Skoči na vsebino

[Uradna Tema] Lips


anc165

Priporočene objave

Eh ma dej ko jebe Gamespot, nemoreš špilu ki je narejen v osnovi za družbo in partije očitat da ni material za single player, očitn res noben od teh retardov nima ženske al pa RL kolegov, če je stvar vsaj približno podobna Singstaru kar itak je v celoti, pa še playlista je huda je tole itak bullseye. Ne rabš nč druga kot enga spota, ki se rola pa spodi lyricse pa je tole za partije must have, pa še bejbi lahk kak performans pripraviš da je pol bol humpable.

Drugač mam singstar za PS2 in me res zanima če kdo ve ali deluje tale Lips tudi z tistimi mikrofoni, so itak na USB.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 3 meseci ...
  • Pred 2 meseci ...

Sem kupil Lips, mikrofone posebej na eBayu iz angljie, tako da je bila poštnina manjša, pa tudi nobenega import davka, stali so samo 30eur, ker je angleški funt tako švoh, ter igro posbej kot "backup".

Lahko rečem da je zelo dobro narejena, ne morem je pa primerjati z Singstarjem ker nikoli nism igral. Tudi motion sensitive mikrofoni so en velik gimmick, ki se ne obnese najbolje, so pa wireless in kvalitetni, in kolikor sem bral po netu, sedaj tudi Rock Band 2, GH:World Tour in GH:Metallica podpirajo te mikrofone.

Igra je zabaven party game, ampak ne pričakujte ničesar več kot samo karaoke.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.