Skoči na vsebino

KSi Leaderboard


Buffalo

Priporočene objave

  • Odgovorov 61
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Na MyGamerCard.net sem ustvaril novo lestvico s slovenskimi uporabniki, katere je zbral na kup Samotar (hvala Samotar ;) ). Žal je na lestvico možno dodati samo 250 uporabnikov (nas je nekaj čez 250), sem izbrisal nekaj zadnjih, kateri imajo 0 oziroma pod 100 točk. Neaktivne mislim sproti brisat, tako da se novi lahko pridružite ;)

KSi Leaderboard

rzKFxWni.png

super si to naredil :thumbup: bomo še mal počakali kak 1-2 tedna pol pa se začne brisanje neaktivnih gt in če se strinjaš dodava tvoj seznam namesto mojih 12 gamerscore bitches ;)

Xbox

Link to comment

Ne seri kekit nisem tak kot ti ki ma 2 originala zej pa yippi ka yey ;) . Dve leti sem si vehementno nabavlu originale in zagonu kot en mali fugovc kupe denarja, kar je Švajger prešpilu je men prodal mal cenej in sm tak vedn bil korak za njim v GS. Z pirati sem si itak dobre 20k sam nabral ker sem sam na začetku bil GS queer. Jebeš ta g33k status, fat nolife amerikanosi in smrdljivi hick angleži ti sam težijo in pod noge mečejo svoje lastne življenske zgodbe omg you fuckin nolife alienated mexico trip immigrated white skin vampire, get a fuckin life ugly geek

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Ne seri kekit nisem tak kot ti ki ma 2 originala zej pa yippi ka yey ;) . Dve leti sem si vehementno nabavlu originale in zagonu kot en mali fugovc kupe denarja, kar je Švajger prešpilu je men prodal mal cenej in sm tak vedn bil korak za njim v GS. Z pirati sem si itak dobre 20k sam nabral ker sem sam na začetku bil GS queer. Jebeš ta g33k status, fat nolife amerikanosi in smrdljivi hick angleži ti sam težijo in pod noge mečejo svoje lastne življenske zgodbe omg you fuckin nolife alienated mexico trip immigrated white skin vampire, get a fuckin life ugly geek

To, da ti nisi špilal piratov, nič konkretnega ne pove.

Še vedno je večina piratsko naravnanih... Pač, tako je pri nas. No big deal... :)

lp,

k_k

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.