Skoči na vsebino

Nakup konzole Xbox 360


SlashSpeed

Priporočene objave

Živjo,

pa sem prišel v Xbox 360 forum, kamor drugače zahajam hudo redko. Zakaj? Evo razlog: Wii si lastim že eno leto in sem začel opažati, da je dobrih iger hudo malo...Super Mario Galaxy, SSBB, No More Heroes, Metroid in Zelda....lista super špilov se tu že konča, nato pa so tu še kakšni dobri oz. v večini povprečni špili. Že kar nekaj časa opazujem Xbox 360 sceno po internetu in me je zelo pozitivno presenetila, zato sem skoraj 100%, da bom menjal Wiija za Xbox 360 (če bo kdo sploh hotel :) ).

Teme seveda nisem odpiral za brezveze, ampak z namenom, da vam postavim par vprašanj glede te konzole.

1. Kako vem, da je konzola v dobrem stanju in da se slučajno ne bo pojavil RROD po parih minutah?

2. To vprašanje se nanaša na prvo, kaj storiti v primeru RROD, če konzola ni več v garanciji?

3. Ali NXE res povzroča RROD?

4. Kako je z online igranjem? Ali ima Xbox 360 vzgrajen Wi-Fi sprejemnik (kot Wii) za povezavo z internetom?

5. Koliko stane mesečna naročnina, ter koliko letna naročnina na Xbox Live? (*kreh* sem slišal, da tule dobivate naročnino za celo leta za "samo" 40 evrov *kreh*) :D

6. Ali je konzoli priložen komponentni kabel?

Zdajle mi padejo na pamet samo ta vprašanja, ampak garantiram, da bo še ogromno vprašanj.

Že v naprej hvala za odgovore :car:

Link to comment

1. Ne morš vedit, lahka edin pogledaš kuk je stara in kdaj je bla izdelana, piše zadaj na konzoli. Vsaj meni piše. Najbolje da kupiš novega, se ti pomojem še najbol splača, edin če poznaš kakega frenda ko prodaja.

2. Če ni več v garanciji, se da nardit x-clamp, nardi en model v LJ. Imama tudi na bolhi oglas, za 40€ ga v 90-95% popravi, a ni zagotovo.

3. Dvomim, da NXE povzroča RROD, možno pa. Vendar tisti ko so ga dobili, ko so naložili novi NXE je najbrž bilo čisto naključje.

4. Nima vgrajenega wi-fija. Za igranje preko interneta, rabiš gold naročnino ( 13 mescov 41€)

5. Pri novi konzoli dobiš vse kable zraven ja. Pri elite paketu sem dobil še slušalke in HDMI kabel, nisem pa prepričen kok je zdej s temi novimi PRO paketi.

Link to comment

Novi xbox360 se tako pogosto kvarijo kot pa vse ostale naprava, tko da HDMI zihod če ima, je to že vredu.

Drugače pa imaš v muellerju 10% znižanje ta vikend in dobiš xbox360 že za 135€, premium z 60gb diska pa že za 180€.

Tko da se ti bolj splača prodat wiija in kupit xboxa kot pa menjat.

Link to comment

Kaj ta popust pri mullerju velja za celotno Slovenijo?

Ker 135€ ter 180€ z< RPO je zelo ugodno.

Glede tretjega vprašanja ali nxe povzročal rrod... Koliko sem jaz bral bi se naj rrod pojavljal pri tistih launch konzolah, torej prvih komadov xboxov..... Zato je xbe izšel 19 novembra ko je pretekla extendana garancija launch konzol :D Pametna poteza hehe

Link to comment
Novi xbox360 se tako pogosto kvarijo kot pa vse ostale naprava, tko da HDMI zihod če ima, je to že vredu.

Drugače pa imaš v muellerju 10% znižanje ta vikend in dobiš xbox360 že za 135€, premium z 60gb diska pa že za 180€.

Tko da se ti bolj splača prodat wiija in kupit xboxa kot pa menjat.

Podaj malo več detajlov o tem znižanju v Mullerju... A cel vikend? Al samo ob določeni uri?

A majo tudi znižanje na Wii-je v tej akciji?

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Gost
Debata je zaprta za nadaljnje komentarje.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.