot igra v sami igri , misliš da bi obrnil CoD na veteran

se jebal s time traili v Mirors Edge, se matral v H3 če ne bi bilo achivmentov :crazy:

Pač meni je to strast da odklepam achivmente in so mi špili še bolje zanimivi in nekatere več krat prešpilam sam zaradi tega :bleh: kar za tebe ne morem povedat

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.